به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن فرهنگ / تالار شعر و ادبیات / داستانهای بلند v / از خدمت و خيانت کانون نويسندگان ايران، در تبعيد!

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از خدمت و خيانت کانون نويسندگان ايران، در تبعيد!

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 947
اعتبار: 24
سپاس کرده: 2,123
سپاس شده: 1,792 در 913 موضوع

امتياز: 202.50

ارسال: #1
از خدمت و خيانت کانون نويسندگان ايران، در تبعيد!
مسئولان محترم سايت "............". سلام.

در شرايطی که فيل "عباس.ش" دبير مالی کانون نويسندگان ايران در" تبعيد "، به دليل متهم شدن به ارتباط با سفارت جمهوری اسلامی و سوء استفاده ی مادی و معنوی از نام کانون، به هندوستان پناه برده است، در سايت "......"، متن نسنجيده و نينديشيده ی فراخوانی را می بينم که از طرف کانون نويسندگان ايران در تبعيد و انجمن قلم ايران درتبعيد، در اعتراض به فستيوال " نزديک دوردست " ی که از طرف خانه ی فرهنگ های جهان، در برلين برگزار می شود، صادر شده ات!

اولا، اينجانب سيروس " قاسم " سيف که عضو هيئت دبيران " دبير تشکيلات! " کانون نويسندگان ايران در تبعيد هستم، تا پيش از ديدن اين فراخوان در سايت "......"، از صدور چنين فراخوانی از طرف هيئت دبيران کانون، بی خبر بوده ام!

ثانيا، حتی اگر هيئت دبيران کانون، مرا در جريان صدور چنين فراخوان سخيفی قرار می دادند، حتما با صدور آن مخالفت می کردم، چرا که به عنوان يکی از اعضای هيئت دبيران، طرح چنين فراخوانی را ، خيانت به آزادی انديشه و آزادی بيانی می دانم که خود کانون نويسندگان ايران در تبعيد، مدعی دفاع از آن است.

ثالثا، به علت سفر به برلين برای ديدن چند برنامه ی هنری، در فستيوال نزديک دوردست، ازاين تاريخ به بعد و البته با اجازه ی خودم، نه تنها خودم را عضو هيئت ديبران کانون نويسندگان ايران در تبعيد نمی دانم، بلکه به عنضويت خودم، هم در کانون نويسندگان ايران درتبعيد خاتمه می دهم و هم در انجمن قلم ايران در تبعيد. آخيش!

از شما مسئولان محترم سايت "......."، خواهش می کنم که اين نامه را برای اطلاع خوانندگان آن فراخوان و اعضای کانون نويسندگان ايران در تبعيد، در سايت "......."، منعکس کنيد تا بدانند و در فردای تاريخ که پای خدمت و خيانت کانون نويسندگان ايران در تبعيد، به ميان می آيد، نگويند که ما نمی دانستيم که در درون کانون چه خبر است و اگر می دانستيم نمی گذاشتيم که چنين و چنان شود!

با احترام

دبير تشکيلات کانون نويسندگان ايران در تبعيد

بيست و هشتم مارت دوهزار و چهار ميلادی. هلند.

سيروس " قاسم " سيف
:c (17)::c (17):
چهار شنبه ۱۰ شهر ۱۳۸۹ ۰۵:۴۶ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.