به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن گرافیک و مالتی مدیا / تالار فتوشاپ / مباحث و مقالات آموزشي فتوشاپ v / چطوري ميشه منظره اي را پشت عكس خودم بزارم بدون اينكه تابلو بشه

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چطوري ميشه منظره اي را پشت عكس خودم بزارم بدون اينكه تابلو بشه

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۸۷ ۰۸:۰۰ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
عضو طلایی
اعتبار: 190
سپاس کرده: 3,356
سپاس شده: 6,190 در 1,549 موضوع

امتياز: 519.50

ارسال: #2
RE: چطوري ميشه منظره اي را پشت عكس خودم بزارم بدون اينكه تابلو بشه
دوست عزیز باید ابتدا عکس خودتان را دور بری کرده و به عنوان یک لایه جدید بر روی عکس منظره مورد نظر بگذارید.
خیلی راحت با کار کردن لایه ها.

امضا كاربر
تمام سپاسم از آن کسی که به من نیازی نداشت اما فراموشم نکرد ...
سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۸۷ ۱۶:۱۷ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
سپاس شده: 1 در 1 موضوع

ارسال: #3
دوست عزيز شما با استفاده از ابزار polygonal lasso Tool مي توانيد با دقت عكس خود را برش داده و سپس با ايجاد يك لايه جديد عكس خود را در تصوير مورد نظرتان قرار دهيد و سپس براي اينكه به قول خودتان تابلو نشه با استفاده از ابزار Blur Tool محل برش هاي خود را محو كنيد بطوريكه مشخص نشه كه عكس را بعدا روي تصوير گذاشته ايد .
البته ابنكار نياز به حوصله و دقت زيادي دارد و همچنين براي اينكه دقت برش شما بالا باشد مي توانيد با استفاده از ابزار Zoom Tool تصوير خودتان را بزرگ كنيد .
توجه : هر قدر تصوير بزرگتر با شد و فاصله برشكاري زياد باشد كيفيت عكس بالا خواهد بود .
موفق باشيد .
يك شنبه ۲۰ مرد ۱۳۸۷ ۱۰:۱۹ صبح
1 کاربر به دلیل این ارسال از Masoud1360 سپاسگزاری کرده است. محمد
*

ارسال: #4
خوب عزيزم كاري نداره كه فقط با زدن دكمه R در محيط فتوشاپ گزينه blur tool رو انتخاب كنيد.
و با zoom كردن محل blur را هر چه از سمت لبه ي عكس نزديكتر بهتر بزنيد و دور كنيد و خودش اين كار براي شما كمي محو و تيره مي كند و هيچ معلوم نمي كند.
http://www.ramian.blogfa.com
جمعه ۱ شهر ۱۳۸۷ ۰۱:۴۴ صبح
*
سپاس شده: 2 در 2 موضوع

ارسال: #5
برای اینکار از خیلی روش های دیگه میشه استفاده کرد.که هر کدوم کاربرد خودشون رو دارن.مهم اینه که میخواهید چه استفادهایبکنیدومی خواهید کار به چه شکلی در بیاد.(برای چی استفاده بشه؟)
سه شنبه ۳۱ شهر ۱۳۸۸ ۰۴:۰۰ صبح
*

ارسال: #6
با سلام
میشه آموزش تصویری با فرمت Avi . بسازین و با وینرر بصورت رَر فشردش کنید تا اگر 200 مگابایتم بود بشه 2 یا 3 مگابایت
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۸ ۱۴:۲۱ عصر
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,572 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #7
سلام
دوستان امکانات فوق العاده ای در نرم افزار فتوشاپ ورژن cs5 اضافه شده که به دلیل اضافه شدهن پردازش تصویر پیشرفته در اون می تونید به راحتی عکس ها رو ویرایش کنید بدون اینکه معلوم باشه تغییری دادید.
Adobe Photoshop CS5 Extended Final 12 - دانلود فتوشاپ سی اس 5 پیشرفته نسخه نهایی
دانلود: http://www.freedownload.ir/content/view/869/44/

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

پنج شنبه ۲۳ ارد ۱۳۸۹ ۰۲:۳۴ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
سپاس شده: 41 در 36 موضوع

امتياز: 93.50

ارسال: #8
سلام،
برای جلوه بهتر ابتدا تصویر مورد نظر رو دوره بری کنید، بعد کلید میانبر V رو بزنید و با ابزار جدید، تصویر رو روی Backgroundی که دوست دارین قرار بدین. حالا در لایه عکس خودتون با فشردن کلید میانبر W یا از روی نوار ابزار، ابزار Magic Wand رو انتخاب کنید. بیرون از محتوای عکس(روی زمینه خالی) کلیک کنید تا فضای خالی لایه عکس شما انتخاب بشه. حالا با فشردن Ctrl+Shift+I و یا با طی کردن مسیر Left Click - Select Invers تمامی محتوای تصویری لایه عکس رو انتخاب کنید. از منوی Select، گزینه ی Modify وسپس Smoot رو انتخاب کنید.
در کادر محاوره ای باز شده، عدد متناسب رو وارد کرده و OK کنید. یک بار دیگه Ctrl+Shift+I رو فشار بدین. حالا با ابزار Blur که هم از نوار ابزار قابل دسترسیه و هم با کلید میانبر B، دورادور عکس رو تار کنید تا با تصویر پشت خودش ارتباط برقرار کنه. همچنین می تونید برای هماهنگی بیشتر عکس با پس زمینه، کلید میانبر Ctrl+M رو فشار بدین تا کادر محاوره ای تنظیمات رنگ تصویر باز بشه و با تغییر مقادیر چهار گزینه ای که از لیست فروریز این کادر قابل انتخابه هماهنگی هرچه بیشتر عکس و پس زمینه رو
ایجاد و با کلیک روی OK تغییرات این بخش رو هم ثبت کنید
.

با امید روزگاری زیبا تر از خیال
graphessional.wordpress.com
graphessional@gmail.com

امضا كاربر
دفتر مجازی خدمات گرافیکی/ طراحی سایتهای استاتیک و داینامیک/ فروشگاه آنلاین محصولات گرافیکی/ درج آگهی و بنر شما به صورت رایگان/ بورس دامنه های استراتژیک فارسی/ تالار گفتگوی کامپیوتر و اینترنت/ ارسال خبرنامه آنلاین/ عضویت رایگان، بدون فعالسازی/ آرشیو آگهی های ویژه/ طراحی بنر و انیمیشن فلش/
(آخرین ویرایش در این ارسال: جمعه ۲۱ خرد ۱۳۸۹ ۱۹:۱۹ عصر، توسط Graphessional.)
دو شنبه ۱۷ خرد ۱۳۸۹ ۰۵:۲۷ صبح
2 کاربر به دلیل این ارسال از Graphessional سپاسگزاری کرده اند. اصلانی, sootiyam
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.