به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فایده گاو بودن !

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 1,273
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,577 در 813 موضوع

امتياز: 26,341.50

ارسال: #1
فایده گاو بودن !
واضح و مبرهن است که اگر به اطراف خود بنگریم، درمی‌یابیم که گاو بودن فواید زیادی دارد.من مقداری در این مورد فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که مهمترین فایده گاو بودن، این است که آدم دیگر آدم نیست، بلکه گاو است!

بیایید یک لحظه فکر کنیم که ما گاویم.ببینیم چقدر گاو بودن فایده دارد. مثلا در مورد همین ازدواج که این همه الان دارند راجع به آن برنامه هزار راه رفته و نرفته و برگشته و... درست می‌کنند. هیچ گاو مادری نگران ترشیده شدن گوساله اش نیست! همچنین ناراحت نیست اگر فردا پسرش زن برد، عروسش، پسرش را از چنگش در می‌آورد .

وقتی گاوی که پدر خانواده است، می‌خواهد دخترش را شوهر دهد، نگران جهیزیه‌اش نیست. نگران نیست که میان فامیل و همسایه آبرو دارند.مجبور نیست به خاطر این که پول جهیزیه دخترش را تهیه كند، برای صاحبش زمین اضافه شخم بزند، یا بدتر از آن پاچه خواری کند!
گوساله‌های ماده مجبور نیستند با هزار دوز و کلک دل گوساله‌های نر را به دست بیاورندتا به خواستگاریشان بیایند، چون آنها آنقدر گاو هستند که به خواستگاری آنها بروند، از طرفی هیچ گوساله ماده‌ای نمی‌گوید که فعلا قصد ازدواج نداردو می خواهد ادامه تحصیل دهد. تازه وقتی هم که عروسی می‌کنند این همه بیا و برو، بعله برون،خواستگاری، مهریه، نامزدی، زیر لفظی،حنا بندان، عروسی،پاتختی، زیر تختی، ماه عسل، ماه... زهر ، طلاق و طلاق کشی و... ندارند. گاوها حیوانات نجیب و سر به زیری هستند.

آنها چشمهای سیاه و درشت و خوشگلی دارند. شاعر در این باره می‌گوید:
«سیه چشمون چرا تو نگات دیگه اون همه صفا نیست
سیه چشمون بگو نکنه دلت دیگه پیش ما نیست!»

هیچ گاوی نگران کرایه خانه اش نیست.نگران نیست نکند از کار اخراجش کنند.گاوها آنقدر عاقلند که می‌دانند بهترین سالهای عمرشان را نباید پشت کنکور بگذرانند.

گاوها بخاطر چشم و همچشمی دماغشان را عمل نمی‌کنند. شما تا حالا دیده‌اید گاوی دماغش را چسب بزند؟شما تا حالا دیده‌اید گاوی خط چشم بکشد؟
گاوها حیوانات مفیدی هستندو انگل جامعه نیستند.شما تا کنون یک گاو معتاد دیده‌اید؟
گاوی دیده‌اید که سر کوچه بایستد و مزاحم ناموس مردم شود؟ آخر گاوها خودشان خواهر و مادر دارند.

ما از شیر،گوشت، پوست، حتی روده و معده گاو استفاده می‌کنیم. آقای طاعتی زاده معلم خوب حرفه و فن ما گفته که از بعضی جاهای گاو در تهیه همین لوازم آرایش خانم‌ها - که البته زشت است- استفاده می‌شود. ما حتی از دستشویی بزرگ (ببخشید پشگل!) گاو هم استفاده می‌کنیم.

تا حالا شما گاو بیکار دیده‌اید؟ آیا دیده‌اید گاوی زیرآب گاو دیگری را پیش صاحبش بزند؟تا حالا دیده‌اید گاوی غیبت گاو دیگری را بکند؟آیا تا به حال دیده‌اید گاوی زنش را کتک بزند یا گاو ماده‌ای شوهر خواهرش را به رخ شوهرش بکشد؟و مثلا بگوید: «از آقای فلانی یاد بگیر.آخر توهم گاوی؟! فلانی گاو است بین گاوها».

تازه گاوها نیاز به ماشین ندارندتا بابت ماشین 12 میلیون پول بدهند و با هزار پارتی بازی ماشینشان را تحویل بگیرند و آخرش هم وسط جاده یه هویی ماشینشان آتش بگیرد.هیچ گاوی آنقدر گاو نیست که قلب دیگری را بشکند. البته شاعر باز هم در این مورد شعری فرموده است:

«گمون کردی تو دستات یه اسیرم
دیگه قلبم رواز تو پس می‌گیرم»
دیده‌اید گاو نری به خاطربه دست آوردن ثروت پدر گاو ماده، به او بگوید: عاشقت هستم!! سرت سر شیر است و دمت دم پلنگ!!
دیده‌اید گاو پدری دخترش را کتک بزند!؟

گاو‌ها در جامعه شان فقر ندارند.گاوها اختلاف طبقاتی ندارند. آنها شرمنده زن و بچه‌شان نمی‌شوند.رویشان را با سیلی سرخ نگه نمی‌دارند. هیچ گاوی غصه گاوهای دیگر را نمی‌خورد.

هیچ گاوی غمباد نمی‌گیرد. هیچ گاوی رشوه نمی‌گیرد.هیچ گاوی اختلاس نمی‌کند. هیچ گاوی آبروی دیگری را نمی‌ریزد. هیچ گاوی خیانت نمی‌کند. هیچ گاوی دل گاودیگر را نمی‌شکند. هیچ گاوی دروغ نمی‌گوید. هیچ گاوی آنقدر علف نمی‌خورد که از فرط پرخوری مجبور شود روی آن همه علف یک آفتابه عرق سگی بخورد و بعدش راه بیفتد توی کوچه و خیابان در حالی که گاو طویله کناریشان از گرسنگی شیر نداشته باشد تا به گوساله‌اش شیر بدهد.

هیچ گاوی گاو دیگر را نمی‌کشد.هیچ گاوی...
اگر بخواهم در مورد فواید گاو بودن بگویم، دیگر زنگ انشا می‌خورد و نوبت بقیه نمی‌شود که انشایشان را بخوانند!

اما به نظر من مهمترین فایده گاو بودن این است که دیگر آدم نیستید...
لباس ما از گاو است، غذایمان از گاو، شیر و پنیر و کره و خامه...همه از گاو...
ولی...هیچ گاوی نگفت: من

همه گاوها می گویند : ما...!

