به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونگی یادگیری زبان قدرتمند php و به کار بردن آن!

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
چگونگی یادگیری زبان قدرتمند php و به کار بردن آن!
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید زبان قدرتمند پی اچ پی را یاد بگیرید بنده در این پست می خواهم نحوه یادگیری این زبان قدرتمند را به شما آموزش دهم ، با هم روش هایی که می شود زبان پی اچ پی را یاد گرفت بررسی می کنیم ف با ما همراه باشید

1- رفتن به کلاس های آموزشی پی اچ پی (هزینه هایش سر به فلک می کشد $$$$$$)
2-خریدن سی دی های آموزشی (این راه به صرفه تر است ولی مثل کلاس یاد نمی گیرید)
3-جستجو در نت که این راه خیلی مشکله و پس از سالها شما یه چیز یاد می گیرید(چون باید دنبال تک به تک مطالب بگردید:37:
دو شنبه ۲۵ شهر ۱۳۸۷ ۱۵:۲۷ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*

ارسال: #2
RE: چگونگی یادگیری زبان قدرتمند php و به کار بردن آن!
ببخشید این جور که شما گفتید باید بی خیالش بشیم!!!!
يك شنبه ۱۹ آبا ۱۳۸۷ ۲۱:۰۸ عصر
*

ارسال: #3
نه / منظورم این است که باید تلاش کنید تا یاد بگیرید ، اگر پول کلاس داشته باشید که چه بهتر !
يك شنبه ۱۹ آبا ۱۳۸۷ ۲۱:۵۲ عصر
*
سپاس شده: 1 در 1 موضوع

ارسال: #4
خوب اومديم و يكي پولشو نداشت ، اونوقت چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بره بميره ؟؟؟؟
من در حد اديت كردن بلدم اما نه حرفه اي
دو شنبه ۲۲ تير ۱۳۸۸ ۱۷:۳۶ عصر
*
سپاس شده: 2 در 2 موضوع

ارسال: #5
شما به راحتی میتوانید این زبان را یاد بگیرید.کافی است به سایت http://www.txt.ir رفته و وارد لینک مربوط به کتب کامپیوتر ودر قسمت اینترنت و وب وارد php شده وکتاب ان را دانلود کنید.من قول میدهم که با خواندن این کتاب php را به طور 100 یاد بگیرید.
پنج شنبه ۱۹ شهر ۱۳۸۸ ۰۴:۵۳ صبح
*

ارسال: #6
خوب من که پول ندارم و مطمئن اکثر دانشجوها هم دشتشون توی جیب خودشون نیست و نمی تونن خرجشون رو خودشون در بیارن
دو شنبه ۱۷ خرد ۱۳۸۹ ۰۲:۱۷ صبح
*
اعتبار: 23
سپاس کرده: 665
سپاس شده: 3,046 در 1,515 موضوع

امتياز: 1,260.77

ارسال: #7
سلام،

کاربر عزیز web2web به قول خانوم freshteh1382 و آقای moein-ir واقعأ راه حل خاصّی برای یادگیری این زبان ارائه ندادید؛ آقای moein راه حل شما هم برای کسانی خوب هست که از برنامه نویسی یا حداقل زبان اسمبلی و Basic چیزی بلد باشند، وگرنه جایی در اینترنت نیست که از پایه به شما مخصوصأ دروس کامپیوتر را یاد دهد بدون اینکه شما پیشینه ای از آن موضوع را بلد باشد، از طرفی پرسش و پاسخ آنلاین کمتر رواج دارد و وقت و هزینهء زیادی را در بر می گیرد.

پیشنهاد بنده اول از همه کلاس های مجتمع فنّی و یا جهاد دانشگاهی است. همونطور که آقای mmv23 اشاره کرد، بیشتر قشر جامعهء ما توان مالی پرداخت کلاسهای پر هزینه کامپیوتر را ندارد؛ در نتیجه 2 پیشنهاد دیگر را میتونم بدم:
1. خواندن کتاب: کتاب خواندن یکی از راه های خیلی ساده تر است که همیشه با زبان شیرین و ساده ای بیان می شوند، و همچنین راه کم هزینه تری نسبت به دیگر راه ها است، و از طرف دیگر در وقت خود صرفه جویی می کنید، زیرا می توانید در اتوبوس، در مترو و در مواقع دیگر شروع به مطالعه کنید.. حال 2 نوع کتاب برای یادگیری وجود دارد:
1) کتاب ورقه ای: کتاب های ذیل به خوبی می توانند به شما کمک کنند:
  • نام کتاب: کتاب آموزش زبان PHP، نویسنده: محمد بشیری
  • نام کتاب: مرجع کامل آموزش زبان php، نویسنده: محمد بشیری

