به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تربت امام حسین(ع)

نویسنده پیام
*
اعتبار: 24
سپاس کرده: 2,123
سپاس شده: 1,792 در 913 موضوع

امتياز: 202.50

ارسال: #1
تربت امام حسین(ع)
شفای از هر درد است و ایمن از هر ترس از داروهای مفرد است و تربت سرخی که در نزد سر ابی عبدالله است شفای هر دردی است مگر مرگ و هیچکس از آن نمی خورد مگر اینکه میبیند که خدا به وسیله آن سودی به او رسانده و دارویی بزرگ برای هر بیماری است که به نیت آن خورده شود . دعایی دارد و اگر آن دعا را نخوانند سودی از آن نمیبرند آنرا پیش از هر چیز به کار ببر و آن را برچشم بگذار و بگو : اللهم انی اسالک بحق الملک الذی قبضها و اسالک بحق النبی الذی خزنها و اسالک بحق الوصی الذی حل فیها ان تصلی علی محمد و آل محمد و ان تجعلها لی شفعا من کل داء و امانا من کل خوف و حفظا من کل سوء وچون اینها را گفتی آنرا در چیزی بپیچ و سوره قدر (انا انزلنا) بر آن بخوان و این بر حکم مهری است که به آن بزنند و اگر در ظرفی که در آن است چیزی به آن مخلوط گردد و یا اینکه کسیکه از آن میخورد به شفایی که خدا در آن قرار داده یقین نداشته باشد بی اثر میگردد باید همراه انسان باشد خوردنی به مقدار خیلی خیلی کم محلول در اب و خوردن هر خاکی حرام است و موجب مرگ مگر تربت امام حسین (ع) که در آن شفاست
شنبه ۱۳ شهر ۱۳۸۹ ۲۱:۴۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.