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

جمعه ۲۰ دي ۱۳۸۷ ۲۲:۵۱ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
3 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده اند. nazanin, sadegh 64, دنیا
*
ارسال ها: 3
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 5 در 2 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #2
RE: فایده گاو بودن !
خیلی جالب بود البته از در طنزش. برای باز شدن موضوع بد نیست به متولدین سال گاو هم نظری بندازیم :

متولدین سال گاو :

محمد فرخی یزدی ( روزنامه نگار و شاعر ایرانی )

پروفسور مجید سمیعی ( پزشک مشهور ایرانی )

پرویز ناتل خانلری ( ادیب و نویسنده ایرانی )

دلکش ( خواننده ایرانی )

شهرام ناظری ( خواننده ایرانی )

هوشنگ گلشیری ( نویسنده ایرانی )

محمود کاوه ( فرمانده ایرانی )

محمد قاضی ( مترجم ایرانی )

حسن تقی زاده ( سیاستمدار ایرانی )

عبدالحسین هژیر ( نخست وزیر ایران )

حاجی‌علی رزم‌آرا ( نخست وزیر ایران )

کیومرث پوراحمد ( کارگردان ایرانی )

محمدباقر قالیباف ( شهردار تهران )

اسماعیل احمدی مقدم ( فرمانده پلیس ایران )

احمدرضا درویش ( کارگردان ایرانی )

مهدی کروبی ( سیاستمدار ایرانی )

بهروز وثوقی ( بازیگر ایرانی )

گوگوش ( خواننده ایرانی )

عبدالله نوری ( روحانی ایرانی )

ابی ( خواننده ایرانی )

پرویز فنی‌زاده ( بازیگر ایرانی )

ناصر حجازی ( بازیکن و مربی فوتبال ایرانی )

فاطمه معتمدآریا ( بازیگر ایرانی )

افسانه بایگان ( بازیگر ایرانی )

ابوالفضل پور عرب ( بازیگر ایرانی )

سوسن تسلیمی ( بازیگر ایرانی )

بهاره رهنما ( بازیگر ایرانی )

باران کوثری ( بازیگر ایرانی )

ابراهیم حاتمی‌کیا ( کارگردان ایرانی )

شهرام جزایری عرب ( تاجر و فعال اقتصادی ایرانی )

جواهر لعل نهرو ( اولین نخست وزیر هند )

ارسطو (فیلسوف یونانی )

مارکیز دوپمپادور ( سیاستمدار معرف قرن هیجدهم فرانسه )

هیتلر ( رایش سوم آلمان )

زاپاتا ( انقلابی مکزیکی )

ناپلئون ( فرمانده فرانسوی )

جو لاندو ( بازیگر آمریکایی )

اوباما ( رییس جمهور فعلی آمریکا )

آیشواریا رای ( بازیگر هندی )

کلارک گیبل ( بازیگر آمریکایی )

مناخیم بگین ( نخست وزیر اسرائیل )

الویس پریسلی ( خواننده راک ان رول امریکایی )

پرنسس دایانا ( همسر شاهزاده انگلیسی )

صدام حسین ( رییس جمهور عراق )
سال 1388 سال گاو

سال 1388 یا 2009 که بر اساس تقویم چینی سال گاو نامیده شده برای کسانی‌که دید وسیعی به جهان دارند سال خوبی خواهد بود.


بر اساس پیش‌بینی کارشناسان چینی کسانی که کارهای گروهی را به فعالیت انفرادی ترجیح می‌دهند در این سال موفق‌تر از بقیه خواهند بود و به‌طور کلی این سال برای انسان‌های سخت کوش، موشکاف و کسانی که در برابر دیگران احساس مسئولیت می‌کنند، سال خوبی خواهد بود.

بر اساس این گزارش در سال گاو موفقیت‌های حاصل از روابط دوستانه و فعالیت جمعی بیشتر خواهد بود و تمایل مردم به همکاری با سازمان‌های اجتماعی افزایش می‌یابد و فعالیت‌هایی که مستلزم ترجیح دادن صلاح عمومی به نفع فردی و به خرج دادن جدیت و تدبیر بیشتر هستند راحت‌تر به نتیجه خواهند رسید.

در این سال احتمال تغییر شغل و بروز مناقشه با روسای کاری و مقامات کشوری، انتصاب‌ها و تغییر کادرهای غیر منتظره، پیشرفت‌های شغلی و کسب وجهه خوب، تحکیم موقعیت مالی و سر سامان دادن هوشمندانه به وضعیت مالی وجود دارد اما در عین حال نباید خطر خسارت مالی و رکود را هم از نظر دور داشت.

علاوه بر این در سال گاو مردم باید بیشتر به فکر سلامتی خود باشند و به کودکان و بستگان خود نیز توجه بیشتری نشان دهند.

نقش روابط دوستانه در زندگی در سال جاری بیشتر می‌شود و خیلی از افراد در این سال به فکر سفر به مکان‌های جدید و آغاز یک زندگی جدید می‌افتند.
سال گاو برای متولدین فروردین ماه چگونه خواهد بود؟


طالع مشترک :
در طبیعت او ریا و تزویر به ودیعه گذاشته نشده است،اهل تفکر است،برای او عشق یک چیزی جز یک معمای قابل قبول نیست.کله شق و لجوج است.انسان خانه،کار و زندگی است.رک و راست، موجودی منتقد و پرکار است و جاه طلب
طالع مرد :
مردی است رک و راست،تند و آتشین و پر حرارت،رمانتیک و عاشق پیشه،ماجرا طلب و حادثه جو، حسود،یکه شناس،پر توقع و ریاست مآب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد.آیا روح حسود این مرد و باطن مخفی او را می شناسید؟
منجمین مرد متولد این برج را با جملات جالبی توصیف کرده اند(رعد و برق،مشعل پرنده،منبع نیروهای صادق و رک و راست)او برای زن میتواند یک آن بسیار هیجان انگیز و رمانتیک و گرم و ایده آل باشد و یک آن دیگر میتواند سرد و یخ و بی تفاوت و گریزان
طالع زن :
وقتی لرد بایرون نوشت که:«عشق از زندگی جداست»بدون شک منظورش افرادی غیر از زنهای متولد فروردین ماه بوده است.من نمی دانم به کسی که عاشق یک چنین زنی باشد باید تبریک گفت یا تأسف خورد و این ممکن است تصور کند که عشق همه چیز زندگی است.در حالی که او چنان مجذوب دنیای خاص خویش است که در عمل فقط آن را همه چیز میداند.او بیش از هر زن دیگری در این دنیا میتواند بدون مرد زندگی کن


افراد مشهور متولد فروردین :

فریدون جنیدی ( شاهنامه‌پژوه و نویسندهٔ ایرانی) ، بنی صدر (رییس جمهور پیشین ایران) ، علی دایی (بازیکن فوتبال) ، زلمی خلیلزاد (نماینده دولت بوش در سازمان ملل با تبار افغانستانی) ، محمد علی فردین (بازیگر ایرانی) ، هایده (خواننده ایرانی) ، مجید مجیدی (کارگردان ایرانی) ، محمدعلی کشاورز (بازیگر ایرانی) ، خسرو شکیبایی (بازیگر ایرانی) ، ژاله علو (بازیگر ایرانی) ، چارلی چاپلین (هنرپیشه انگلیسی)، بیتا فرحی (هنرپیشه ایرانی) ، پوران درخشنده (کارگردان ایرانی) ، علیرضا افتخاری (خواننده ایرانی) ، رخشان بنی‌اعتماد (کارگردان ایرانی) ، مارلون براندو (هنرپیشه آمریکایی)، بیسمارک (صدراعظم آلمان)، ژوزف پولیتزر (روزنامه نگار آمریکایی)، هنری جیمز (نویسنده آمریکایی)، ونسان ونگوک (نقاش هلندی)، نیکیتا خروشچوف (نخست وزیر سابق روسیه) و تنسی ویلیامز (نویسنده آمریکایی) ، مریلا زارعی ( هنرپیشه ایرانی ) محمد رضا گلزار (هنرپیشه ایرانی) ، خشایار اعتمادی (خواننده ایرانی) .
سال گاو برای متولدین اردیبهشت چگونه خواهد بود؟


