به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كمك كمك

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 1 در 1 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
كمك كمك
من تا يك ساعت پيش داشتم راحت با كامپيوترم كار مي كردم ولي وقتي كه restart كردم ديدم كه هر چي رو باز مي كنم صفحه‌ي open wish مي ياد.لطفا بگيد چه كار كنم.
در ضمن من دو تا ويندوز و در نتيجه دو تا آنتي ويروس دارم.
توي ويندوز اصليم كه bitdefender نصب بود و وقتي كه restart كردم همون اول از كار افتاده بود ولي تو ويندوز دوم nod32 بود كه اولش گفت: (( يك ويروس توي فولدر ويندوز چي كارش كنم؟))
گفتم: ((پاكش كن.))بعد گفت: ((پاك نميشه،چي كارش كنم؟))گفتم: ((قرنطينش كن.))بعد دوباره گفت: ((قرنطينه هم نميشه،چي كارش كنم؟))گفتم: ((ولش كن.))و بعد خود ناد هم شهادتين رو خوند و رفت.
(آخرین ویرایش در این ارسال: پنج شنبه ۲۶ ارد ۱۳۸۷ ۲۲:۰۱ عصر، توسط seyyedalith.)
پنج شنبه ۲۶ ارد ۱۳۸۷ ۲۱:۵۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
سپاس کرده: 12

ارسال: #2
RE: كمك كمك
خوب معلومه دیگه ویروس اینچنینی دچارت شده درایو ویندوز رو فرمت کن و ویندوز رو از اول نصب کن آنتی ویروس رو نصب و  پدیت کن بعد کل هاردت رو باهاش چک کن تا همه رو پاک کنه ( تو این بین تو هیچ کدوم از درایو هات به جز درایو ویندوز نرو اگه مشکل هم چنان باقی بود و حل نشد تنها راه فرمت کردن هاردت هست
دوست عزیز باید بیشتر از اینا احتیط کنی من الان نزدیک به دوماه که بدون آنتی ویروس میام وب ولی خوب احتیاط می کنم به هر سایتی نمی رم یا لااقل قبلش تو گوگول درباره سایته سرچ می کنم ... هر برنامه ای رو نباید دانلود کنی
به قولا هر کی خربزه می خوره پای لرزش هم بشینه من هم یه بار دچار همچین ویروسی شدم البته اونموقع چیزی بلد نبودم و بی خیاله ویروسه شدم بعدشم با سیستمم خداحافظی کردم تنها چیزی که برام موند درایو هام با کیس . البته امیدوارم که شما از تجربیات دیگران برای نابودی این ویروس استفاده کنی و سیستمت رو از دست ندی
(آخرین ویرایش در این ارسال: جمعه ۲۷ ارد ۱۳۸۷ ۰۲:۱۲ صبح، توسط sadrolla.)
جمعه ۲۷ ارد ۱۳۸۷ ۰۲:۱۱ صبح
*

ارسال: #3
نکته ی خیلی مهم:من تازه فهمیدم که ویندوز سوّمیم کار می کنی و هنوز آلوده نشده.الان که من دارم این رو می نویسم bitdefender داره کل سیستمم رو اسکن می کنه.
من تجربه کردم که:1-به هیچ عنوان از kaspersky و یا nod32 استفاده نکنید چون عرضه ی پاک کردن ویروس رو ندارن.(kaspersky هم مثل nod32 همون پیغام هارو داد با این تفاوت که گزینه قرنطینه نداشت و بعد از مدتی گزینه delete حذف شد)
2-حتما به حرفای آنتی ویروستون گوش بدین.(bitdefender می گفت ویروسیه ، ولی من گوش نکردم )
جمعه ۲۷ ارد ۱۳۸۷ ۱۱:۰۲ صبح
*
سپاس کرده: 12

