به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / علی كريمي: هيچ صحبتي از پيشنهاد پرسپوليس نكردم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

علی كريمي: هيچ صحبتي از پيشنهاد پرسپوليس نكردم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 24
سپاس کرده: 2,123
سپاس شده: 1,792 در 913 موضوع

امتياز: 202.50

ارسال: #1
علي کريمي در گفتگو با وب سايت شخصي اش عنوان کرد:‌ من هميشه براي خبرنگاران احترام خاصي قائل بوده و هستم به همين دليل وقتي مي بينم يک خبرنگار يا گزارشگر تا پايان بازي منتظر مي‌‌ماند که مصاحبه‌اي را انجام دهد نمي‌توانم پاسخ منفي به خواسته‌اش بدهم و بخاطر احترامي که برايشان قائل مي‌شوم به سوالاتشان پاسخ مي‌دهم اما متاسفانه بعضي از اين دوستان مطالب ديگري را هم از قول من انعکاس مي‌دهند که صحبت‌هاي من نبوده است.

وي گفت: معمولا بعداز بازي و درحالي که بازيکن هنوز از زمين خارج نشده و تحت فشار بازي قرار دارد دوربين ها براي مصاحبه به سراغ بازيکن مي‌آيند که اگر حرف نزنيم بي احترامي مي‌شود و اگر هم حرف بزنيم که در آن شرايط ممکن است بعضي ها طور ديگري برداشت ‌کنند.

کريمي تصريح کرد: بعداز بازي با تراکتورسازي از من در مورد آقاي دايي و کريم باقري سوال شد که در جواب گفتم از حمايت هاي ايشان تشکر و برايشان آرزوي موفقيت مي‌کنم و هيچ صحبتي از پيشنهاد پرسپوليس نکردم. درباره آقا کريم هم به دليل انتخابشان به عنوان بازيکن اخلاق ضمن تبريک گفتم که به حقشان رسيدند.به همين دليل تصميم گرفتم که از اين پس فقط با وب سايت خودم صحبت کنم و از خبرنگاران که هميشه نسبت به من لطف داشتند خواهش مي‌کنم براي حفظ آرامشم اجازه دهند مصاحبه‌اي نداشته باشم.

وي در پايان در خصوص حواشي بازي با تراکتورسازي گفت: من قبل از بازي هم گفتم هيچ مشکلي با هواداران تراکتورسازي نداشته و ندارم و ديديد که در جريان بازي هم هيچ اتفاقي نيفتاد و همان يکي دو مرتبه‌اي که بعضي از آنها شعارهايي دادند ديگر مشکلي پيش نيامد که البته جا دارد از فراز کمالوند بخاطر محبتي که به من داشت تشکر کنم.

شنبه ۱۳ شهر ۱۳۸۹ ۱۹:۲۵ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.