طالع مشترک :
دارای حس لطیف و آرام و صبور است.اعتماد قلبی بزرگترین برگ برنده در زندگی اوست.در کارهای اجتماعی موجودی موفق است.عاشقی بی قرار و صمیمی و حامی عشق است.از نظر مالی وضعش معمولاً عالی است
طالع مرد :
اگر شما می خواهید دلایل بیشتری از وجود عشق در اعماق روح او بدست بیاورید به هدایایی که در روز تولدتان و یا روز عید برایتان می خرد و مقایسه امکاناتش توجه کنید.چند بار دیده و شنیده اید که او اظهار تمایل کرده است با هم تنها باشید.زیر نور مهتاب به گردش بروید و در خیابان های خلوت زیر نور ستارگان به قدم زدن بپردازید.وقتی یک اردیبهشتی نسبت به شما ابراز عشق می کند،اینکار را واقعاً از صمیم قلب انجام می دهد و منظورش به هیچ صورت چاپلوسی نیست.او شما را در هر فرصتی که بدست بیاورد به رستوران دنجی که با نور شمع روشن شده و موسیقی آرامی داشته باشد می برد و هرگز اولین روزی را که با شما آشنا شده است را از خاطر نمی برد.آیا باز هم دلایل بهتری از حقیقی بودن عشق او می خواهید ؟
طالع زن :
زنی که طبیعت را دوست میدارد،زنی که مادر سختگیری است،زنی که همسری فداکار و کمک دهنده است،زنی که عاشق موسیقی و ساز و آواز است،زنی که روحی بزرگ و بلند پرواز دارد.
اگر همسر شماست باید با او چگونه رفتار کنید؟اگر نامزد شماست باید دل او را چگونه بدست آورید؟اگر دوست شماست،روحیات و صفات او از چه قرار است؟
زن متولد اردیبهشت واقعاً قلب بزرگی و روحی بلند پرواز دارد ولو اینکه جثه اش خیلی ریز باشد و قدش از یک متر و پنجاه سانتی متر تجاوز نکند و همین خصیصه است که به وی امکان می دهد در هر حالتی از عهده مشکلات احساسی زندگی خود بر بیاید و به هدفش برسد


افراد مشهور اردیبهشت ماه: عمر خیام (ریاضیدان و اخترشناس ایرانی) ، دکتر محمّد معین (ادیب ایرانی) ، سیمین دانشور (شاعر ایرانی) ، قیصر امین‌پور (شاعر ایرانی) ، غلامحسین بنان (خواننده ایرانی) ، گوگوش (خواننده ایرانی) ، رهی معیری (شاعر ایرانی) ، فریماه فرجامی (بازیگر ایرانی) ، پرویز مشکاتیان (نوازنده ایرانی) ، اندی (خواننده ایرانی) ، آرش لباف (خواننده ایرانی) ، رضا عطاران (بازیگر ایرانی) ، بهنوش بختیاری (بازیگر ایرانی) ، آندره آغاسی (تنیسور امریکایی) ، همایون شجریان (خواننده ایرانی) ، آتوسا پور کاشیان (استاد بزرگ شطرنج) ، اونوره دوبالزاک (نویسنده فرانسوی)، ویلیام شکسپیر (نمایشنامه نویس انگلیسی)، برتراند راسل (فیلسوف و نویسنده انگلیسی)، ولادمیر ناباکف (نویسنده روس)، یوهان برامس (آهنگساز آلمانی)، سالوادور دالی (نقاش اسپانیایی)، هری ترومن (رئیس جمهور آمریکا)، روبسپیر (انقلابی فرانسوی)، کاترین کبیر (ملکه روسیه)، الیور کرامول (رهبرانقلابی انگلیس)، نانسی عجزم (خواننده لبنانی) ، ملکه الیزابت دوم (ملکه انگلیس)، هیتلر (دیکتاتور آلمانی)، زیگموند فروید (روانشناس اتریشی)، هنری فوندا (هنرپیشه آمریکایی)، گری کوپر (هنرپیشه آمریکایی) و ارسون ولز (کارگردان آمریکایی) ، سعید شهروز (خواننده ایرانی) ، پویا امینی (بازیگر ایرانی) ، فریدون زندی (فوتبالیست ایرانی) .
سال گاو برای متولدین خرداد چگونه خواهد بود؟


طالع مشترک :
رفیق و دوست فوق العاده ایست.قبل از هر چیز و هر کاری برای کشاورزی آفریده شده است. دارای قوه تخیل بسیار و رویاهای فراوان است.شمع هر مجلسی است.عاشقی مرموز،با ذوق و هنر دوست،دارای دو شخصیت متفاوت
طالع مرد :
هر وقت از منزل خارج شود گوشه کتش را نچسبید.وقتی موفق شدید طبیعت ناآرام و رفتار غیر قابل پیش بینی اش را درک و قبول کنید،دیگر کارها برایتان سهل و ساده می شوند.شاید در بدو امر این حالت مغایر با رفتار مردی باشد که زنش می تواند روی شراکت او حساب کند،ولی در عمق این نا پایداری ها ربطی به فکر و احساسی که او راجع به همسرش دارد ندارد
طالع زن :
زن متولد شده در ماه خرداد خیلی براحتی می تواند یک پارتی زنانه و سوت و کور را به شور و نشاط بیاورد و یا فکر گرفتاری های بزرگ یک مرد را از سرش خارج سازد.در حالی که به زحمت می توان او را در قالب یک زن خانه دار(منظور منحصراً خانه دار است)درآورد.اگر زمانی لازم شد،سایر زنان مخفی شده در وجودش سریعاً شروع به خودنمایی می کنند.مثلاً شما ممکن است روزی او را در قالب یک بانوی فکور و سخنور که عقاید فلاسفه بزرگ را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و به شیوه ای تعجب آور درباره سیاست یا ادبیات سخن می گوید ببینید و بلافاصله روز بعد مشاهده کنید که دستخوش احساسات می شود و اشکش از فرط رقت و احساسات جاری می گردد و خود را تنها و بی پناه نشان می دهد و لحظه ای بعد دوباره سرشار از تحرک و نشاط می گردد.بله،او هر چه باشد یکنواخت و خسته کننده نیست


افراد مشهور خرداد ماه: عزت الله انتظامی (بازیگر ایرانی) ، ابی (خواننده ایرانی) ، احمد ظاهر (مشهورترین خواننده افغانستان) ، محسن مخملباف (کارگردان ایرانی) ، محمدرضا شریفی‌نیا (بازیگر ایرانی) ، امین حیایی (بازیگر ایرانی) ، سیاوش قمیشی (خواننده ایرانی) ، رضا کیانیان (بازیگر ایرانی) ، هادی ساعی (قهرمان تکواندو المپیک از ایران) ، شیرین عبادی (وکیل دادگستری ایرانی) ، امامعلی حبیبی (قهرمان کشتی ایران) ، فرهاد مجیدی (فوتبالیست ایرانی) ، سعید نفیسی (نویسنده و شاعر ایرانی) ، عباس یمینی شریف (شاعر و ادیب ایرانی) ، جلیل شهناز (نوازنده ایرانی) ، محمد محیط طباطبایی (اندیشمند و روزنامه نگار ایرانی) ، احمدرضا عابدزاده (بازیگر و مربی فوتبال ایرانی) ، وحید طالبلو (فوتبالیست ایرانی) ، مژده شمسایی (بازیگر ایرانی) ، پرستو گلستانی (بازیگر ایرانی) ، کمند امیرسلیمانی (بازیگر ایرانی) ، مهناز افشار (بازیگر ایرانی) ، مژده شمسایی (بازیگر ایرانی) ، شهره لرستانی (بازیگر ایرانی) ، والت ویتمن (شاعر آمریکایی)، تامس هاردی (نویسنده انگلیسی)، فرنسواز ساگان (نویسنده فرانسویی)، یان فلمینگ (نویسنده انگلیسی)، پول گوگن (نقاش فرانسوی)، مریلین مونرو (هنرپیشه آمریکایی) ، جان.اف کندی (رئیس جمهور آمریکا).
سال گاو برای متولدین تیر چگونه خواهد بود؟

