به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قفل گوشی

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 19
سپاس شده: 26 در 13 موضوع

امتياز: 97.05

ارسال: #1
قفل گوشی
سلام.میشه لطفا برنامه ای که برای باز کردن قفلی که روی گوشی گذاشته شده که برای عوض شدن سیمکارت رمز می خواد معرفی کنید.(البته وقتی سیمکارتم توشه نمی خواد و راحت کار میکنه)رمزش یادم رفته!!!!!!!؟؟؟؟مدل(N93i-NOKIA)من گفتم اینجا بخش در خواست نرم افزاره دیگه توی قسمت موبایل ها نگشتم!

امضا كاربر
من FDL قدیمی رو دوست دارم!موقعی که اقایون شهرام و محمد جواد فقط به پست ها جواب میدادن!همه همدیگرو میشناختیم!الان بزرگ شده!بی دروغ و خیلی راحت،دیگه دوسش ندارم
We Are Cyber TeamAbh
Yahoo ID: Cyberteam021
Felan new MSG ro dashte bashid ta badan yedune dg besazam
(آخرین ویرایش در این ارسال: جمعه ۱۵ شهر ۱۳۸۷ ۲۲:۴۳ عصر، توسط kooshki.)
جمعه ۱۵ شهر ۱۳۸۷ ۲۲:۴۱ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,576 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #2
RE: قفل گوشی
سلام

برای گوشی های جدید نرم افزاری تو اینترنت من ندیدم. این گوشی ها به دو صورت باز میشن.
گارانتی گوشی باید نرم افزاری داشته باشه که با IMEI گوشی یک پسوورد 10 رقمی به شما میده که می توانید پسوورد را ریست کنید.
و شما می توانید با 2 یا 4 هزار تومان به تعمیرگاه های گوشی مراجعه کنید که به راحتی با وصل دستگاهی به جای باتری موبایل پسوورد گوشی را پاک می کنند.

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

دو شنبه ۱۸ شهر ۱۳۸۷ ۲۱:۰۶ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.