به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تغير پسوند TPI به JPEG

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 3 در 1 موضوع

امتياز: 103.00

ارسال: #1
تغير پسوند TPI به JPEG
با سلام
چگونه ميتوانم فرمت تصوير را با پسوند TPI را به پسوند JPEG تغيير دهم ؟
شنبه ۱۴ ارد ۱۳۸۷ ۱۱:۱۰ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
3 کاربر به دلیل این ارسال از moghadam سپاسگزاری کرده اند. Mohammadd, alireza, rakina
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,572 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #2
RE: تغير پسوند TPI به JPEG
Advanced Batch Converter v.4.0 - نرم افزار تبدیل و ویرایش تصاویر

Advanced Batch Converter نرم افزاری بی نظیر برای تبدیل و ویرایش بیشتر فایل های تصویری می باشد.

قابلیت تبدیل به 25 فرمت فایل:bmp, rle, dib, eps, ps, pdf, jpg, jpeg, jpe, gif, jp2, png, pcx, wap, raw, pbm, tga, pcc, tif, tiff, ico, jng, wbmp, wmf and emf.

قابلیت پشتیبانی 120 نوع فایل: bmp, jpg, gif, png, tif, jpeg, rle, dib, pcd, icb, ico, wmf, avi, tiff, tga, pcx, scr, emf, jif, vda, crw, cr2, nef, raw, pef, raf, x3f, bay, orf, srf, jfif, rgb, afi, vst, win, cel, jpe, rgba, pic, pcc, cut, ppm, pgm, pbm, sgi, rla, rpf, psd, pdd, psp, cur, targa, bw, tar, jfi, eps (preview), int, inta, fax, jng, mng, 411, wbmp, wbm, ani, pix, thm, g3f, g3n, jp2, j2k, jpc, jpx, j2c, j, rl4, rl8, sys, tim, g3, tpi, tpic, pnm, pxm, iri, iris, rppm, rpgm, rpbm, rpxm, rpnm, rpp, rpg, rpb, rpx, rpn, bpx, wap, and more.

============> دانلود رایگان نرم افزار تبدیل و ویرایش بیشتر تصاویر

کد PHP:
پسووردwww.fdl.ir 
------------------------------------------------
Advanced Batch Converter v.4.0

Advanced Batch Converter does exactly what its title suggests, allowing you to easily convert multiple graphics files at the click of a button. More than that, you can also edit images directly in Advanced Batch Converter, to produce a variety of effects (resize, rotate, flip, mirror, crop, filters, morphing effects, color enhancements etc).

The program supports 25 file formats to which you can convert: bmp, rle, dib, eps, ps, pdf, jpg, jpeg, jpe, gif, jp2, png, pcx, wap, raw, pbm, tga, pcc, tif, tiff, ico, jng, wbmp, wmf and emf.

The original file can be in practically any current file format, as Advanced Batch Converter has support for over 120 file types: bmp, jpg, gif, png, tif, jpeg, rle, dib, pcd, icb, ico, wmf, avi, tiff, tga, pcx, scr, emf, jif, vda, crw, cr2, nef, raw, pef, raf, x3f, bay, orf, srf, jfif, rgb, afi, vst, win, cel, jpe, rgba, pic, pcc, cut, ppm, pgm, pbm, sgi, rla, rpf, psd, pdd, psp, cur, targa, bw, tar, jfi, eps (preview), int, inta, fax, jng, mng, 411, wbmp, wbm, ani, pix, thm, g3f, g3n, jp2, j2k, jpc, jpx, j2c, j, rl4, rl8, sys, tim, g3, tpi, tpic, pnm, pxm, iri, iris, rppm, rpgm, rpbm, rpxm, rpnm, rpp, rpg, rpb, rpx, rpn, bpx, wap, and more.

The user interface couldn't be any easier, making use of icons wherever possible and keeping buttons to a minimum. This results in an uncluttered layout that allows the user to concentrate on the job at hand, rather than working out what everything does.

All images can be viewed directly inside the program, with various details about the image being displayed, such as file size, image size and image name. Images can also be printed directly from within Advanced Batch Converter.