ارسال: #4
همشون بی عرضه هستند بلا استثنا
جمعه ۲۷ ارد ۱۳۸۷ ۱۵:۴۵ عصر
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,576 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #5
سلام
دوست عزیز آیا می دانستید که فایل های هر آنتی ویروسی ممکن است توسط آنتی ویروس دیگر به عنوان یک ویروس شناخته شوند؟ و آیا می دانستید که آنتی ویروس ها در فایل های ویندوز تغییراتی ایجاد می کنند که توسط آنتی ویروس های دیگر به عنوان ویروس شناخته می شوند و خیلی احتمالات دیگر که در هنگام نصب چند نرم افزار آنتی ویروس مختلف بر روی سیستم ممکن است اتفاق بی افتد حتی اگر در ویندوز دیگری نصب باشد. با گفته های شما احتمال ویروسی بودن سیستم شما ضعیف می شود ولی امکان دارد که ویروسی نیز باشید.
به این نکته ها توجه کنید:
اگر قصد نصب ویندوز دارید سعی کنید حتما آن درایو را فرمت کنید نه اینکه ویندوز دیگری نصب و ویندو قبلی را رها کنید. تاکید می کنم وقتی از چند ویندوز استفاده می کنید بهتر است در تمام ویندوز ها از یک نوع آنتی ویروس استفاده کنید.
تمام آنتی ویروس ها رایگان هستند!! چرا؟ چون هیچ آنتی ویروسی بدون به روز رسانی به درد نمی خورد. توصیه می کنم اگر از اینترنت استفاده می کنید حتما از دیوار آتش یا فایروال استفاده کنید چون آنتی ویروس امنیت دوم کامپیوتر است و حتی ممکن است کار از کار گذشته باشد و تازه آنتی ویروس به داده شما برسد یا به راحتی هک شوید ولی آنتی ویروس نمی تواند به شما کمکی کند پس فایروال در موقع استفاده از اینترنت ضروری است .
همانطور که گفتم آنتی ویروس ها تنها زمانی به درد بخور هستند که به روز شوند در مورد آنتی ویروس kaspersky و bitdefender یکی از بهترین آنتی ویروس ها به شمار می آیند ولی ما به کاربرانی که از پایین آمدن سرعت سیستم گله دارند آنتی ویروس nod32 را پیشنهاد می کنیم. همیشه از آنتی ویروس های کامل استفاده کنید اگر از kasper استفاده می کنید kaspersky internet security را انتخاب کنید که به جز آنتی ویروس و فایروال آنتی اسپم و ... و وب آنتی ویروس هم می باشد و بهترین فایروال شناخته شده ZoneAlarm می باشد. اگر زیاد دچار ویروس می شوید میزان امنیت را در درجه بالاتری در آنتی ویروس خود تنظیم کنید ولی پیغام های بسیاری که با هر تکان خوردن سیستم نشان داده می شود اعصاب شما را خرد خواهد کرد پس بهتر است به گفته دوستمون خود مواظب سیستم خود باشید.

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

جمعه ۲۷ ارد ۱۳۸۷ ۱۸:۳۸ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده است. sadrolla
*

ارسال: #6
من نزدیک به 1 دقیقه که از zonealarm استفاده کردم داشتم دیوونه میشدم،قبلش فکر می کردم فایروال bitdefender خیلی پیغام میده ولی وقتی دیدم وقتی حتی به اینترنت هم وصل نیستم اینقدر پیغام میده به bitdefender افتخار کردم.
جمعه ۲۷ ارد ۱۳۸۷ ۲۱:۴۳ عصر
*
سپاس کرده: 4
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

ارسال: #7
من از eset smart securityكه همون ناد32 محبوبه استفاده مي كنم در ويندوز اصلي در ويندوز ديگرم از trend micro استفاده ميكردم با ويروسي مواجه شدم كه به ويندوز اجازه باز شدن نميداد و كلا از كار افتاد و حالا به ويندوز اصليم وارد شده توسط nod32 block شده است ولي نميتونم كلا حذفش كنم در ضمن از free trail eset smart security استفاده ميكنم
يك شنبه ۲ تير ۱۳۸۷ ۱۴:۰۱ عصر
*

ارسال: #8
شما بايد از برنامه‌هايي مانند spy emergency استفاده كنيد كه قبل از بالا آمدن ويندوز ويروس را خفه كند
پنج شنبه ۶ تير ۱۳۸۷ ۱۴:۱۰ عصر
1 کاربر به دلیل این ارسال از batman سپاسگزاری کرده است. شهرام
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.