به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / پس از پيوستن به استيل آذين، سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت: خليلي به من

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پس از پيوستن به استيل آذين، سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت: خليلي به من

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 6
سپاس شده: 12 در 6 موضوع

امتياز: 101.00

ارسال: #1
پس از پيوستن به استيل آذين، سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت: خليلي به من
پس از پيوستن به استيل آذين،
سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت:
خليلي به من گفت آبادان خيلي گرم است

احمد پارو گفت: محسن خليلي به من گفت آبادان خيلي گرم است و من نمي‌توانم در اينجا دوام بياورم.

سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در مورد جدايي ناگهاني محسن خليلي از نفت آبادان در حالي كه با اين تيم قرارداد داخلي بسته بود و رفتن او به استيل آذين اظهار كرد: صبح دوشنبه خليلي سرتمرين به من گفت كه هواي آبادان خيلي گرم است و نمي‌تواند در طول فصل دوام بياورد.

پارو در پاسخ به اين سوال كه آيا عامل جدايي خليلي مسائل مالي بوده يا خير عنوان كرد: من فكر نمي‌كنم كه او از نظر مسايل مالي و قراردادش با نفت مشكلي داشت اما اين مسايل را بايد از عيسي‌زاده مديرعامل تيم بپرسيد. من اطلاع زيادي ندارم و نمي‌توانم راجع به مسايل مالي قرارداد خليلي صحبت كنم.

سرپرست نفت در خصوص درخواست اين باشگاه از سازمان ليگ براي تعويق‌ بازي‌هاي اول نفت در ليگ برتر خاطرنشان كرد: ما همچنان از سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال درخواست داريم حداقل بازي اول ما را عقب بيندازد، چرا كه ما با اين شرايط به هيچ وجه نمي‌توانيم به مرز آمادگي برسيم.

پارو در ارتباط با صحبت‌هاي عزيزمحمدي مبني بر اين كه امكان عقب انداختن بازي‌هاي نفت به هيچ وجه وجود ندارد تصريح كرد: من باز هم خواهش مي‌كنم كه مسوولان سازمان ليگ به خاطر مردم آبادان به خواسته ما پاسخ مثبت دهند و بازي اول ما را عقب بيندازند.

سرپرست نفت آبادان با بيان اينكه دستياران آلفرد كاسيميرو داخلي هستند در پاسخ به اين سوال خبرنگار ايسنا كه چه بازيكناني را در فصل نقل و انتقالات توانستند جذب كنند، اظهار كرد: متاسفانه زمان بسيار كمي براي جذب بازيكن داشتيم و نتوانستيم همه بازيكنان مورد نياز خود را جذب كنيم اما تاكنون رسول نويدكيا، اميد شريفي نسب و علي ممبيني را به خدمت گرفته‌ايم.

امضا كاربر
براي تشكر بر روي كليك نماييد.
سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۸۹ ۱۴:۴۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.