به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

windows xp sp2

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 2
سپاس شده: 3 در 2 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
windows xp sp2
یه سوال اساسی.به نظر شما از کجا میشه یه ویندوز اصل شرکت Microsoftتو ایران پیدا کرد . من تا حالا هر ویندوزی خریدم مورد تایید این شرکت نبوده که نبوده. کلی نرو افزارم دارم که بخاطر همین موضوع رو سیستم عامل اجرا نمیشه.یکی جواب روشن بده ممنون میشم/
پنج شنبه ۱۷ مرد ۱۳۸۷ ۲۲:۵۳ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
عضو طلایی
اعتبار: 190
سپاس کرده: 3,356
سپاس شده: 6,190 در 1,549 موضوع

امتياز: 519.50

ارسال: #2
RE: windows xp sp2
دوست عزیز فروشگاه های معتبری در تهران وجود دارد که ویندوز اورجینال مایکروسافت رو با تضمین خدمت شما عرضه می کنند.این ویندوز ها با تضمین Geniune میباشد/
باز هم اگر مطمئن نیستید بهتر است از یک آشنا در خارج از کشور تقاضا کنید که به برای شما بخرند و ارسال کنند که اینجوری 100% موضوع حله.
اما بازهم تاکید میکنم که در ایران هم وجود دارد.
در صورت نیاز با پیام خصوصی با من مطرح کنید به شما معرفی کنم جای مطمئن.

امضا كاربر
تمام سپاسم از آن کسی که به من نیازی نداشت اما فراموشم نکرد ...
شنبه ۱۹ مرد ۱۳۸۷ ۱۱:۰۱ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جستجوی بدون دردسر در Windows XP مریم بارونی 0 265 پنج شنبه ۱۳ شهر ۱۳۹۳ ۱۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: مریم بارونی
  آپدیت آفلاین ویندوز xp تا 31 ژانویه 2011 Windows xp All Updates Download baz 2 1,939 جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۲ ۱۴:۲۰ عصر
آخرین ارسال: aminlaklak
new2 دانلود ویندوز زیبای Windows XP Professional Black Edition v. 2011.10.13 amir 0 1,474 جمعه ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: amir
new2 دانلود Microsoft Windows XP SP3 2011 v11.8-ویندوز اکس پی 2011 نسخه 11.8 amir 0 779 يك شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ صبح
new2 دانلود Windows XP SP3 Fantastic Edition v2-ویندوز اکس پی عکس ورژن 2 amir 0 905 يك شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ صبح
  دانلود ویندوز اکس پی 2011-Windows XP SP3 Final lite 2011 v1.0 amir 0 1,138 سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ صبح
  آپديت آفلاين ويندوز xp sp2 کي ميدونه کجا هستش؟؟؟ samuelcatenso 0 1,691 شنبه ۲۳ بهم ۱۳۸۹ ۰۴:۳۵ صبح
آخرین ارسال: samuelcatenso

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.