به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / مطالب جالب و خواندنی v / طرز تهیه یک انسان موفق و منصور

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طرز تهیه یک انسان موفق و منصور

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 172
سپاس شده: 268 در 128 موضوع

امتياز: -277.95

ارسال: #1
طرز تهیه یک انسان موفق و منصور
قبل از این که به ذکر دستور عمل و نحوه انجام اون بپردازم،لازم می دونم این تذکر رو به اون

دسته از افرادی که جز خوردن و خوابیدن کار دیگه ای بلد نیستن و اصلا قصد اصلاح خودشون

رو ندارن،بدم که "آقا الکی وقتت رو با خوندن این متن تلف نکن......بله،همین که شنیدی!"

(ضمنا این دستور العمل به طور صد در صدی مال خودمه و موفقیت اون کاملا تضمین شده هستش!)

مواد لازم

یک عدد ذهن خوشبین به آینده

دو پیمانه تصمیم پایدار و جدی

نصف لیوان خودباوری

یک عدد هدف راسخ

پنج عدد انگیزه دو زرده

سه عدد تلاش موجدانه

یک کیلو روحیه شکست ناپذیری

یک پیمانه الگوی مناسب خوب

شش متر مکعب فضای آرام و ساکت

چند قاشق غذاخوری مشوق در مسیر تلاش(ترجیحا از مارک پدر و مادر) .....

و صد البته هزاران شاخه برنامه منسجم و بدون اشکال

و در آخر از همه مهم تر دو گرم توکل بر خدا

قبل از این به بیان دستور العمل بپردازم،چند نکته رو درباره مواد اولیه ذکر می کنم:

توجه کنید که قبل از این که ذهن خوشبین رو انتخاب کنید باید دقت کنید که ناخالصی نداشته

باشه،یعنی اثری از بدبینی توش نمونده باشه،اگه لکه هایی از بدبینی توش مونده باشه،انسان

موفقتون رو بی مزه و شاید هم بد مزه می کنه....پس دقت کنید که اثری از بدبینی توش نباشه!

نکته دوم در مورد هدف راسخ، اگه هدف راسخ اشتباه باشه یا هدف نامناسبی باشه،انسان

موفقتون رو به همراه خودش نامناسب می کنه به نحوی که ممکنه برای سلامتیتون مضراتی رو

در پیش رو داشته باشه که عواقب اون واستون جبرن ناپذیر باشه!!!،پس یکی از فاکتورهای بسیار مهم قبل از دست به کار شدن انتخاب درست هدف راسخ هستش....

در مورد موجدانه بودن تلاش دقت کنید!چون اگه تلاش موجدانه نباشه،باعث میشه که انسان

موفقتون در وسط های آشپزیتون بوی بدی بده!...و بعد از اون بسوزه که دیگه هیچ کاری از

دستتون برنخواهد اومد!

خوب حالا فکر کنم وقتشه که شروع به توضیح دادن کنم:

اول ذهن خوشبین به آینده رو می گیرید و چند چرخ رو هوا می زنید تا خوب هوا بخوره،بعد

اونو تو یه قابلمه آب جوش می اندازید بعد از نیم ساعت دیگه، ذهن خوب آب پز شده!...اونو

از تو قابلمه بیرون می آرید و تو ظرف بزرگی می اندازید، یک عدد هدف راسخ رو که از قبل

آبپز کردید رو تو ظرف می اندازید و بعد از اون پنج عدد انگیزه دو زرده رو تو ظرف مجزا

شکسته و زرده رو از سفیده جدا کرده و فقط زرده ها رو تو طرف بزرگ می ریزید.....این

غذا به افراد با کلسترول بالا توصیه نمی شه!....تجربه ثابت کرده که افرادی که نق و غر

زیاد می زنند از میزان کلسترول بالای خون رنج می برند...! از ما گفتن بود....سه عدد تلاش موجدانه

خوب پوست کنده،به طوری که تلاشش به خوبی از موجدانش جدا بشه ،چون این کار علاوه

بر خوشمزه تر کردن انسان موفقتون،عطر خوبی هم به اون می ده!هر دو تا رو تو ظرف با هم

می ریزید.....یک کیلو روحیه شکست ناپذیری رو به خوبی با چاقو خرد کرده...البته مواظب

باشید که در حین خرد کردن اون دستتون رو نبرید،چون این مرحله از کار با حساسیت زیادی

همراه هستش.....روش کار هم به این صورته که دو انگشت شصت و سبابه رو،روی روحیه

شکست ناپذیری دروازه کرده و چاقو رو از بین اونها عبور می دید و روحیه رو خرد می کنید!....

