به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / علي كريمي: به شايعات توجه نكنيد، در خدمت تيم ملي هستم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

علي كريمي: به شايعات توجه نكنيد، در خدمت تيم ملي هستم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 169
سپاس کرده: 1,260
سپاس شده: 8,642 در 2,325 موضوع

امتياز: 2,368,830.30

ارسال: #1
علي كريمي: به شايعات توجه نكنيد، در خدمت تيم ملي هستم
فارس: كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران با رد شايعه عدم بازگشتش به تيم ملي گفت: هر وقت كه تيم ملي بخواهد در خدمتشان هستم.

علي كريمي در مصاحبه با سايت رسمي اش در خصوص ديدار تيم ملي با لاتزيو، مصدوميت اخير و ... به صحبت پرداخت.

*به نظر خيلي سرحال نيستي؟

اين مصدوميت ناراحتم كرده است.

*از كدام قسمت پا مصدوم شدي؟

از پشت پا، زير دوقلوهاي ساق پايم كشيدگي ايجاد شده و شايد به بازي اول برابر فولاد نرسم.

*اينقدر جدي است؟

به هر حال بايد بيايم و اگر نياز به عكس باشد بگيرم و در غير اين صورت چند جلسه فيزيوتراپي لازم است.

*نبود تو و معدنچي در هفته اول براي استيل‌آذين مشكل‌ساز نمي‌شود؟

به هر حال فوتبال است و قسمت اين بود.

*چه شد كه شما دو نفر تصميم به بازگشت گرفتيد؟

ديشب (دوشنبه شب گذشته) و بعد از تمرين عصر با سرمربي و پزشك تيم صحبت كردم و آنها اجازه دادند كه من و مهرزاد برگرديم كه شايد به هفته اول برسيم.

*افشين قطبي چه گفت؟

صحبت خاصي نكرد، فقط ابراز اميدواري كرد كه هرچه زودتر به شرايط مسابقه برسيم و گفت حتماً برو به وضعيت پايت رسيدگي كن.

*اما اينجا شايعاتي شده كه تو به تيم ملي برنمي‌گردي و...

خودتان مي‌گوييد شايعه، من اصلاً به اين حرف‌ها اهميتي نمي‌دهم و هر وقت كه تيم ملي بخواهد در خدمتشان هستم، الان هم اگر اين مصدوميت به وجود نمي‌آمد با تيم ملي به ايتاليا مي‌رفتم.

*چقدر احتمال مي‌دهي به بازي اول نرسي؟

يك هفته فرصت داريم و تا دكتر تيم معاينه كامل انجام ندهد چيزي نمي‌توانم بگويم.

*2 بازي تداركاتي تيم ملي را چطور ارزيابي مي‌كني؟

هر دو تيم انگيزه داشتند و خيلي فيزيكي بازي مي‌كردند. در مجموع بازي‌هاي خوبي بود و اميدوارم كادر فني به اهدافش برسد.

امضا كاربر
چهار شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۹ ۰۷:۳۵ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  كفاشيان:با امكانات آماتور نمي‌توان كارحرفه‌اي كرد TRAXTORCHI 0 193 دو شنبه ۲۸ شهر ۱۳۹۰ ۱۳:۵۸ عصر
آخرین ارسال: TRAXTORCHI
  جواد كاظميان :‌ بازيكنان پرسپوليس كم كاري نمي كنند 0077arb 0 194 جمعه ۲۱ مرد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ صبح
آخرین ارسال: 0077arb
  كمالوند: با شكست استقلال به كسب سهميه آسيا اميدوار شديم esii 0 183 دو شنبه ۲۲ فرو ۱۳۹۰ ۱۳:۵۴ عصر
آخرین ارسال: esii
  دبيركل كنفدراسيون فوتبال آسيا از فدراسيون ايران تشكر كرد esii 0 240 سه شنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۰ ۲۰:۴۲ عصر
  كميته داوران از امير قلعه نويي شكايت كرد esii 0 200 يك شنبه ۸ اسف ۱۳۸۹ ۱۵:۳۵ عصر
  خاكپور: شايد مشكل استيل‌آذين من باشم، اما بازيكنان كم‌كاري نمي‌ esii 0 274 شنبه ۷ اسف ۱۳۸۹ ۱۴:۰۷ عصر
  درخشان: كرش بزرگ بوده كه كنار فرگوسن كار كرده است esii 0 230 دو شنبه ۲۵ بهم ۱۳۸۹ ۱۴:۳۵ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.