به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن کامپیوتر و الکترونیک / تالار ترفندستان / ترفند های رجیستری v / وارد شدن در ویندوز XPبدون دانستن پسورد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وارد شدن در ویندوز XPبدون دانستن پسورد

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 19
سپاس شده: 26 در 13 موضوع

امتياز: 97.05

ارسال: #1
وارد شدن در ویندوز XPبدون دانستن پسورد
در هنگام آمدن Welcome دو بار Ctrl+Alt+Delte رو بگيريد. خوب حالا شما در جای Login name اينو بديدadministratator وبعد جای پسورد خالی گذاشته و حالا شما با اکانت Adminميتونيد کارو شروع کنيد البته اين ضعف ويندوز xpاست اما ميشه برطرفش کرد .

امضا كاربر
من FDL قدیمی رو دوست دارم!موقعی که اقایون شهرام و محمد جواد فقط به پست ها جواب میدادن!همه همدیگرو میشناختیم!الان بزرگ شده!بی دروغ و خیلی راحت،دیگه دوسش ندارم
We Are Cyber TeamAbh
Yahoo ID: Cyberteam021
Felan new MSG ro dashte bashid ta badan yedune dg besazam
يك شنبه ۳۱ شهر ۱۳۸۷ ۲۳:۳۶ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,576 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #2
RE: وارد شدن در ویندوز XPبدون دانستن پسورد
سلام دوست عزیز

خیر این ضعف نیست بلکه کاربر Admin یا مدیر از دید شما پنهان است و شما می توانید آن را به نمایش درآورده و همچنین پسوورد بر روی آن بگذارید:
برای این کار دستوری هست که با نوشتن در run یا command prompt می توان انجام داد اما من روشی کاربر پسند را به شما معرفی می کنم.
وارد کنترل پنل شوید به قسمت Administrative Tools بروید و بر روی Computer Management کلیک کنید. در صفحه ای که باز شده در قسمت Local user and group بر روی Users که کلیک کنید می توانید تمام کاربر های ثبت شده بر روی سیستم را ببینید تغییر دهید و دسترسی تعیین کنید.

موفق باشید

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

يك شنبه ۳۱ شهر ۱۳۸۷ ۲۳:۴۷ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به صورت خودکار XPروش نصب ویندوز kooshki 0 337 پنج شنبه ۴ تير ۱۳۸۸ ۰۵:۳۲ صبح
آخرین ارسال: kooshki

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.