بعد از خرد کردن روحیه اون رو در ظرف بزرگ می ریزید... نصف لیوان خودباوری رو به مخلوط اضافه کرده و یک پیمانه الگوی مناسب خوب رو

به عنوان ادویه روی ترکیبات ریخته و شروع به هم زدن تمام مواد می کنید و تا خوب مخلوط نشدن آن ها

متوقف نمی شوید،ممکنه مقداری از مواد به گوشه های ظرف بچسبه،مواد رو دوباره با قاشق

جمع کرده و دوباره هم می زنید و این کار رو تا جایی ادامه می دید که مخلوط یکنواخت

خوشریختی حاصل بشه!....حالا فقط اضافه کردن دو پیمانه تصمیم پایدار و جدی هستش

که موجب قوام مخلوط و چسبندگی مناسب اون میشه....!!!

توجه کنید که مرحله طبخ در نوبت انجام میشه، یعنی در ابتدا مخلوط رو در

فضای آرام و ساکت گذاشته و به مدت یک و نیم ساعت در حرارت مناسب و

ملایم گذاشته و مخلوط نیم پخته رو از فضا بیرون میارید،بعد از اون یک لایه از

مشوق (همان طور که گفته شد ترجیحا با مارک پدر و مادر باشه!) رو روی مخلوط

نیم پخته کشیده و دوباره در فضای آرام و ساکت قرار می دهید،توجه کنید که درجه

حرارت فضای آرام بسیار ملایم باشه تا انسان موفقتون کاملا مغز پخت بشه...!!!

بعد از این که انسان موفق کاملا مغز پخت شد،اون رو از فضای آرام و ساکت بیرون

می آورید و سپس در ظرفی مناسب قرار می دهید....برای تزیین انسان موفق چندین

شاخه برنامه منسجم و بدون اشکال رو در کنار انسان موفق با سلیقه تمام قرار می دهید

(این کار باید با حوصله انجام بشه)

فکر کنم که انسان موفق آماده خوردن باشه،ولی هنوز راز بسیار خوشمزه شدن اون رو هنوز

به شما نگفتم!!.....این راز اصلی هر آشپزیه که به هیچ کس نمیگه ولی من به شما می گم!

فقط کافیه که چند گرم توکل بر خدا رو روی انسان موفق طبخ شده بریزید تا مزه فوق العاده

اون رو تجربه کنید....!!!این ماده (توکل بر خدا) برای بی نظیر شدن دست پخت شما کاملا لازمه!

اون رو هرگز فراموش نکنید!!!

خوب عزیزان فکر کنم دیگه انسان موفق کم و کسری نداشته باشه و یک وعده بسیار مناسب

برای صرف کردن هستش و مطمئن هستم که به مذاق هر کدوم از شماها کاملا خوش خواهد آمد!

نوش جان......

(فقط به عنوان پاورقی این نکته رو باید یادآور بشم که صرفا به این متن به عنوان یک طنز سطحی نگاه نکنید و سعیتون بر این باشه که در ورای ظاهر آشپزگونه اش ،هدف اصلیه متن رو در نظر داشته باشید! تمام سعی من در نوشتن این متن به این شکل،انتقال هر چه زیباتر مفهوم اصلی یعنی همان نحوه پیمودن مسیر موفقیت بوده.....امیدوارم که در هدفم یعنی انتقال درست مفهوم موفق بوده باشم...!!)
:c (14):
يك شنبه ۱۴ شهر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۰ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.