به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار ساير رشته هاي ورزشي / اخبار ورزشي(غیر از فوتبال) v / نشست هماهنگي المپيك سنگاپور؛ افشارزاده: هيچ مشکلي ...

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نشست هماهنگي المپيك سنگاپور؛ افشارزاده: هيچ مشکلي ...

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 43
اعتبار: 0
سپاس کرده: 6
سپاس شده: 12 در 6 موضوع

امتياز: 101.00

ارسال: #1
نشست هماهنگي المپيك سنگاپور؛ افشارزاده: هيچ مشکلي ...
نشست هماهنگي المپيك سنگاپور؛
افشارزاده: هيچ مشکلي براي اعزام نداريم
هاشمي: تمام برنامه‌ريزي‌ها ممكن پيش‌بيني شده است

نشست هماهنگي کميته ملي المپيک با مسئولين فدراسيونهاي اعزامي به بازيهاي المپيک نوجوانان صبح امروز با حضور دبير کل کميته و سرپرست کاروان اعزامي برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)؛ پنجمين نشست هماهنگي کاروان اعزامي به بازيهاي المپيک نوجوانان صبح امروز با حضور بهرام افشارزاده دبير کل کميته، کيومرث هاشمي سرپرست کاروان،عزيزي مدير امور بين المللي کميته، رحيمي دبير ستاد تدارکاتي بازيها، مشحون رئيس فدراسيون بسکتبال، داورزني رئيس فدراسيون واليبال،کريم صفائي رئيس فدراسيون تير و کمان،آيت الهي سرپرست فدراسيون شنا،خانم شجاعي نايب رئيس فدراسيون فوتبال،ربطي دبير فدراسيون کشتي، نهرودي مدير فني تيمهاي ملي بوکس،رياحي مدير امور بين الملل فدراسيون وزنه برداري،علمي دبير فدراسيون جودو و حاجي يوسف زاده سرمربي تيم ملي جودو،نواب نوري دبير فدراسيون تيراندازي برگزار شد.

در ابتداي اين نشست بهرام افشارزاده با تاکيد بر اعزام حتمي کاروان کشورمان به اين دوره از بازيها اظهار داشت: همانطور که پيش از اين نيز بارها اعلام شده کميته بين المللي المپيک در کنار برگزاري مسابقاتي در سطح المپيک براي رده سني پايه به دنبال پياده سازي روح المپيزم و آموزش برادري و برابري در ميان قشر جوان دنيا مي باشد. اين بدان معني است که ورزشکاران در اين دوره از رقابتها به جز رقابتي سالم با يکديگر مسايل فرهنگي مختلفي را نيز آموزش خواهند ديد.

وي در خصوص برخي شايعات و مسايل مطرح شده در خصوص بوجود آمدن مشکلاتي در راه اعزام گفت: هيچ منعي براي اعزام نداريم. برخي از دوستان در خصوص برخي برنامه ها در اين دوره از بازيها دغدغه خاطر داشتند که خوشبختانه با مکاتبات صورت گرفته با IOC اين موضوع نيز رفع شده. کميته بين المللي المپيک در پاسخ نامه مفصل ما اظهار داشت که ايران به دليل مسايل مذهبي، شرعي و عرفي آزاد است تا هر برنامه اي را که براي اعضاي کاروانش صلاح مي داند انتخاب کند و هيچ اجباري در شرکت در کليه فعاليت ها ندارد.

افشارزاده يادآور شد: در کنار اينکه مطمئنيم اين نهاد ورزشي و بين المللي هيچ برنامه خارج از عرفي نداشته و نخواهد داشت اما باز هم با هماهنگي مسئولين سازمان و کميته طوري برنامه ريزي خواهيم کرد تا نوجوانان اعزامي بتوانند حداکثر استفاده را از اين دوره از بازيها ببرند و به اميد خدا در ميان بهترين ورزشکاران دنيا که همگي با تلاش کسب سهميه کرده اند براي کشورمان نيز افتخار آفريني نمايند.

در ادامه اين نشست کيومرث هاشمي سرپرست کاروان اعزامي نيز از برنامه ريزي هاي ايده آل و حساب شده براي اعزام منظم کاروان خبر داد و گفت: خوشبختانه کليه فعاليتهاي تدارکاتي براي اعزامي بدون دغدغه به اين دوره از پيکارها صورت گرفته و مطمئنا در تاريخ اعلام شده کاروان اعزامي کشورمان راهي اين دوره از بازيها خواهد شد.

وي اظهار داشت: هيچ گونه مشکلي براي اعزام نداريم و براي انجام فعاليت هاي فرهنگي در کنار مسابقات نيز نشست هاي هماهنگي خوبي را با مسئولين کانون پرورش فکري داشته ايم تا کاروان کشورمان بتواند با آمادگي کامل راهي اين بازيها گردد.

هاشمي با تاکيد بر اين موضوع که IOC به دنبال بالا بردن آگاهي نوجوانان در زمينه روحيه پهلواني و همدلي و برادري است اظهار داشت: مسئولين IOC با درک اين موضوع که ورزش خواسته يا ناخواسته در حال خارج شدن از مسير اصلي خود بود تصميم گرفتند با ايجاد و برپايي اين مسابقات بتوانند اهداف اصلي جنبش المپيک که چيزي جز برادري، فتوت، همدلي، همنوع دوستي و کمک و مساعدت نيست را در ميان قشر جوان و نوجوان پياده سازند. در اصل آنها به دنبال اين هستند که ورزش را از بعد قهرماني خارج ساخته و به سوي مسايل انساني، فرهنگي و آموزشي سوق دهند.

وي در پايان در خصوص بحث کنترل دوپينگ گفت: خوشبختانه از حدود چهل درصد کاروان تست و نمونه گيري بعمل آمده و از باقي افراد نيز نمونه گيري خواهد شد تا در نهايت کارواني پاک به اين بازي‌ها اعزام گردد. معاينات پزشکي و درمان ملي پوشان نيز انجام شده و در حال پيگيري مي باشد تا اعضاي کاروان ايران بدون کوچکترين مشکلي در اين دوره از مسابقات حضور يابند.

در پايان اين نشست، مسئولين فدراسيون‌هاي مختلف نظرات و پيشنهادات خود را براي حضوري هر چه بهتر در اين دوره از بازيها اظهار داشتند. ضمنا مقرر شد براي هماهنگ شدن اعضاي کاروان اعزامي و عملکرد بهتر در اين دوره از بازي‌ها يک اردوي گروهي و مشترک پيش از اعزام در رامسر برگزار گردد.

امضا كاربر
براي تشكر بر روي كليك نماييد.
چهار شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۹ ۱۶:۰۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.