به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / دانستنيها v / دختران از پسران پیشی گرفتند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختران از پسران پیشی گرفتند

نویسنده پیام
*
اعتبار: 23
سپاس کرده: 665
سپاس شده: 3,047 در 1,516 موضوع

امتياز: 1,262.27

ارسال: #1
دختران از پسران پیشی گرفتند
با تولد 12 نوزاد
دختران در وقت اضافه از پسران پیشی گرفتند
گروه حوادث: وقتى عقربه هاى ساعت در روز ۳۰ اسفندماه از ساعت ۱۶ و ۳ دقيقه عبور كرد معلوم نبود اين ۸ ساعت باقى مانده تا روز اول فروردين ماه جزو چه تاريخى محسوب مى شود. در اين ۸ ساعت ۳ پسر و ۱۲ دختر در ۲ بيمارستان تهران پا به دنيا گذاشتند كه وقتى از والدين آنها درباره تاريخ تولد فرزندشان سؤال مى كرديم با لبخند جواب مى دادند نمى دانيم. به همين بهانه گفت وگويى را با والدين چند نوزادى كه در وقت اضافه به دنيا آمدند انجام داديم
نخستين نوزاد سال جديد پسر بود كه در ساعت ۱۶ و ۳ دقيقه و ۳۵ ثانيه به دنيا آمد. نام او اميرمهدى است و از مادرى به نام زينب قاسم جعفرى به دنيا آمد. پدر اين نوزاد در حالى كه نمى دانست چه تاريخى را به عنوان تولد نوزادش عنوان كند گفت: پسرم چند ثانيه بعد از سال تحويل به دنيا آمد و هنوز نمى دانم كه سال ديگر چه تاريخى براى او جشن تولد بگيرم ولى از آنجايى كه در شناسنامه اش روز اول فروردين ماه را به عنوان تاريخ تولد ثبت كرده اند ما نيز روز اول فروردين براى او جشن تولد خواهيم گرفت
وقتى نخستين نوزاد سال ۸۴ كه پسر بود به دنيا آمد نوزادان دختر كه خود را از قافله متولدين وقت اضافه عقب ديده بودند يكى پس از ديگرى به دنيا آمدند به طورى كه ۸ نوزاد دختر با فاصله چند دقيقه از يكديگر به دنيا آمدند
نخستين نوزاد دخترى كه در سال ۸۴ به دنيا آمد دخترى به نام مبينا است كه از زن جوانى به نام فاطمه به دنيا آمد. اين زن در حالى كه، از تولد نوزادش خوشحال بود گفت: مبينا نخستين فرزندم است كه در ساعت ۱۶ و ۱۰ دقيقه در بيمارستان مهديه به دنيا آمد. لحظه سال تحويل من در اتاق عمل بودم و خانواده ام در پشت در اتاق منتظر به دنيا آمدن فرزندمان بودند. وقتى فرزندمان به دنيا آمد اولين سؤال خنده دارى كه به ذهنم رسيد اين بود كه چه تاريخى را به عنوان زمان به دنيا آمدن دخترمان اعلام كنيم زيرا او در وقت اضافه به دنيا آمده بود. وى ادامه داد: وقتى براى گرفتن شناسنامه به ثبت احوال مراجعه كرديم آنها روز اول فروردين ماه را به عنوان تاريخ تولد دخترمان ثبت كردند و ما نيز هر سال در اولين ساعت سال جديد براى دخترمان جشن تولد خواهيم گرفت
دومين نوزاد سال جديد دخترى به نام مرضيه است كه از مادرى به نام فرنگيس اخلاقى به دنيا آمد. مادر اين نوزاد در حالى كه اعتقاد داشت روز اول فروردين تاريخ تولد كودكش است گفت: مرضيه دومين فرزندم است و يك دختر ۸ ساله نيز دارم. ساعت ۱۳ پس از درد زايمان به بيمارستان اكبرآبادى رفتم و ساعت ۱۸ و ۵۰ دقيقه دخترم به دنيا آمد. وقتى مرا به داخل بخش منتقل كردند متوجه شدم دخترم در ساعتى به دنيا آمده است كه جزو هيچ تاريخى محسوب نمى شود و به اصطلاح در وقت اضافه به دنيا آمده است. همه از اين اتفاق به خنده افتاده بوديم ولى بعد از چند روز وقتى همسرم شناسنامه اى براى دخترم گرفت متوجه شديم كه ثبت احوال تاريخ تولد دخترمان را روز اول فروردين ماه سال ۸۴ تعيين كرده است به همين خاطر ما نيز هر سال در همين روز و بعد از سال تحويل جشن تولدى براى دخترمان خواهيم گرفت
سومين نوزاد سال جديد دخترى به نام بيتا است كه از مادر ۳۲ساله اى به نام فاطمه به دنيا آمد. اين زن كه سومين فرزندش را به دنيا آورده است گفت: دو فرزند ۱۵ و ۱۶ ساله دارم. لحظه سال تحويل پس از درد زايمان مرا به بيمارستان شهيد اكبر آبادى آوردند. دخترم در ساعت ۱۹ به دنيا آمد و وقتى به داخل بخش منتقل شدم از اطرافيانم شنيدم كه نوزادمان در وقت اضافه به دنيا آمده است. براى تاريخ تولد نوزادمان منتظر گرفتن شناسنامه مى شويم و هر زمانى كه در شناسنامه به عنوان تاريخ تولد ثبت شود ما نيز آن را به عنوان زمان تولد فرزندمان محسوب مى كنيم
چهارمين نوزاد سال جديد دخترى به نام زهرا است كه از مادرى به نام راضيه به دنيا آمده است
مادر اين نوزاد در حالى كه معتقد بود روز ۳۰ اسفند تاريخ تولد نوزادش است گفت: زهرا دومين فرزندم است. لحظه سال تحويل پس از درد زايمان مرا به بيمارستان بردند و در ساعت ۱۹ و ۲۰ دقيقه دخترم به دنيا آمد. وقتى برايش شناسنامه گرفتيم متوجه شديم كه روز اول فروردين ماه را به عنوان تاريخ تولد او ثبت كرده اند ولى من روز آخر اسفند ماه را روز تولد دخترم مى دانم و هر سال در اين روز براى او جشن تولد خواهم گرفت.
پنجمين نوزاد نيز دختر بود كه از مادرى به نام نازنين به دنيا آمد. پدر اين كودك كه خود را آماده برگزارى جشن نامگذارى و خواندن دعا در گوش نوزادش كرده بود گفت: اين دختر سومين فرزندم از همسر دومم است و از به دنيا آمدن او خيلى خوشحال شدم. هنوز هم تاريخ دقيق تولد فرزندم را نمى دانم زيرا او در وقت اضافه به دنيا آمد ولى به خاطر آن كه روز اول فروردين كه همزمان با تولد دوباره زمين است قصد دارم تا در همين روز براى دخترم جشن تولد بگيرم
سه نوزاد ديگر دخترى كه در وقت اضافه به دنيا آمدند دو خواهر دوقلو بودند كه به خاطر بيمارى دقايقى بعد جان سپردند و نوزاد ديگر دخترى بود كه از مادرى به نام كبرى در بيمارستان شهيد اكبر آبادى به دنيا آمد

امضا كاربر
سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۸۹ ۰۸:۲۷ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.