The actual conversion process is extremely fast, with the whole process being over in the blink of an eye.

Along with the ability to batch convert you can, of course, carry out single conversions. It also includes full support for carrying out conversions (batch or otherwise) through the use of Command Line input. This enables you to carry out conversions without the use of the GUI, and to execute these from within other programs.

=================> free download Batch Converter software

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

دو شنبه ۱۶ ارد ۱۳۸۷ ۰۰:۲۴ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
3 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده اند. Mohammadd, alireza, rakina
*
سپاس شده: 2 در 1 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #3
سلام
من نمی تونم نرم افزار تغير پسوند TPI به JPEG را دانلود کنم میشه لطف کنید منو راهنمایی کنید . خیلی به این نرم افزار عالی و محشر احتیاج دارم . ممنونم

امضا كاربر
sepideh عزير در تاريخ Wednesday 30 Jun 2010 در انجمن دانلود رایگان ثبت نام كرده است .
پنج شنبه ۱۰ تير ۱۳۸۹ ۰۱:۰۸ صبح
2 کاربر به دلیل این ارسال از sepideh سپاسگزاری کرده اند. alireza, rakina
*
اعتبار: 169
سپاس کرده: 1,260
سپاس شده: 8,639 در 2,324 موضوع

امتياز: 2,368,818.80

ارسال: #4
با سلام
دوست عزيز لينك كه سالم بود
با اين حال من فايل رو ضميمه كردم
ميتونيد دانلود كنيد

فایل (های) پیوست شده
.zip  Advanced-Batch-Converter-v.4.0.zip (اندازه: 3/34 MB / تعداد دفعات دانلود: 493)

امضا كاربر
پنج شنبه ۱۰ تير ۱۳۸۹ ۰۲:۱۸ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
3 کاربر به دلیل این ارسال از hamid سپاسگزاری کرده اند. Mohammadd, alireza, rakina
*
سپاس شده: 2 در 1 موضوع

ارسال: #5
آقا دمتون گرم!
دانلود کردم!
مرسی!:a (27):
چهار شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۰:۰۵ صبح
2 کاربر به دلیل این ارسال از sirius-shan سپاسگزاری کرده اند. Mohammadd, alireza
*
سپاس شده: 5 در 2 موضوع

ارسال: #6
:a (9):سلام.من نرم افزار تبدیل رو دانلود کردم.اما فایل با پسوندtpi داخلش اصلا باز نمیشه که بخوام تغییر پسوند بدم.تورو خدا زود راهنمایی کنید.اضطراریه.:b (22):
دو شنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۸:۲۸ عصر
3 کاربر به دلیل این ارسال از mahshid_tanha سپاسگزاری کرده اند. Mohammadd, alireza, fire girl
*
سپاس شده: 5 در 2 موضوع

ارسال: #7
سلاااااااااااااااااام.هرکاری میکنم عکسای با پسوند tpi باز نمیشن.چی کار کنمممممممممممممممم؟؟؟ (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم)
دو شنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۸:۳۰ عصر
2 کاربر به دلیل این ارسال از mahshid_tanha سپاسگزاری کرده اند. alireza, rakina
*
اعتبار: 23
سپاس کرده: 665
سپاس شده: 3,046 در 1,515 موضوع

امتياز: 1,260.77

ارسال: #8
1. http://www.freedownload.ir/content/view/645/44/
2. http://www.freedownload.ir/content/view/862/44/
3. http://www.freedownload.ir/content/view/928/44/

امضا كاربر
دو شنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۹ ۲۲:۵۱ عصر
1 کاربر به دلیل این ارسال از ashkan سپاسگزاری کرده است. alireza
*
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

ارسال: #9
RE : تغير پسوند TPI به JPEG
سلام.هرکاری میکنم عکسهای با پسوند tpi باز نمیشه.چی کار کنم؟
چهار شنبه ۱ دي ۱۳۸۹ ۲۱:۰۶ عصر
*
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

ارسال: #10
RE : تغير پسوند TPI به JPEG
:a (18):
يك شنبه ۸ اسف ۱۳۸۹ ۰۱:۱۱ صبح
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1395.