طالع مشترک :
هرگز به کسانی که نمی شناسد اعتماد نمی کند،اگر قلبش جریحه دار شود فوراً به لاک خود فرو می رود.هیچ وقت نتیجه کارش را نمی بیند.عاشق نقاشی است.معتقدترین افراد روزگار به لزوم تأمین آینده است اعم از اینکه درآمدش کم یا زیاد باشد
طالع مرد :
اخمو و ترشرو،بچه مسلک،تودار،زن دوست،همبازی بچه ها،عاشق نقاشی و موسیقی و ممسک و پول دوست.اگر با یک مرد متولد تیرماه ازدواج کردید،در مایه جهیزیه خود یک چتر هم حتماً ببرید، زیرا در خانه شما یک روز هوا ابری است و یک روز بارانی،در آنجا شما هم می خندید و هم گریه می کنید.وقتی شما می خواهید اوقات تلخ را با حلقه کردن دستها به دور گردنش برطرف کنید و زمانی که سعی می کنید اخم های بهم گره خورده اش را با نوازش کردن از هم باز کنید بدبینی و سردی و نامهربانی اش شما را تا حد دلخوری می آزارد
طالع زن :
در مقابل دختری که در تیرماه متولد شده مدتها بلاتکلیف خواهید ماند و نمی دانید که یک موجود ساکت و سر به زیر است و یا یک دختر پرخاشگر و به قول مشهور شهر آشوب و عجیب آنکه تقریباً هرگز هم به این راز پی نخواهید برد. روزی که هوا ابری و بارانی است چنان اندوهگین و کسل می شود که نگو و نپرس،وقتی آفتابی از لابلای ابرها بیرون آمد کاری می کند تا به پای او غرق شادی و نشاط بشوید.پیش بینی اخلاق و رفتار دختر تیرماه درست مثل این است که بخواهید هوای دو ماه دیگر را امروز پیش بینی کنید.او درست نمونه ضرب المثل معروف یک روز از دنده راست بلند می شود و یک روز از دنده چپ،رفتارش بی شباهت به نواختن یک آهنگ موسیقی نیست،هر نتی با نت قبلی اش فرق دارد و نوارها مرتباً تغییر می کنند و به این دلیل اگر شما می خواهید پیوسته با او باشید باید پا به پای این تغییرات پیش بروید.اما ضمناً بدانید که اگر اندکی عصبانی یا تا حدودی غمگین و اخمو و به شدت خیالاتی است اما در مقابل راه پول جمع کردن را بسیار خوب بلد استافراد مشهور تیر ماه: علی حسینی خامنه‏ای (رهبر فعلی ایران) ، علی‌اکبر ولایتی (وزیر خارجه پیشین ایران) ، ولادیمیر پوتین (رییس جمهور سابق روسیه) ، محمد داود خان (اولین رییس جمهور افغانستان) ، سیمین بهبهانی (شاعر ایرانی) ، صمد بهرنگی (نویسنده ایرانی) ، صادق چوبک (نویسنده ایرانی) ، داود رشیدی (بازیگر ایرانی) ، عباس کیارستمی (کارگردان ایرانی) ، سهراب شهید ثالث (کارگردان ایرانی) ، ثریا اسفندیاری بختیاری (همسر دوم محمدرضا شاه پهلوی) ، فاطمه گودرزی (بازیگر ایرانی) ، شادی پریدر (نخستین استاد بزرگ شطرنج بانوان ایران) ، محمود فکری (فوتبالیست ایرانی) ، مصطفی رحماندوست (شاعر ایرانی) ، نسرین مقانلو (بازیگر ایرانی) ، سحر ولد بیگی (بازیگر ایرانی) ، هدیه تهرانی (بازیگر ایرانی) ، رضا شفیعی جم (بازیگر ایرانی) ، گلشیفته فراهانی (بازیگر ایرانی) ، وحید هاشمیان (فوتبالیست ایرانی) ، نیوشا ضیغمی (بازیگر ایرانی) ، الناز شاکردوست (بازیگر ایرانی) ، فرزاد فرزین (خواننده ایرانی) ، حامد کمیلی (بازیگر ایرانی) ، ارنست همینگوی (نویسنده آمریکایی)، آن لیندبرگ (نویسنده آمریکایی)، ژان کوکتو (نویسنده فرانسوی)، هلن کلر (نویسنده آمریکایی)، مارک شاگال (نقاش روس)، رامبراند (نقاش هنلدی)، مارسل پروست (نویسنده فرانسوی)، اینگمار برگمن (نویسنده و کارگردان سوئدی)، لویی آرمسترانگ (نوازنده جاز آمریکایی)، راکفلر (سرمایه دار آمریکایی)، ژولیوس سزار (سردار روم)، جان گلن (فضانورد آمریکایی)، جینالو لوبریجیدا (هنرپیشه ایتالیایی) و هنری هشتم (پادشاه فرانسه).
سال گاو برای متولدین مرداد چگونه خواهد بود؟


طالع مشترک :
فکر و ذکرش جنگیدن است.از نوگرایی بیزار است.از عهده هر کاری بر می آید.بدون عشق نمی تواند زندگی کند.دوستی بسیار خوش مشرب است.یک شیر ژیان سرکش است.مواظب باشید او را عصبانی نکنید
طالع مرد :
اگر در زندگی متولد برج اسد عشق وجود نداشته باشد،بصورت متأثر کننده ای کنج عزلت اختیار می کند.برای او عملاً دو راه بیشتر وجود ندارد.یا باید مورد پرستش واقع بشود و یا بمیرد.وقتی عشق به قلب چنین مردی قدم گذاشت در جیب هایش باز می گردد.او شما را به بهترین رستوران ها می برد،گرانترین عطرها و زیباترین گل ها را برایتان می خرد.همراهتان به مجلل ترین تأترها و اپراها می آید،هیجان انگیز ترین نامه های عاشقانه را می نویسد و به این ترتیب باید قلبی از سنگ خارا داشته باشید که بتوانید مقاومت کنید
طالع زن :
بدون شک در زن متولد مرداد لااقل یک چیز هست که شما از آن خوشتان نمی آید و آنهم خاطرات و عکس ها و یادگاری های قبلی است و هیچ فایده ای هم ندارد که بخواهید او را وادار کنید این عکس ها و کاغذها را بسوزاند و از بین ببرد،زیرا او در امور عاطفی بسیار ثابت قدم و در روابط خود با جنس مخالف بسیار عاشق پیشه است


افراد مشهور مرداد ماه: محمود دولت‌آبادی (نویسنده ایرانی) ، علی حاتمی (کارگردان ایرانی) ، انوشیروان روحانی (آهنگساز ایرانی) ، عارف عارف‌کیا (خواننده ایرانی) ، امید (خواننده ایرانی) ، شقایق فراهانی (بازیگر ایرانی) ، حسن جوهرچی (بازیگر ایرانی) ، داریوش فرضیایی"عمو پورنگ" (بازیگر ایرانی) ، منیرو روانی‌پور (نویسنده ایرانی) ، امین تارخ (بازیگر ایرانی) ، جواد رضویان (بازیگر ایرانی) ، پوپک گلدره (بازیگر ایرانی) ، رضا صادقی (خواننده ایرانی) ، مهدی مهدوی کیا (فوتبالیست ایرانی) ، داریوش ارجمند (بازیگر ایرانی) ، امین زندگانی (بازیگر ایرانی) ، آلدوس هاکسلی (نویسنده آمریکایی)، جورج والتر اسکات (نویسنده اسکاتلندی)، جان گالز ورثی (نویسنده آمریکایی)، جورج برنارد شاو (نویسنده انگلیسی)، دوروتی پارکر (نویسنده انگلیسی)، کارل گوستاو یونگ (روانشناس سوئیسی)، آلفرد هیچکاک (کارگردان انگلیسی)، موسیلینی (دیکتاتور ایتالیایی)، فیدل کاسترو (رهبر انقلابی کوبا)، سانجی دات (بازیگر هندی ) ، کاجول (بازیگر هندی ) ، ناپلئون بناپارت (پادشاه فرانسه) و لوسیل بال (کمدین آمریکایی)
----------------------------------------------------------------------------------------------

