به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار ساير رشته هاي ورزشي / ساير ورزشها v / **اخبار ويژه رشته ووشو**

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

**اخبار ويژه رشته ووشو**

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 6
سپاس شده: 12 در 6 موضوع

امتياز: 101.00

ارسال: #1
**اخبار ويژه رشته ووشو**
مصدوميت شديد كاپيتان ووشو؛
حسين اوجاقي: شايد به گوانگجو نرسم

مديرفني و کاپيتان تيم ملي ووشو در ساندا که در وزن 75 کيلوگرم نيز مبارزه مي کند در حين تمرينات با وزنه به شدت آسيب ديد تا حضورش در گوانگجو در هاله اي از ابهام قرار گيرد.

به گزارش ايسنا؛ حسين اوجاقي در اين باره گفت: من در تمرينات دووميداني از ناحيه کمر آسيب ديده بودم و در تمرينات کار با وزنه هم وزنه از دستم در رفت تا از ناحيه کشاله ران دچار آسيب ديدگي شوم که خيلي جدي است به خصوص که زمان کمي تا مسابقات انتخابي داشته و بعيد مي دانم برسم ولي از طرفي نمي خواهم طلايي گوانگجو را از دست بدهم.

وي در ادامه گفت: تمام سعي و تلاشم خواهم کرد تا به انتخابي هاي بعدي برسم ولي زمان خيلي کم است از طرفي نمي دانم بعد از چند هفته بهبودي مي توانم در انتخابي ها شرکت کنم يا نه، به هر حال تمام تلاشم بدست آوردن بهبودي کامل است تا ببينم چه مي‌شود.

اوجاقي در پاسخ به اين سئوال آيا در گوانگجو حضور دارد يا نه؟ مي گويد: به عنوان بازيکن معلوم نيست.

امضا كاربر
براي تشكر بر روي كليك نماييد.
سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۸۹ ۱۶:۱۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از omid-z سپاسگزاری کرده است. hamid
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.