2) کتاب PDF (آنلاین): کتاب هایی که شما می توانید آنها را در گوشی همراه یا کامپیوترتان بدون پرداخت هیچ هزینه ای مطالعه کنید، برای دانلود به 2 لینک زیر مراجعه کنید: * برای باز کردن فایل ها به 2 برنامه Winrar و Foxitreader احتیاج دارید:
دانلود Winrar | دانلود Foxitreader
* برای دانلود کتاب های بیشتر به 2 لینک زیر مراجعه کنید:
لینک 1 | لینک 2
2. تجربه کسب کردن: سپس بعد از خواندن این کتاب ها، و محکم تر کردن پایهء خود در زبان PHP، شروع به تمرین کردن و انجام پروژه های کوچک کنید تا به تجربه های بالاتری برسید.. تمرین و تجربه از جمله مهمترین یادگیری ها در علم کامپیوتر (در هر زمینه های) است.

امضا كاربر
سه شنبه ۲۵ خرد ۱۳۸۹ ۲۲:۳۵ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
5 کاربر به دلیل این ارسال از ashkan سپاسگزاری کرده اند. شهرام, hamid, محمد, web2web.ir, alizadeh
*

ارسال: #8
خیلی ممنون از راهنماییتون من دانشجوی نرم افزار هستم خیلی زیاد به یادگیری زبان php نیازمند بودم

امضا كاربر
saeed-gh2020 عزير در تاريخ Sunday 5 Sep 2010 در انجمن دانلود رایگان ثبت نام كرده است .
يك شنبه ۱۴ شهر ۱۳۸۹ ۲۳:۳۲ عصر
*
سپاس کرده: 2
سپاس شده: 2 در 2 موضوع

ارسال: #9
با عرض احترام
جناب ashkan درست میگن اما یادگیری php و علاوه بر اون استفاده از اون کم هزینه و کم دردسر تر از سایر زبانهاست. (نظر شخصی)
علاوه بر کتاب کلاس هم باید شرکت کنید. عضویت در خبرنامه های سایتها و شرکت در بحثهای آموزشی در فرومها و وبلاگها و بررسی اسکریپتهای کد باز و آشنایی عملی با روشهای کد نویسی میتونه مفید باشه. کلاس ازاد هم برای php باشه فقط برای یادگیری اصول برنامه نویسی شاید مفید باشه! باید دائم در حال یادگیری باشید... مطالعه و تمرین.

با احترامات فرومی : یوزری که با استفاده از نام دامین دیگران و این همه ثبت نام در جاهای مختلف یا فعالیت نداره یا میاد پست سر کاری میده و در میره بهتره حداقل دو تا مطلب درست بنویسه و اینقدر منم منم نکنه لطفا..

اگه کاری از دست من بر میاد بگین.
جمعه ۱۸ شهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ صبح
*
اعتبار: 67
سپاس کرده: 9,614
سپاس شده: 5,871 در 2,773 موضوع

امتياز: 8,114.27

ارسال: #10
با سلام با اجازه اشکان عزیز میخوام اینجا به آموزش زبان برنامه نویسی PHP بپردازم و تا جایی که از دستم بر بیاد کمک حال باشم

فهرست اجمالی :

آموزش php - قسمت اول - نصب Xampp
آموزش php - قسمت دوم - اولین برنامه
آموزش php - قسمت سوم - دستور زبان و کار با متغیرها
آموزش php - قسمت چهارم - عملگرها
آموزش php - قسمت پنجم - دستورات شرطی و انتخابی
آموزش php - قسمت ششم - حلقه های تکرار
آموزش php - قسمت هفتم - آرایه ها
آموزش php - قسمت هشتم - توابع

الف -
جلسه اول آموزش php

PHP يک زبان برنامه نويسی با کد باز (Open-Source) است که اگرچه در ابتدا صرفا جهت برنامه نويسی تحت وب توليد شد، امروزه کارآييهای فراوانی پيدا کرده است. PHP يک زبان تحت سرور است (Server-Side) که طبيعتا برای اجرا نياز به يک برنامه سرويس دهنده وب (Web Server) دارد.

