به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کار افرینی

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
کار افرینی
سلام:

با گسترش تجارت الکترونيک در جهان و بالتبع ان در کشور عزيزمان ايران قطعا يکي از دغدغه هاي فروشگاههاي توليدي و خدماتي تبليغات در اينترنت و معرفي محصولات خود از اين طريق به کاربران ميباشد. لذا اين شرکتها حاضر به پرداخت پورسانت به مبلغان خود ميباشند .بنابراين ما ميتوانيم به عنوان تبليغ کننده وارد اين عرصه شده و به کسب شغل و در امد براي خود بپردازيم.البته اين کار مستلزم حوصله و پشتکار مي باشد که اگر اين پشت کار وجود داشته باشد قطعا شما در اين زمينه موفق خواهيد شد البته اين را هم بگويم که براي اين کار حداکثر روزي دو ساعت وقت گذاشتن ايده ال است

روش کار:

1-براي شروع اين کار تبليغ کننده بايد يک وبلاگ داشته باد که سرويسهايي مانند بلاگفا و ... اين خدمت را براي ما بصورت رايگان انجام مي دهند. براي ايجاد وبلاگ مي توانيد به ادرس

http://www.blogfa.com رفته و با کليک بر روي ايجاد وبلاگ جديد وبلاگي براي خود بوجود اوريد

2-کار دوم شما ثبت نام در يکي از سايت هايي است که کدهاي تبليغاتي را در اختيار شما قرار ميدهد(بعد از انجام اين مرحله شما ميتوانيد هر سوالي در ارتباط با قرار دادن اين تبليغات در و بلاگتان داشتيد از من بپرسيد و بنده با کمال ميل در خدمت شما خواهم بود)شما براي رفتن به اين سايت ها و ثبت نام در ان مي توانيد ابتدا به ادرس:

http://www.ahmadnasri.blogfa.com مراجعه کنيد و سپس ضمن استفاده از مطالب مفيد سايت از طريق بنر تبليغاتي کسب در امداينترنتي (هر کليک 700 ريال)که بصورت افقي در بالاي وبلاگ قرار گرفته کليک کرده وارد ان سايت شويد و ثبت نام خود را کامل کنيد

روش کار به اين صورت مي باشد که با کليک هر نفر بر روي تبليغاتي که شما در سايت خود گذاشته ايد اين شرکت به شما پورسانت متوسط 500 ريال ميدهد که البته اگر حساب کنيد از وبلاگ شما روزي صد بار اين اتفاق بيفتد شما ماهانه 150000 تومان در امد خواهيد دشت و اگر تعداد اين باز ديد کنندگان به 1000 برسد انوقت ديگر شما در امد ميليوني ماهيانه خواهيد داشت البته سايت تبليغاتي مذکور امکانات ديگري هم دارد که شما با مراجعه به ان ميتوانيد از انها اطلاع پيدا کنيد

خصوصيات اين کار:

1-شما لازم نيست هيچگونه هزينه اي پرداخت کنيدو اين کار وقت زيادي از شما نمي گيرد(اوايل کار روزي حد اکثر دو ساعت ايده ال است)بنابر اين دانش اموزان و دانشجويان وسربازان و حتي کساني که شاغل هستند وحتي خانمهاي خانه دار ميتوانند از اين فرصت استفاده کنند و با رشد تجارت الکتونيک براي خود بدون هيچ سرمايه اوليه به کسب درامد بپردازند

2- اين که ميگويم حداکثر روزي دوساعت واقعا گزافه گويي نيست و حتي بعد از مدتي اگر شما به تعداد بازديد کننده قابل قبول رسيديد ميتوانيد اصلا به وبلاگتان سر هم نزنيد!

3-من خودم مدتي است که اين کار را شروع کردهام و انصافا نتيجه داده است

پس دوستان

بيش از اين وقت را از دست ندهيد و همين الان دست به کار شويد و همانطور که قول دادم من در همه مراحل با شما هستم و اگر راهنمايي خواستيد دريغ نخواهم کرد دوستان گاهي فرصت يک لحظه براي انسان پيش مي ايد که استاده از ان نعمت و هدر دادن ان يک عمر نقمت و پشيماني است

4- د صورتي که تعداد بازديد کنندگان اين مطلب زياد باشد ما ميتوانيم وبلاگهايمان را به هم لينک کنيم و از اين طريق خود به خود وبلاگ هايمان در شمار پر بيننده ترين ها قرار ميگيردو...
5-اين شرکت تبليغاتي که شما در ان عضو مي شويد ايراني است و مجوز رسمي دارد (ميتوانيد هنگام ورود به سايت بررسي کنيد)و مبلغ پورسانت شما را به حساب بانک مليتان مي ريزد و ديگر نيازي به عضويت د ر بانک هاي الکترونيک جهاني که تحريم هستند نيست
به نظر شما هيچ چيز بهتر از اين ميشه؟؟؟
پنج شنبه ۲۳ آبا ۱۳۸۷ ۰۱:۳۰ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.