سال گاو برای متولدین شهریور چگونه خواهد بود؟

طالع مشترک :
دارای کمال و هوشیار است.کشاورزی برای او مناسبترین کار است.در تصمیم خود قاطع است. حافظه اش بسیار قوی است.عشقش جاودانه است.خیلی سخت می توان احساسات او را بر انگیخت.رفتارش دوستانه و منطقی است
طالع مرد :
راستش این است که این مرد از دوران طفولیت خود با عشق سر و کار پیدا می کند منتها نه به آن مفهومی که ما انتظار داریم.احساساتش عاشقانه و محبت او نسبت به دیگران به صورت فداکاری های صادقانه و بی پیرایه نسبت به افراد خانواده،دوستان و کسانی که از او ضعیف ترند و یا دارای وضع مادی مناسب هستند بروز می کند.عشق واقعی او،عشق به کار،عشق به مسئولیت و عشق یاری رساندن به درماندگان است و این عشق چنان در او شدید است که اگر موقعیتی برای ابراز آن پیدا نکند جداً ناراحت میشود.ناراحت از اینکه این چنین بی مصرف باقی مانده است
طالع زن :
درباره این موجود پرشور و شر و رک و راست خیلی چیزها وجود دارد که شما باید بدانید.او از جمله کسانی است که ممکن است عیب داشته باشد اما بطور حتم غل و غش در کارش نیست.اگر بگوئیم که زن متولد شهریور ماه ذاتاً با شرم و حیا است حقیقت محض را گفته ایم و در این مورد جای کوچکترین شک و تردیدی نیست.او را هرگز بخاطر تخلف در رانندگی جریمه نمی کنید و یک تومان به صد تومان شرط می بندیم که محال است وی را یک شو مسخره و یا در رل یک دلقک ببینید، با وجود این او یک زن است مجهز به تمام حربه های زنانه،ثبات قدم در شادی آفرینی،در مواقعی که آن را لازم تشخیص بدهد و در یک چنین مواقعی هر چند سنگ هم که بر سر راهش انداخته بشود،نه از ادامه کار خود باز می ماند و نه اینکه اشک ضعف از چشمهایش جاری میگردد.


افراد مشهور شهریور ماه: روح‌الله مصطفوی موسوی خمینی (رهبر پیشین ایران) ، اکبر هاشمی رفسنجانی(رییس جمهور پیشین ایران) ، مرتضی آوینی (نویسنده و کارگردان مستند ایرانی) ، دمیتری مدودف (رییس جمهور روسیه) ، احمدشاه مسعود (فرمانده مبارزین افغانستان) ، تهمینه میلانی (کارگردان ایرانی) ، فریدون مشیری (شاعر ایرانی) ، غلامرضا تختی (ورزشکار ایرانی) ، عهدیه (خواننده ایرانی) ، قادر میزبانی (قهرمان دوچرخه سواری ایران) ، علیرضا دبیر (قهرمان کشتی ایران) ، مهدی شجاعی (نویسنده ایرانی) ، هوشنگ مرادی کرمانی (نویسنده ایرانی) ، کیومرث صابری فومنی (طنز نویس ) ، اکبرعبدی (بازیگر ایرانی) ، پارسا پیروز فر (بازیگر ایرانی) ، نیکی کریمی (بازیگر ایرانی) ، حسام نواب صفوی (بازیگر ایرانی) ، مجید صالحی (بازیگر ایرانی) ، امیر تاجیک (بازیگر ایرانی) ، جواد نکونام (فوتبالیست ایرانی) ، حسین پناهی (بازیگر و شاعر ایرانی) ، شهلا ریاحی (بازیگر ایرانی) ، بنیامین بهادری (خواننده ایرانی) ، تئودور رایزر (نویسنده آمریکایی)، گوته (شاعر آلمانی)، دی.اچ لارنس (داستان نویس انگلیسی)، قوام نکرومه (سیاستمدار غنایی)، ملکه الیزابت اول (ملکه انگلستان)، جوزف کندی (سیاستمدار آمریکایی)، لیندون جانسون (رئیس جمهور آمریکا)، ویلیام هوارد تافت (رئیس جمهور آمریکا)، لئونارد برنشتاین (آهنگساز آمریکایی)، اینگرید برگمن (هنرپیشه سوئدی)، سوفیا لورن (هنرپیشه ایتالیایی)، الیاکازان (کارگردان آمریکایی)، هنری فورد (مدیرکارخانه ماشین سازی) و پیتر سلرز (هنرپیشه انگلیسی) ، دکتر محمد باقر قالیباف (شهردار تهران) ، فرزاد حسنی (مجری تلویزیون) ، آرش برهانی (فوتبالیست)

-----------------------------------------------------------------------------
سال گاو برای متولدین مهر چگونه خواهد بود؟


طالع مشترک :
رفتارش کاملاً اجتماعی است.صداقت در کارهایش همیشه نمایان است.کاملاً قابل اعتماد است. کلمه مورد علاقه او قانون است.رفتاری متعادل دارد.عدل و انصاف بی شائبه و دست و دلبازی از خصوصیات رفتاری اوست.عاشقی سرسخت است
طالع مرد :
مرد متولد مهر ممکن است دمدمی مزاج باشد و عادت او به استدلال و منطق چنان شدید و همیشگی است که گاهی آدم را دیوانه می کند،او حتی در امور عاشقانه نیز از منطق و دلیل پیروی می کند.با وجود این باید به اطلاع برسانیم که لازم است سخت مراقب خود باشید زیرا به تجربه ثابت شده است که دختری که در دام عشق چنین مردی افتاده است دیگر هرگز نتوانسته خود را خلاص کند.می دانید چرا؟ برای اینکه اگر بخواهید او را ترک کنید چنان با دلیل و منطق غلط بودن این فکر را به شما ثابت می کند که نه تنها در لحظاتی که مقابل او نشسته اید و به حرفهایش گوش می دهید خود را محکوم احساس می کنید بلکه ذکاوت و هوشمندی او در دلایلی که عرضه می کند چنان زیاد است که شما دیگر هرگز به خود اجازه نخواهید داد یک چنین فکر غلط ، اشتباه و دور از منطقی در سرتان پیدا بشود!
طالع زن :
از نظر طرز فکر شباهت زیادی بین او و مردها مشاهده می گردد و به هنگام بحث و گفتگو برداشت های او درباره موضوعات مختلف خیلی مردانه بنظر می آید.از شنیدن این حرف ها دستپاچه نشوید و خیال نکنید که اگر با یک زن متولد مهر ازدواج کنید یک قاضی یا دادستان مرد را به خانه خواهید آورد.ابداً،ظرافت زنانه او آنقدر زیاد،آنقدر جالب و دل انگیز است که هرگز مخل آسایش شما نخواهد شد


