به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده‌ی ارسال‌های تازه‌ مشاهده‌ی ارسال‌های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

طریقه اجراء patch نرم افزار بابیلون
زمان کنونی: سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۸:۱۴ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sarah keyhani
آخرین ارسال: Bozorg Mard
پاسخ: 20
بازدید: 47157

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 1 در 1 موضوع

امتياز: 103.00

ارسال: #1
سلام و خسته نباشید.
با عرض پوزش اگه ممکنه طریقه نصب patch رو در مسیر نصب بابیلون و اجراء اونو توضیح بدید.
مرسی
يك شنبه ۲۹ ارد ۱۳۸۷ ۰۴:۴۳ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از sarah keyhani سپاسگزاری کرده است.
bisahab
*
اعتبار: 156
سپاس کرده: 1,342
سپاس شده: 3,437 در 773 موضوع

امتياز: 26,129.50

ارسال: #2
RE: طریقه اجراء patch
سلام و سلامت باشید.
کاربر گرامی در فایل متنی همراه فایل برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید شده کاملا توضیح داده شده که چگونه نرم افزار را پچ کنید. محتوای فایل متنی:
"بعد از نصب فایل پچ را از فولدر کرک در مسیر نصب بابیلون کپی کنید و آن را اجرا کرده بر روی پچ کلیک کنید.
توجه کنید که برنامه بابیلون موقع پچ در حال اجرا نباشد."
توضیحات تکمیلی:
قبل از هر چیزی توجه کنید که حجم فایل دانلود شده برابر با حجم نوشته شده در مطلب باشد (حجم : 13.5 مگابایت) و اگر در دانلود مشکل دارید و دانلود کامل نمی شود از برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید استفاده کنید. سپس فایل دانلود شده را اجرا کرده و پسوورد آن را که نام سایت یعنیwww.fdl.ir می باشد را وارد کنید. در همان مکان یا جایی که تعیین کرده اید فولدری ساخته می شود که حاوی فایل نصب و پچ می باشد. بعد از نصب برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید اگر آن را اجرا کرده اید از کنار ساعت ویندوز بر روی آن کلیک راست کرده و exit کنید سپس فایل موجود در فولدر کرک با نام "Patch 7.0.3.11" را در محل نصب معمولا C:\Program Files\Babylon\Babylon-Pro کپی کنید. باز متذکر می شوم که برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید بابیلون نباید در حال اجرا باشد. حال فایل پچ که در محل نصب کپی کرده اید را اجرا کرده و بر روی patch کلیک کنید.

ترجمه در صورت قطع ارتباط از اینترنت:
همانطور که در مطلب توضیح داده شده نرم افزار برای ترجمه کامل به اینترنت متصل می شود و تمام و کمال کلمه یا جمله شما را با اتصال به چند سایت ترجمه می کند. اما اگر نیاز دارید که در صورت قطع ارتباط از ترجمه این نرم افزار استفاده کنید از این روش زیر عمل کنید:
"برای استفاده برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید بابیلون بدون اتصال به اینتر نت از منوی option -> dictionaties -> install dictionaries from disk به مسیر نصب برنامه program files -> babylon -> babylon-pro -> gloss بروید و Farsi_windows_65599180 را انتخاب کنید. در محل نصب دقیقا در مسیر \Program Files\Babylon\Babylon-Pro\Gloss فایلی به نام Farsi_windows_65599180.bdc موجود است."
". برای تنظیم فارسی نرم افزار می تواانید از فلش کنار منوی GO گزینه To Farsi را انتخاب کنید یا در More Languages->Settings تیک دیگر زبان ها را بردارید تا همیشه فارسی ترجمه شود"
برای عوض کردن کلید هایی که برای ترجمه زده می شوند:
"برای این کار از منو options->configuration در قسمت mouse activation بر روی دکمه change کلیک کنید و با نگه داشتن کلید مورد نظر و کلیک موس مورد نظر بر روی کادر سفید، کلید های اجرای آن را عوض می کنید."

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید
يك شنبه ۲۹ ارد ۱۳۸۷ ۱۲:۱۰ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
13 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده اند.
ashkan, abcdefgh, parastooyman, saeedm2000, فرحناز, Mohammadd, amirzargar, ebijooon, ronac, hhhbbb, payaaam, کیجا, منصور10
*

ارسال: #3
RE: طریقه اجراء patch نرم افزار بابیلون
sarah keyhani نوشته شده توسط: بازم سلام.
ممنونم از راهنمایی خوبتون.
من دوباره به مشکل برخوردم، موقع کپی کردن فایل patch کامپیوتر این پیغامو داد: can not find the file. و من نتونستنم نصب بابیلونو کامل کنم. اگه ممکنه در مورد این مشکل توضیح بدین. مرسی.
سلام
اگر سوال شما را درست متوجه شده باشم شما وقتی فایل Patch 7.0.3.11 را در مسیر نصب کپی کرده اید سپس آن را اجرا می کنید و بر روی patch کلیک می کنید پیغام can not find the file نمایش داده می شود. وقتی این پیغام ظاهر می شود بر روی yes کلیک کنید که پنجره ای باز می شود. در این پنجره Babylon را انتخاب و بر روی open کلیک کنید. باز متذکر می شوم که نرم افزار بابیلون در حال اجرا نباشد و آن را باید قبل از پچ ببندید.

