به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صلوات

نویسنده پیام
*
اعتبار: 23
سپاس کرده: 665
سپاس شده: 3,047 در 1,516 موضوع

امتياز: 1,262.27

ارسال: #1
صلوات
حضرت محمد (ص) : هر كس بعد از هر نماز 10 صلوات بر من بفرستد در بهشت با من است در حاليكه او را مي بينم و صورتش مانند ماه شب چهارده مي درخشد .

حضرت محمد (ص) : در قيامت نزديكترين مردم به من كسي است كه بيشتر بر من صلوات بفرستد .

حضرت محمد (ص) : بر من بسيار صلوات بفرستيد كه صلوات بر من نوري در قبر ، نوري در پل صراط و نوري در بهشت خواهد بود .

حضرت محمد (ص) : صلوات فرستادن ، فقر را برطرف مي نمايد .

حضرت محمد (ص) : هر كس روز جمعه هزار بار بر من صلوات بفرستد ، فرشتگان همواره براي او آمرزش مي طلبند .

حضرت محمد (ص) : آواي خود را به هنگام صلوات بر من بلند كنيد كه نفاق را از بين مي برد .

حضرت محمد (ص) : هر كس در نوشته اي بر من درود بفرستد فرشتگان همواره براي او آمرزش مي طلبند .

حضرت محمد (ص) : هر كس پايان سخنش صلوات بر من و علي (ع) باشد به بهشت وارد مي شود .

حضرت محمد (ص) : صلوات بر من و خاندانم ، نفاق و دورويي را از بين مي برد .

حضرت محمد (ص) : هر كس بر من صلوات بفرستد ، در قيامت او را شفاعت مي كنم .

امام علي عليه السلام : صلوات فرستادن بر پيامبر (ص) ، گناهان را بسان ريختن آب بر آتش از بين مي برد .

امام باقر عليه السلام : صلوات از جانب خداوند رحمت است و از سوي فرشتگان تزكيه و پاك كردن و از طرف مردم دعا است .

امام صادق عليه السلام : صلوات بر پيامبر (ص) و آل او ، سنگين ترين عملي است كه در روز قيامت در ترازوي اعمال گذاشته مي شود

امضا كاربر
چهار شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۹ ۲۳:۲۷ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 20
سپاس کرده: 533
سپاس شده: 455 در 290 موضوع

امتياز: 53.00

ارسال: #2
صلوات
صلوات

حدیث (1) امام صادق علیه السلام:
اِنَّ مِن تَمامِ الصَّومِ اِعطاءُ الزَّکاةِ یَعنى الفِطرَة کَما اَنَّ الصَّلوةَ عَلَى النَّبِى (ص) مِن تَمامِ الصَّلوةِ؛

تکمیل روزه به پرداخت زکاة یعنى فطره است، همچنان که صلوات بر پیامبر (ص) کمال نماز است.

وسائل الشیعه، ج 6، ص 221
امام مهدی (ع)

حدیث (1) رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله :
مَهْدىُّ اُمَّتِى الَّذى يَمْلاَُ الاَْرْضَ قِسْطا وَ عَدْلاً كَما مُلِئَتْ جَوْرا وَ ظُلْما؛

مهدى امت من كسى است كه هنگام پر شدن زمين از بيداد و ظلم، آن را پر از قسط و عدل خواهد كرد.

كتاب سليم بن قيس، ص 429

حدیث (2) حضرت مهدی (عج) :
فإنّا یُحیطُ عِلمُنا بِأنبائِکُم وَ لا یَغرُبُ عَنَا شَیءُ مِن أخبارکُم
علم ما به شما احاطه دارد و چیزی از اخبار شما بر ما پوشیده نیست

کافی ج1 ص372

امضا كاربر
بي وفايي كن....وفايت ميكنند
باوفا باشي....جفايت ميكنند
مهرباني گرچه آيينش خوش است....
مهربان باشي رهايت ميكنند:c (14)::a (11):
----------------------------------------------------
انجا که تو فرعون زمانی در تیر رس باد خزانی
:icon162::icon162::icon162::c (14):

چهار شنبه ۱۳ بهم ۱۳۸۹ ۰۱:۵۳ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.