کسانيکه مانند خود من قبلا با PERL کار کرده اند و حالا قصد دارند با PHP کار کنند، احتمالا مثل من در ابتدا به مشکلاتی بر خواهند خورد اما مطمئن باشيد که PHP را سريع خواهيد آموخت. آنچه به نظر من از خصوصيات خوب PHP بشمار می آيد آن است که با وجود شباهت PHP با PERL، PHP پيچيدگيهای PERL را کمتر دارا می باشد. هرچند که قدرت PERL بر روی متن ها غير قابل انکار است اما فراموش نکنيد که PHP را صرفا برای محيط وب ساخته اند پس به اندازه کافی ( و حتی بيش از حد کافی ) امکانات کار با stringها را به شما ارائه خواهد کرد. فکر می کنم مقدمه چينی بيش از اين هم حوصله شما را سر می برد و هم من را از موضوع دور می کند پس بر می گرديم به PHP.

برای شروع کار با PHP چه نياز داريم؟

PHP برای اجرا نياز به يک Web-Server دارد. دم دست ترين Web-Server برای شما احتمالا IIS خواهد بود، چرا که با استفاده از سی دی Windows قابل نصب است. نمی خواهم در اين مقاله به شرح نصب IIS (يا وب سرورهای ديگر) بپردازم اما اگر نياز به شرح آن داريد لطفا با من تماس بگيريد تا بطور مفصل آن را شرح دهم (آدرس پست الکترونيکی من در انتهای اين مقاله آمده است). برای کسانيکه بقول يکی از دوستان من، "مرام Open Source" گلوی آنها را می فشارد شايد بهتر باشد از Apache به عنوان Web-Server استفاده کنند. (البته اگر از حق هم نگذريم Apache خيلی از IISبهتره!!!)

اگر Web-Server مورد علاقه شما به درستی بر روی دستگاه شما نصب شده است، حالا نياز داريد که PHP را بر روی آن نصب کنيد. برای بدست آوردن کد PHP از آدرس http://www.php.net/downloads.php استفاده کنيد.

طبيعتا برای مشاهده نتيجه اجرای فايلهای PHP نياز به يک مرورگر وب (Web Browser) داريد که مسلما رايجترين آن Internet Explorer است. برای درست کردن هر فايل PHP هم نياز به يک ويرايشگر ساده متنی داريد (مثلا Word pad يا Note pad ) توجه کنيد که از ويرايشگرهای حرفه ای مانند Microsoft Word نمی توانيد استفاده کنيد زيرا اين ويرايشگرها از کاراکترهای پنهانی فراوانی استفاده می کنند که در هنگام ذخيره فايل متنی اين کاراکترها هم ذخيره خواهند شد که باعث عدم اجرای دستورات PHP می شوند. با هم يک کد ساده PHP بنويسيم.

منبع : من و تو

امضا كاربر
جمعه ۱۸ شهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  Apache Handlers, اجرا کردن html یا سایر پسوندها به عنوان php در وب هاستینگ razihz 0 164 چهار شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ عصر
آخرین ارسال: razihz
  آموزش php 8908183 0 212 دو شنبه ۱۷ اسف ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ صبح
آخرین ارسال: 8908183
  دانلود فیلم آموزش کامل و جامع PHP به زبان فارسی مهشید18 6 2,459 يك شنبه ۲ بهم ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: rcsoccer
  10+1 منبع خوب براي يادگيري برنامه نويسي به زبان PHP mojtaba 0 703 چهار شنبه ۳۰ شهر ۱۳۹۰ ۱۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: mojtaba
  در آمدی بر زبان PHP shayeste 0 676 سه شنبه ۲۳ فرو ۱۳۹۰ ۲۰:۱۷ عصر
آخرین ارسال: shayeste
  برنامه نویسی وب با php mnaderi68 0 716 جمعه ۱۹ فرو ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ صبح
آخرین ارسال: mnaderi68
  آموزش کامل نصب PHP بر روي Windows ashkan 0 1,056 چهار شنبه ۲ تير ۱۳۸۹ ۲۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: ashkan

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1395.