افراد مشهور مهر ماه: منوچهر آتشی (شاعر ایرانی) ، محمدرضا شَفیعی کَدکَنی (شاعر ایرانی) ، سهراب سپهری (شاعر ایرانی) ، محمد رضا شجریان (خواننده ایرانی) ، فرح دیبا (ملکه سابق ایران) ، محمد خاتمی (رییس جمهور پیشین ایران) ، علی پروین (بازیکن و مربی فوتبال ایرانی) ، فردریش نیچه (فیلسوف و نویسنده آلمانی) ، محمد ظاهرشاه (آخرین پادشاه افغانستان) ، بیل کلینتون (رییس جمهور پیشین آمریکا) ، سامویل خاچیکیان (کارگردان ایرانی) ، فریدون فرخزاد (مجری و خواننده ایرانی) ، ابراهیم گلستان (نویسنده و کارگردان ایرانی) ، علی مصفا (بازیگر ایرانی) ، مهتاب کرامتی (بازیگر ایرانی) ، کریس دیبرگ (خواننده ایرلندی) ، پوری بنایی (بازیگر ایرانی) ، الهام حمیدی (بازیگر ایرانی) ، جیمی کارتر (رییس جمهور پیشین آمریکا) ، باران کوثری (بازیگر ایرانی) ، عادل فردوسی پور ( مجری تلویزیون ایرانی) ، گلی ترقی (نویسنده ایرانی) ، تامس ولف (نویسنده آمریکایی)، اسکار وایلد (نمایشنامه نویس ایرلندی)، فردریش نیچه (فیلسوف آلمانی)، گراهام گرین (نویسنده انگلیسی)، ویلیام فاکتر (نویسنده آمریکایی)، یوجین اونیل (نمایشنامه نویس آمریکایی)، تی.سی الیوت (نویسنده انگلیسی)، آیزنهاور (رئیس جمهور آمریکا)، جورج.سی اسکات (هنرپیشه آمریکایی)، بریژیت باردو (هنرپیشه آمریکایی)، سر والتر رالی (شاعر انگلیسی)، جی.بی راین (روانشناس آمریکایی)، مهاتما گاندی (رهبر ملی هند)، لویی فیلیپ (پادشاه فرانسه)، فرانتس لیست (آهنگساز مجار)، مارچلو ماسترویانی (هنرپیشه ایتالیایی) ، چارلتون هستون (هنرپیشه آمریکایی) ، ری چارز ( موسیقیدان آمریکایی ) ، جولی آندروز ( بازیگر و نویسنده انگلیسی ) و جک اندرسون ( روزنامه نگار آمریکایی )
------------------------------------------------------------------------------
سال گاو برای متولدین آبان چگونه خواهد بود؟


طالع مشترک :
کله شق و عصبانی است.از شکست در هر کاری دچار خشم و ناراحتی میشود.پر از هیجان و بلند پروازی است.خواهان رفاه و آسایش عادی است.عشقش همراه با هیجان است.بسیار قابل اعتماد رنگ مورد علاقه او قرمز حنایی است
طالع مرد :
اگر نامزد متولد آبان ماه شما ظاهری آرام،ساکت و کم حرف دارد این دلیل بر آرامش روح و باطن او نیست و در زیر این چهره خونسرد و آرام،باطنی گرم و سوزان و اراده ای قوی و پولادین و افکاری بلند و ترقی خواهانه و حسود دارد که چون دیگ می جوشد و نیرو و حرارت تولید می کند.عقل و دانایی و احساس هیجان هر دو بر رفتار او حکومت دارد و در ارائه هر دوی آنها مهارت و استادی و زیرکی خاص دارد.او بیش از حد باهوش است و به فلسفه و تفکر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند می باشد و بسیاری از اوقات دارای این توانایی و فراست که جواب سوالات مشکل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با کمک حس ششم درباره نیامده ها و ندیده ها پیشگویی نماید
طالع زن :
زن متولد آبان ماه آن عده از همجنسان خود که حالت معشوقه،زن کدبانو،مادر فداکار و امثالهم را دارند به دیده حقارت نگاه می کند زیرا معتقد است که زن از لحاظ قدرت روحی چیزی از یک مرد کم و کسر ندارد.او قادر است که امیال خود را بخوبی کنترل کند،اما اگر موقعیت را مناسب دید به خواسته های زنانه خویش نیز به زیباترین وجه ممکن جامه عمل می پوشاند.او خیلی خوب می داند که نظر یک مرد را چطور باید به خود جلب کرد و برای اینکار همیشه شیوه هایی بکار می برد که مشابه آن قبلاً وجود نداشته است.او تا از نتیجه روش کار خود کاملاً مطمئن نباشد آن را بکار نمی برد و هرگز یک شیوه را دوبار مورد استفاده قرار نمی دهدافراد مشهور آبان ماه: محمدرضاشاه پهلوی (دومین پادشاه دودمان پهلوی ایران) ، محمود احمدی‌نژاد (رییس جمهور ایران) ، فوزیه فؤاد (همسر نخست محمدرضا شاه پهلوی از تبار مصری) ، محمد حسینی بهشتی (ریاست پیشین دیوانعالی ایران) ، علامه اقبال لاهوری (اندیشمند و شاعر هندی) ، نیما یوشیج (شاعر ایرانی) ، علی تجویدی (موسیقیدان ایرانی) ، آیدین آغداشلو (نقاش ایرانی) ، بانو دلکش (خواننده ایرانی) ، گلبدین حکمتیار (از جنگ سالاران افغانستان) ، فاطمه معتمد آریا (بازیگر ایرانی) ، آتنه فقیه نصیری (بازیگر ایرانی) ، مریم حیدر زاده (شاعر ایرانی) ، ویشکا آسایش (بازیگر ایرانی) ، علی کریمی (فوتبالیست ایرانی) ، شیلا خداداد (بازیگر ایرانی) ، ستار (خواننده ایرانی) ، مهستی (خواننده ایرانی) ، احسان خواجه‌امیری (خواننده ایرانی) ، فرانسوا میتران (رییس جمهور پیشین فرانسه ) ، ماری کوری (دانشمند فرانسوی) ، سالک (میکروبیولوژیست آمریکایی)، پابلو پیکاسو (نقاش اسپانیایی)، جورج.سی الیوت (نویسنده انگلیسی)، ایندیرا گاندی (رهبرملی هند)، جواهر لعل نهرو (رهبرملی هند)، ماری آنتوانت (ملکه فرانسه)، مارتین لوتر (کشیش آلمانی بنیانگذار مذهب پروتستان)، رابرت کندی (سناتور آمریکایی)، چیانگ کای چک (رهبرچین)، تئودور روزولت (رئیس جمهور آمریکا)، شارل دوگل (ژنرال فرانسوی) و ریچارد برتون (هنرپیشه انگلیسی).
----------------------------------------------------------------------------------------------

سال گاو برای متولدین آذر چگونه خواهد بود؟


طالع مشترک :
دل و زبانش یکی است.در رفتارش اندکی مبالغه به چشم می خورد.خوش بین به حال و آینده است.فوق العاده خوش شانس.فرمانفرمای خانه است.از همه با شخصیت تر است.در عشق کم اعتنا و بسیار کنجکاو است
طالع مرد :
کنجکاوی مرد متولد آذر و بی قراری او در فیصله دادن هر چه زودتر مشکلات چنان زیاد است که براستی گاهی نمی توان حدی برای آن قائل شد،یکی دیگر از خصائص او این است که پیوسته گروهی در اطراف وی دیده می شوند و بالنتیجه برای دستیابی به او چاره ندارید که راه خود را از بین این جمع باز کنید،از سوی دیگر لازم است همین الان به شما بگوئیم که به هیچ وجه جایز نیست به این شخص بدبین باشید چه او بلاشک یکی از خوشبین ترین افرادی است که خداوند خلق کرده است.او آنقدر خوشبین است که اگر یکی از دشمنانش یک دهانه اسب برای او ارسال کند،بخود می گوید حتماً اسبش را فراموش کرده است.طبیعی است یک چنین خوشبینی ممکن است خطرناک باشد زیرا در اثر آن چنان به مردم اعتماد می کند که حدی بر آن متصور نیست
طالع زن :
زن متولد آذر دنیا را درست به همان صورتی که هست می بیند و در دیدگاه زندگی اهل واقعیت و منطق است.به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و از خوبی ها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد


