به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / دانستنيها v / فعاليت هاي مرتبط با ارواح

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فعاليت هاي مرتبط با ارواح

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 7,119
اعتبار: 23
سپاس کرده: 665
سپاس شده: 3,047 در 1,516 موضوع

امتياز: 1,262.27

ارسال: #1
فعاليت هاي مرتبط با ارواح
در ازاي هر فردي که بو وجود ارواح و تسخير شگي از سوي ارواح مردد است , آدم هاي بسياري وجود دارند که به پديده هاي فوق معتقدند. در سالهاي اخير تلاش هاي علمي فراواني به منظور ارايه توضيحات علمي و قانع کننده در اين خصوص صورت گرفته است. در پرتو اين علم مجموعه اي از انواع تسخير شدگي ها و نيز مقداري تئوري هاي علمي , مشخص و تبيين شده است.

با وصف اين , صرف زدن يک برچسب علمي بر روي اينگونه پديده هاي خارق العاده , منتقدان و غيرباورمندان را ساکت نکرده است. از نظر اين افراد آن چيزي که نتوان از طريق علم شناسايي و تبيين کرد , يک چيز غير ممکن يا فانتزي تلقي مي شود. به همين سبب منتقدان بر اين باورند که معتقدان به ارواح و پديده هاي ماوراء الطبيعه اي تنها از يک قدرت خيال پردازي قوي برخوردارند.


وجود ارواح در برخي از قسمت هاي دنياي مدرن مورد پذيرش قرار گرفته است. براي مثال در کشور نروژ شبح يک مسافر عبوري يکي از رايج ترين موارد تسخير شدگي در دنياي مدرن است که به رسميت شناخته شده تا آنجا که تابلوي راهنمايي در برخي از جاده ها اشاره به وجود اين شبح دارد. اين نشانه که متشکل از يک مثلث قرمز و يک خط روح وار است , حکايت از حضور تقريبا منظم اين اشباح در مناطق مذکور دارد.

از آنجا که بررسي هاي مرتبط با ارواح و ديگر پديده هاي ماوراء الطبيعه اي چندان در دسترس عموم نيست , لذا ما از آنچه که بايد آن را جذاب ترين و کمتر شناخته شده ترين وجوه زندگي انسان بناميم , بي اطلاع هستيم . پرونده هاي مرتبط با ارواح عمدتا در بايگاني هاي ادارات پليس , آژانس ها و ادارات دولتي و آرشيو هاي خانوادگي در چهار گوشه جهان يافت مي شود. اگر داستان هاي مرتبط با حضور ارواح و فعاليت هاي آنها حس ترديدي را در شما به وجود آورده , شايد درک اين موضوع که ارواح چگونه و چرا ظاهر مي شوند اين برداشت شما را تغيير بدهد تا از اين طريق بتوانيد توانايي لازم را در ديدن آنچه که در هر حال وجود دارد , در خود به وجود بياوريد.


ارواح زمان حادثه:

ارواح زمان حادثه ع شبح يا روحي است که در طي حداقل 12 ساعتي که از مرگ فرد گذشته يا طي 12 ساعتي که به زمان مرگ او باقي مانده , ظاهر مي شود. گفته مي شود اين شبح ظاهر مي شود تا مرگ يک فرد يا مرگ قريب الوقوع او را به کسي که وي دوستش مي دارد , اطلاع بدهد. بعضي از اين اشباح ظاهر مي شوند تا به اطلاع عزيزانشان برسانند که آنها سخت مجروح شده و در آستانه مرگ قرار دارن. همچنين اين نوع از اشباح ظاهر مي شوند تا از آدم هاي مورد علاقه خود کمک بگيرند يا به آنها قوت قلب بدهند (( ارواح زمان حادثه)) هم در بيداري و هم در خواب , بر عزيزان خود ظاهر مي شوند.


مواظبت از کسي که دوستش دارند:

در سال 1887 يک زن انگليسي به نام لوسي دادسون در رختخواب خود دراز کشيده بود که صدايي را شنيد که مدام اسم او را تکرار مي کرد. لوسي بلافاصله دريافت که اين صدا متعلق به مادر اوست که 16 سال پيش فوت کرده بود. لوسي سپس به بالاي سر خود نگاه کرد و مادرش را ديد که دست دو بچه را در دستان خود دارد. روح مادر لوسي از وي خواست که مواظب اين دو بچه باشد زيرا مادر آنها مرده است . لوسي قول داد که چنين کند و سپس روح ناپديد شد. لوسي بعدا به خواب رفت در حالي که احساس مي کرد اين دو بچه نيز در کنار او قرار دارند دو روز بعد به وسي گفته شد که زن برادرش مرده و از خود دو کودک به جاي گذاشته است. لوسي حتي از اين واقعيت آگاه نبود که زن برادرش همين سه هفته پيش فرزند دومش را به دنيا آورده است. لوسي بعدا کشف کرد که روح مادرش درست دو ساعت پس از مرگ زن برادرش بر وي ظاهر شده بود تا بدين ترتيب از وي بخواهد که مواظبت از اين دو بچه يتيم را بر عهده بگيرد.


خداحافظي گرم:

هارولد آون درست دو هفته قبل از پايان جنگ جهاني اول بر روي عرشه يک کشتي بود که ناگهان روح برادرش , ويلفرد آون (شاعر معروف جنگ) بر وي ظاهر شد. هارولد بعدها چنين نوشت ((او کلامي بر زبان نراند , فقط لبخند باشکوه زيبايي زد ... و من احساس کردم به شدت خسته ام , سپس دراز کشيدم . وقتي از خواب برخاستم مطمئن بودم که ويلفرد کشته شده است)) و بعدا معلوم شد که ويلفرد آون درست در همان لحظاتي که روح وي بر برادرش هارولد ظاهر شد , در جبهه جنگ کشته شده بود.


گزارش يک جنايت :

در سال 1795 زني به اسم ((خانم هاويت ) از اهالي ((دربي شاير )) انگلستان در رختخواب پشه بندي خود درحال استراحت بود که صداي آمدن فردي را به درون اتاق شنيد . او چند لحظه بعد متوجه شد که پرده دور رختخواب کنار زده شده و آنگاه برادرش فرانسيس را مشاهده کرد . هاويت اينگونه احساس کرد که چهره برادرش به شدت رنگ پريده است. او سپس از فرانسيس خواست که کمي به جلو بيايد , اما در يک لحظه غفلت , ناگهان فرانسيس رفته بود. هاويت از خدمتکار خود خواست که به دنبال فرانسيس برود اما خدمتکار به وي گفت کسي وارد خانه نشده که وي بخواهد دنبالش برود. بعدها خبر رسيد که فرانسيس در راه خود به سوي خانه , به قتل رسيده است. روح او درست در همان لحظه جنايت برخواهرش خانم هاويت ظاهر شده بود.

امضا كاربر
دو شنبه ۲۸ تير ۱۳۸۹ ۲۱:۲۶ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.