به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطالبی جالب

نویسنده پیام
*
اعتبار: 23
سپاس کرده: 665
سپاس شده: 3,047 در 1,516 موضوع

امتياز: 1,262.27

ارسال: #1
مطالبی جالب
امرسون : اگر انديشه بکاري عمل درو ميکني اگر عمل بکاري عادت دروميکني اگرعادت بيفشاني شخصيت

به بار مي آوري واگرشخصيت بکاري سرنوشت خويش را بر داشت ميکني !
فردي که نه مي خواند نه مي آموزد و نه به کاري دست ميزند در بازي زندگاني بازنده وبگذار هر روز ، رويايي باشد باور نكردني ، بگذار هر ووز عشقي باشد ‍، دچارشدني ، بگذار هر روز بهانه اي باشد حيزندگي به من آموخت که چگونه فکر کنم ،
ولي فکر کردن به من نياموخت که چگونه زندگي کنمات بخشيدني . اقعي است . گذشته را فراموش کن، حال را درياب و نگاهت را به دريچه آينده بدوز....
فردا در انتظار توست...شتاب کن. اما افسوس حقيقت ان گاهي براي انسان روشن مي شود كه

فشردگي خاك اجازه ي لب گشودن نمي دهدبه نداي قلبت گوش بسپر. قلبت همه چيز را مي داند. چون روح جهان را مي بيند و يك روز نزدش باز خواهد گشت.
هميشه بهترين راه را براي پيمودن مي بينيم. اما فقط راهي را مي پيمائيم كه به آن عادت كرده ايم.

خدايا من در كلبه حقيرانه خود كسي را دارم كه تو در ارش كبريايي خود نداري
منچون تويي را دارم
وتو چون خود نداري
شهيد دكتر علي شريعتي
عشق مثل قايقي هست که در اعماق دريا غرق ميشود ولي دوست داشتن
مثل قايقي هست که رو اين دريا آرام به حرکت ادامه ميدهد پس دوست داشته باشيم نه عاشق شويم

در زندگي درنگ كن و بينديش
قبل از هر عكس العملي فكر كن
صبور باش
ببخش و فراموش كن
بگذار و بگذر
از يك نفر گرفته تا هزاران نفر همه را دوست بدار.
اگر مدام در مورد مردم قضاوت كني ديگر برايت وقتي باقي نمي ماند تا آن ها را دوست
پاييز هيچ حرف تازه اي براي گفتن ندارد با اين همه وقتي از منبر باد بالا مي رود درخت ها چه زود به گريه مي افتند .
غرورت را براي كسي كه دوستش داري بشكن ولي دل كسي را كه دوستش داري به خاطر غرورت نشكن اگر تصميم داشته باشي به زودي موفق خواهي شد زيرا ادمي ساخته افكار خويش است و فردا همان خواهد شد كه امروز مي انديشيد

امضا كاربر
سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۸۹ ۰۵:۴۵ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.