افراد مشهور آذر ماه: داریوش مهرجویی (کارگردان ایرانی) ، علی شریعتی (اندیشمند و متفکر ایرانی) ، جمشید مشایخی (بازیگر ایرانی) ، مهتاب نصیر پور (بازیگر ایرانی) ، داریوش فرهنگ (کارگردان و بازیگر ایرانی) ، محمدتقی بهار (شاعر و سیاستمدار ایرانی) ، جلال آل‌احمد (نویسنده ایرانی) ، لاله اسکندری (بازیگر ایرانی) ، بهاره رهنما (بازیگر ایرانی) ، امید زندگانی (بازیگر ایرانی) ، ویگن (خواننده ایرانی) ، ناصر حِجازی ( بازیکن و مربی فوتبال) ، بهاره رهنما (بازیگر ایرانی) ، علی صادقی (بازیگر ایرانی) ، کامران و هومن (خوانندگان ایرانی) ، نصرالله رادش (بازیگر ایرانی ) ، مارک تواین (نویسنده آمریکایی)، بتهوون (آهنگساز آلمانی)، جان آزبرن (نویسنده انگلیسی)، وینستون چرچیل (نخست وزیر انگلیس)، والت دیسنی (تهیه کننده فیلم های کارتون آمریکایی)، فرانک سیناترا (هنرپیشه آمریکایی)، پاپ ژان پل سیزدهم (رهبر کاتولیک های جهان) و جان میلتون (شاعر انگلیسی).
----------------------------------------------------------------------------------------------

سال گاو برای متولدین دی چگونه خواهد بود؟

طالع مشترک :
کاملاً جدی است،برای شوخی و لودگی هیچ آمادگی ندارد،قدرت طلب است.در امور عشقی او دوگانگی به چشم می خورد.ابراز عشق و علاقه را باید به او یاد بدهد.از نظم و ترتیب چنین فردی واقعاً تعجب می کنید و نیازی به تمجید و تعریف ندارد
طالع مرد :
احتمالاً اولین چیزی که در یک مرد متولد دی نظر شما را بخود جلب می کند زبان نیش دار اوست، اما اندکی بعد می بینید که در این مورد نیز دوگانگی خاص داراست.به این ترتیب که متوجه می شوید کلمات و جملات ناخوشایند از روی قصد و نیت خاصی نیست و اندکی پس از آنکه یک چنین جملاتی از دهانش خارج میشود سعی می کند آن را رفع و رجوع کند.اگر بتوانید پا به خلوت درون یک مرد متولد دی بگذارید با کمال تعجب در نهاد او موجودی می بینید سرشار از شادی و نشاط، و دستخوش رؤیاهای طلائی،آرزومند دستیابی به بی قیدی و آزادیهای بی حد و حصر که همه این تمایلات و آرزوها بطور سر بسته در وجود او مخفی مانده و به ندرت عرض وجود می کند
طالع زن :
زن متولد دی هم می تواند چنان زنانه باشد و دلربائی از خود نشان بدهد که همسرش او را عاشق و واله خود بداند یا اینکه می تواند در کمال بی تفاوتی و خونسردی بر کرسی اقتدار بنشیند و تسلط مرئی و نامرئی بر شوهر خود داشته باشد.در این مورد نیز،برغم رفتار گوناگونی که ممکن است از وی مشاهده شود یک هدف اصلی در اعماق وجود این زن نهفته است و آن دستیابی به مردی است که بتواند از لحاظ اجتماعی و شغلی آدم مهمی باشد،موجب افتخار او بوده و برای بچه هایی که به دنیا می آورد پدری دلسوز و مهربان باشد

افراد مشهور دی ماه: فردوسی (بزرگترین حماسه سرایی تاریخ) ، ابوریحان بیرونی (دانشمند ایرانی) ، ارد بزرگ (اندیشمند و متفکر ایرانی) ، جبران خلیل جبران (اندیشمند و شاعر لبنانی) ، فروغ فرخزاد (شاعر ایرانی) ، حامد کَرزی (رییس جمهور افغانستان) ، حسین الهی قمشه‌ای (سخنور و نویسنده ایرانی) ، احمد محمود (نویسنده ایرانی) ، ایرج جنتی عطایی (شاعر ایرانی) ، معین (خواننده ایرانی) ، کتایون ریاحی (بازیگر ایرانی) ، کریستین امانپور (گزارشگر تلویزیونی در آمریکا از تبار ایرانی) ، ترانه علیدوستی (بازیگر ایرانی) ، فریبا کوثری (بازیگر ایرانی) ، ناصر عبداللهی (خواننده ایرانی) ، ماهایا پطروسیان (بازیگر ایرانی) ، حدیث فولادوند (بازیگر ایرانی) ، افسانه بایگان (بازیگر ایرانی) ، مریم زندی (عکاس ایرانی) ، رامبد جوان (بازیگر ایرانی) ، محمد رضا فروتن (بازیگر ایرانی) ، فرهاد مهراد (خواننده ایرانی) ، شهره صولتی (خواننده ایرانی) ، رضا رویگری (خواننده ایرانی) ، بهرام بیضایی (کارگردان ایرانی) ، رزیتا غفاری (بازیگر ایرانی) ، ژاندارک (زن انقلابی فرانسوی)، رودیارد کیپلینگ (نویسنده انگلیسی)، لویی پاستور (شیمیدان فرانسوی)، ادگار آلن پور (نویسنده آمریکایی)، کارل سند برگ (شاعر آمریکایی)، آلبرت شوایتزر (پزشک و فیلسوف فرانسوی)، یوهان کپلر (ستاره شناس آلمانی)، بنجامین فرانکلین (نویسنده و سیاستمدار آمریکایی)، مائوتسه تونگ (رهبر انقلابی چین)، هنری ظمیلر (نویسنده آمریکایی)، ایزاک نیوتن (دانشمند انگلیسی)، ریچارد نیکسون (رئیس جمهور سابق آمریکا)،مارتین لوترکینگ (رهبرسیاهان آمریکا)، اواگاردنر (هنرپیشه آمریکایی) و همفری بوگارت (هنرپیشه آمریکایی).
----------------------------------------------------------------------------------------------