امضا كاربر

برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید
سه شنبه ۳۱ ارد ۱۳۸۷ ۱۱:۱۹ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده اند.
amirzargar, ronac
*

ارسال: #4
کاربرانی که می خواهند متن فارسی را به انگلیسی ترجمه کنند بدون آنکه به اینترنت متصل باشند فایل زیر را مانند روش نصب فایل فارسی در بالا گفته شده در بابیلون نصب کنند:

==================> برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید

امضا كاربر

يك شنبه ۵ خرد ۱۳۸۷ ۰۰:۴۳ صبح
3 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده اند.
فرحناز, amirzargar, ronac
*

ارسال: #5
azade نوشته شده توسط: باز هم سلام،
اول جا داره تشکر کنم از راهنمایی های مفیدتون.
دوم اینکه من برای استفاده دیکشنری بابیلون بدون اتصال به اینتر نت به مسیر نصب برنامه program files -> babylon -> babylon-pro -> رفتم ، تو این قسمت فقط فولدر crack بود و بعد از باز کردن اون هم فایل Farsi_windows_65599180 وجود نداشت.
لطفا باز هم منو راهنمایی کنید. ممنونم.
سلام
توجه کنید که مسیر دقیق program files -> babylon -> babylon-pro -> gloss می باشد. توضیحات بالا را با دقت مطالعه کنید.
بدون سوال نیز می توانستید فایل فارسی را با کمی گشتن در فولدر ها پیدا کنید. دقت و حوصله در کار با کامپیوتر مهمترین چیزی است که کاربران ایرانی از آن بی بهره اند.

امضا كاربر

دو شنبه ۶ خرد ۱۳۸۷ ۲۳:۱۶ عصر
4 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده اند.
محمد, فرحناز, amirzargar, ronac
*

امتياز: 100.00

ارسال: #6
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
من نرم افزار بابی لون را به صورت کامل دانلود وبه درستی ان رانصب کردم
اما یک مشکل دارم
برای ترجمه بدون اتصال به اینترنت من دقیقا از همان مسیری که شما گفته بودید رفتم اما فایل مورد نظر انجا نبود حتی من فایل های دیگر را نیز چک کردم (برای بارها)
نمی دانم مشکل کجاست لطفا من را راهنایی کنید:20:
با تشکر فراوان از شما:27:
پنج شنبه ۲۴ مرد ۱۳۸۷ ۰۱:۳۰ صبح
1 کاربر به دلیل این ارسال از mehdipetro سپاسگزاری کرده است.
ronac
*

ارسال: #7
مطمئن هستید که این نرم افزار را از سایت ما دانلود کردید؟
کاملا مطالب بالا را مطالعه کنید

امضا كاربر

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۷ ۱۴:۲۸ عصر
2 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده اند.
amirzargar, ronac
*
سپاس شده: 2 در 1 موضوع

ارسال: #8
سلام
من هم این نرمافزار رو دانلودکردم اما دقیقا مشکله دوستان دیگه رو داشتم
برای ترجمه بدون اتصال به اینترنت من دقیقا از همان مسیری که شما گفته بودید رفتم اما فایل مورد نظر انجا نبود حتی من فایل های دیگر را نیز چک کردم (برای بارها)

امضا كاربر
برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید
I won`t be broken again
(آخرین ویرایش در این ارسال: جمعه ۱ آذر ۱۳۸۷ ۰۶:۳۴ صبح، توسط immortal girl.)
جمعه ۱ آذر ۱۳۸۷ ۰۶:۳۱ صبح
2 کاربر به دلیل این ارسال از immortal girl سپاسگزاری کرده اند.
ebijooon, ronac
*

ارسال: #9
سلام

کسانی که فارسی را ندارند فایل زیر را دانلود کرده در مسیر ذکر شده کپی و مراحل شناسایی فارسی را انجام دهند.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip  Babylon-Farsi-windows-www.fdl.ir.zip (اندازه: 4/29 MB / تعداد دفعات دریافت: 26320)

امضا كاربر

شنبه ۲ آذر ۱۳۸۷ ۰۲:۲۴ صبح
1 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده است.
ronac
*

ارسال: #10
با عرض سلام وتشكر ، بعداز دانلود و نصب نرم افزار بابيلون و انجام توضيحات شما در رابطه با اجراي patch با مشكل مواجه شدم و اينه كه وقتي روي آيكون سبز و آبي رنگ بابيلون كه روي دسكتاپ اومده كليك ميكنم اخطار ميده:
storage initialization failed (error10 لطفا دقيقتر راهنمائيم كنيد چون ناشيم ولي واسه يادگرفتن از پرسيدن نميترسم
دو شنبه ۷ بهم ۱۳۸۷ ۰۴:۲۳ صبح
1 کاربر به دلیل این ارسال از 1316 سپاسگزاری کرده است.
ronac
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روش patch zeytoon1 0 381 پنج شنبه ۳۰ شهر ۱۳۹۱ ۱۹:۱۸ عصر
آخرین ارسال: zeytoon1
  اجرای patch نرگس حسین زاده 0 271 سه شنبه ۷ شهر ۱۳۹۱ ۲۳:۵۴ عصر
آخرین ارسال: نرگس حسین زاده
  patch-babylon mahmood73 1 718 چهار شنبه ۲۶ آبا ۱۳۸۹ ۱۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: شهرام

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1393.