به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار عكس / عكس متفرقه v / تصاوير غم انگیز که هيچگاه از يادها نخواهد رفت

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصاوير غم انگیز که هيچگاه از يادها نخواهد رفت

نویسنده پیام
*
اعتبار: 87
سپاس کرده: 7,210
سپاس شده: 8,042 در 4,129 موضوع

امتياز: 15,743.96

ارسال: #1
تصاوير غم انگیز که هيچگاه از يادها نخواهد رفت
تاريخ: 11 ژوئن 1963، در ويتنام يك راهب كه بر عليه حكومت كاتوليك عصيان كرده است با سوزاندن جسم خود اعتراضش را در شلوغترين ساعت روز در وسط خيابان نشان مي دهد. مي سوزد چون بيش از اين از دستش بر نمي آيد.

عكس 2كه برنده جايزه پوليتزر سال 2007 شده است توسط اودد باليليتي گرفته شده است. در اين عكس يك زن يهودي بهترين نشانه مقاومت مقابل پليس اسرائيل را به نمايش مي گذارد!

امضا كاربر

از من نرنج
نه مغرورم نه بي احساس

فقط خسته ام...

خسته از اعتمادي بيجا
براي همين قفلي محكم بر دل زده ام

دو شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۹ ۱۴:۳۹ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*

ارسال: #2
RE: تصاوير غم انگیز که هيچگاه از يادها نخواهد رفت
عكس 3كه عكاس آن نامشخص است بهترين نمونه براي نشان دادن نمونه رفتار نازيها با اسيران جنگي در جنگ جهاني دوم است. در عكس، يك مرد يهودي در حالي كه منتظر زنده به گور ماندن خود است گلوله اي از پشت در مغزش خالي مي شود!

عكس 4نيز از عكسهاي فراموش نشدني تاريخ خواهد بود. زمان: 11 سپتامبر 2001، مكان برج تجارت جهاني در نيويورك، و مردي كه از فرط ناچاري خود را از بالاي بلندا به پائين پرت مي كند...

امضا كاربر

از من نرنج
نه مغرورم نه بي احساس

فقط خسته ام...

خسته از اعتمادي بيجا

دو شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۹ ۱۴:۴۰ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*

ارسال: #3
RE: تصاوير غم انگیز که هيچگاه از يادها نخواهد رفت
عكس 5: ميدان "تيان آن من" پكن، يك مرد چيني كه به نظام كمونيست حاكم اعتراض مي كند يك تنه و با شجاعت در برابر تانكهاي چيني مي ايستد و آنها را مجبور به توقف مي كند، حتي اگر براي لحظه اي كوتاه باشد!

امضا كاربر

از من نرنج
نه مغرورم نه بي احساس

فقط خسته ام...

خسته از اعتمادي بيجا

دو شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۹ ۱۴:۴۱ عصر
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.