سال گاو برای متولدین بهمن چگونه خواهد بود؟


طالع مشترک :
زیرک و باهوش است.از برملا کردن راز خویش خودداری می کند.عشق اول خود را برای تمام عمر در خاطر نگاه می دارد.ذاتاً اجتماعی است.می تواند مخترع خوبی باشد. در ازدواج کردن کند است
طالع مرد :
رفتار یک پسر جوان متولد بهمن با شما به هیچ صورتی مشابه پسران دیگر نیس،این رفتار ظاهراً چنان است که حتم می کنید کوچکترین علاقه ای به شما ندارد و آن وقت یک روز ناگهان می بینید که از شما خواستگاری می کند،دلیل آن هم خیلی ساده است،چون این خیلی افراد رفیق باز هستند.آنها حتی با بدترین دشمنان خویش حرف خود را با جمله (ببین دوست من) شروع می کنند. برای ایشان هر رابطه ای دارای قاب بزرگ دوستی است ام هیچ بعید نیست که در میان این قاب های بزرگ یکی دارای قاب مضاعف به اسم عشق باشد.
طالع زن :
سیاره حاکم بر رفتار او اورانوس و عنصر حاکم بر طبیعت او باد است.به همین دلیل با وجود آنکه در عشق خود بسیار جدی و وفادار است،ولی گهگاه بی ثباتی هایی نظیر نسیم و باد در وی مشاهده می شود.شما می توانید با یک زن متولد برج دلو رابطه ای بسیار شاد و حسنه داشته باشید به شرط آنکه او را در تعقیب هوس های هزار گانه خود آزاد بگذارید به دلخواه خویش با دوستان خویش حشر و نشر داشته باشد.هرگز فکر نکنید که او را به جایی یا چیزی پای بند کنید.این زن ممکن است ناگهان تصمیم بگیرد بالرین شود،به کوه نوردی بپردازد و یا جزو سپاه صلح بشود. رویاهای او نظیر آنچه که به خاطر من یا شما خطور می کند نیست،او دنبال ستاره ای میرود که ما هرگز آن را ندیده ایم.


افراد مشهور بهمن ماه: خسرو گلسرخی ( شاعر و مبارز ایرانی) ، داریوش اقبالی (خواننده ایرانی) ، صادق هدایت (نویسنده ایرانی) ، سیروس قایقران (فوتبالیست ایرانی) ، محمود فرشچیان (مینیاتوریست ایرانی) ، علی نصیریان (بازیگر ایرانی) ، علیرضا خمسه (بازیگر ایرانی) ، علیرضا عصار (خواننده ایرانی) ، شادمهر عقیلی (خواننده ایرانی) ، تورج نگهبان (ترانه سرای ایرانی) ، علیرضا عصار (خواننده ایرانی) ، افشین قطبی (مربی فوتبال ایرانی) ، احسان حدادی (پرتاب‌گر دیسک ایرانی)، شهاب حسینی (بازیگر ایرانی) ، سمیرا مخملباف (کارگردان ایرانی) ، رویا نونهالی (بازیگر ایرانی) ، دمیتری مندلیف (شیمیدان روس) ، شَهرنوش پارسی‌پور (نویسنده ایرانی) ، بزرگ علوی ( نویسنده ایرانی) ، ادیسون (مخترع آمریکایی)، گالیله (دانشمند ایتالیایی)، فرانسیس بیکن (فیلسوف انگلیسی)، چارلز داروین (طبیعیدان انگلیسی)، لنگستن هیوز (نویسنده آمریکایی)، سامرست موآم (نویسنده انگلیسی)، چارلز دیکنز (نویسنده انگلیسی)، پرلمان (نویسنده آمریکایی)، پل نیومن (هنرپیشه آمریکایی)، کیم نواک (هنرپیشه آمریکایی)، کلارک گیبل (هنرپیشه آمریکایی)، جیمز دین (هنرپیشه آمریکایی)، فرانکلین روزولت (رئیس جمهور سابق آمریکا)، آبراهام لینکلن و رونالد ریگان(روسای جمهور سابق آمریکا) ، ملک عبدالله دوم (پادشاه اردن) .
--------------------------------------------------------------------------------
سال گاو برای متولدین اسفند چگونه خواهد بود؟


طالع مشترک :
پر جوش و خروش است.بطور مرتب رو در روی موقعیت های بی نظیر قرار می گیرد.از نظر عشقی بی نظیر است.عشق و احساسات جزئی از وجود این فرد است.بسیار خوش صحبت است.بندرت عصبانی میشود
طالع مرد :
شما یکی از خوشبخت ترین زنان روزگار خواهید شد. چه شوهری نصیب شما می شود که از ثروت و شهرت چیزی کسر نخواهد داشت اما اگر مشاهده کردید که او از زمره کسانی است که موقعیت های عالی را با بی اعتنایی و ولنگاری از دست میدهد و در حدی نامتعارف پیر و ضرب المثل« سرکه نقد به از حلوای نسیه» می باشد و حالت تنبلی و رخوت او را از تعقیب کارهای جدی باز می دارد بگذارید به شما جداً اخطار کنم که در لبه پرتگاه بسیار ژرفی قرار گرفته اید.مرد متولد اسفند ممکن است واجد همه آن چیزهایی باشد که شما خواهان آن هستید و یا برعکس فاقد همه آنها باشد.منش زندگی او چنان است که بطور مرتب رو در روی موقعیت های بی نظیر قرار میگیرد، و اینجاست که باید قاطعانه تصمیم بگیرد و با تصمیمی راسخ بر روی تمام رؤیاهایی که مانع پیشرفت و موفقیت او می گردند خط بطلان بکشد
طالع زن :
به جرأت می توان ادعا کرد که زن متولد اسفند، به عنوان یک زن از بسیاری جهات بی نظیر است.او تنها کسی نیست که بخواهد بر مرد زندگی خود حکومت داشته باشد و چنین آرزویی حتی در اعمال قلب وی نیز وجود ندارد بلکه حاضر است با بردباری بی نظیری تمام خودخواهی های یک مرد را تحمل کند فقط به این شرط که او بطور کامل مورد حمایتش قرار بگیرد.دختر متولد اسفند از سنین میانسالی به بعد با تمام وجود خویش خواهان آن می گردد که سر ظریف خویش را روی شانه های پهن و قدرتمند مردی قرار بدهد و در پناه وی احساس کند که مورد حمایت قرار می گیرد و موانع و مشکلاتی که بر سر راه وی قرار می گیرند یکی پس از دیگری بوسیله مرد محبوب خود از میان برداشته می شود

افراد مشهور اسفند ماه: رضا شاه (بنیانگذار دودمان پهلوی ایران) ، مهدی اخوان ثالث ( شاعر پرآوازه ایران ) ، آیت‌الله محمود طالقانی (فعال سیاسی ایرانی) ، حمیرا (خواننده ایرانی) ، احمد خمینی (فرزند رهبر پیشین ایران) ، میخائیل گورباچف (آخرین رییس جمهور شوروی) ، پروین اعتصامی (شاعر ایرانی) ، پریسا (خواننده ایرانی) ، بیژن ترقی (ترانه سرای ایرانی) ، هوشنگ ابتهاج (شاعر ایرانی) ، مرجانه گلچین (بازیگر ایرانی) ، لیلا فروهر (خواننده ایرانی) ، عمران صلاحی (نویسنده ایرانی) ، میکل آنژ (نقاش ایتالیایی)، ریمسکی کرساکف (آهنگساز روسی)، فردریک شوپن (آهنگساز فرانسوی)، اوگوست رنوار (نقاش فرانسوی)، جان اشتاین بک (نویسنده آمریکایی)، ادوارد آلبی (نمایشنامه نویس آمریکایی)، الیزابت تیلور (هنرپیشه آمریکایی)، جورج واشنگتن (رئیس جمهور سابق آمریکا) ، ویکتور هوگو (نویسنده فرانسوی) ، ایرج نوذری (بازیگر ایرانی) ،آندرانیک تیموریان (فوتبالیست ایرانی).
(آخرین ویرایش در این ارسال: يك شنبه ۲۳ فرو ۱۳۸۸ ۰۱:۰۱ صبح، توسط آرامش.)
يك شنبه ۲۳ فرو ۱۳۸۸ ۰۰:۵۳ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2 کاربر به دلیل این ارسال از آرامش سپاسگزاری کرده اند. شهرام, دنیا
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.