به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / مديرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان: حق‌مان را در زمين مي‌گيريم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مديرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان: حق‌مان را در زمين مي‌گيريم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1

عيسي زاده گفت: در مورد اتفاقاتي که ربطي به من ندارد حرفي نمي‌زنم و حق خود را در زمين مي‌گيريم.

--------------------------------------------------------------------------------

عيسي زاده درباره شرايط تيم نفت آبادان در پايان نيم فصل اول اظهار داشت: هدف گذاري ما براي نيم فصل اول کسب 25 امتياز بود و اکنون از اين برنامه جلوتر هستيم و البته يک بازي معوقه با سپاهان را هم در پيش داريم.
وي در مورد بازي با تراکتورسازي عنوان کرد: مقابل اين تيم با بدشانسي روبرو شديم و 6 بازيکن اصلي خود را به دليل مصدوميت و محروميت در اختيار نداشتيم. مصدوميت حسن هوري هم در جريان مسابقه مزيد بر علت شد تا نتوانيم به خواسته خود برسيم.

مديرعامل باشگاه نفت آبادان در خصوص اتفاقات رخ داده در نشست خبري کاسيميرو و ناراحتي کمالوند از اينکه مدير روابط عمومي باشگاه مدعي شده او توهين کرده، گفت: من در سالن خبري نبودم و از اين قضايا خبري ندارم اما حتما موردي بوده که مدير روابط عمومي باشگاه آن را اعلام کرده است. به اين گونه مسائل اهميتي نمي دهم. اگر قرار باشد در چنين فازهايي باشم روند تيم از دستم خارج مي شود.
وي درباره ناراحتي کاسيميرو از داوري اين مسابقه تصريح کرد: در اين مورد کارشناسان داوري صحبت کنند بهتر است و نمي توانم اظهار نظري کنم. وقتي بعضي مسائل به من مربوط نمي شود براي چه بايد در موردش اظهار نظر کنم. ما به جاي دفاع با مصاحبه از تيم خود در زمين بايد حقمان را بگيريم.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۹ ۱۵:۵۶ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آغازجلسه‌هماهنگي‌براي‌ميزباني‌ايران‌درجام‌ملت‌ها آقانیما 0 136 دو شنبه ۱۸ فرو ۱۳۹۳ ۲۰:۴۰ عصر
آخرین ارسال: آقانیما
  برتري‌مقابل پرسپوليس شروعي‌جديد براي‌ملوان نیمـا 0 210 پنج شنبه ۱۵ دي ۱۳۹۰ ۱۸:۴۰ عصر
آخرین ارسال: نیمـا
  برگي‌زر:بازيکنان تربيت بي‌غيرت وبي‌تعصب نيستند نیمـا 0 182 چهار شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: نیمـا
  زندي: دو تا 90 دقيقه هم بازي مي‌کرديم گل نمي‌زديم hoseindavudi 0 218 يك شنبه ۱۵ آبا ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ صبح
آخرین ارسال: hoseindavudi
  کريمي: سياست باشگاه پرسپوليس خيلي‌خوب است؛ بازيکنان پولشان را مي esii 0 226 سه شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۰ ۲۱:۲۶ عصر
آخرین ارسال: esii
  منصوريان: نمي‌دانم چرا كفاشيان مي‌گويد نامه AFC يك پيشنهاد بود esii 0 179 شنبه ۴ تير ۱۳۹۰ ۱۳:۳۸ عصر
  فرگوسن مي‌گفت کيروش بهترين دستيار تاريخ مربيگري‌ام‌ است esii 0 225 چهار شنبه ۱۷ فرو ۱۳۹۰ ۲۰:۴۱ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.