به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بجای OPEN برنامه EXPOLORE بازمیشه ، بهتر بگم جاشون عوض شده و کارایی شون ه

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
بجای OPEN برنامه EXPOLORE بازمیشه ، بهتر بگم جاشون عوض شده و کارایی شون ه
با سلام
دوستان چند وقتی بود که با لبتابم خوب کار میکردم و ویندوز ویستایی که از طرف شرکت بود خوب کار میکرد تا اینکه یک روز یکی از دوستام فلشش رو به سیستم من زد .من اون موقع نود 32 داشتم و به روز بود . ولی غافل از اینکه فلش آلوده به کلکسیونی از ویروسها بود، نود هم کاری نتونست بکنه . اتفاقی که افتاد این بود که وقتی روی درایو راست کلیک می کردی ، بجای OPEN ،اکسپلور باز میشه تازه جاش هم عوض شده بود. یعنی بالا و پایین شده ، بهتر بگویم فعل OPEN را اکسپولورر انجام می داد و فعل اکسپولورر را OPEN

ولی کاری که من بسر لبتاب آوردم

این بود که چون شرکتهایی که لپتاب میدن جدیدن سیستم عامل را روی یک درایو مخفی ((ریکاوری)) میزارن

من با انواع آنتی ویروس های به روز سیستم را ویروس کشی کردم ولی آنها هیچ فایده ای نداشتند چون هیچی پیدا نمی کرد ن

اتفاق دیگر که می افتاد این بود که وقتی تمام درایوها و حتی درایو ریکاوری رو fORMAT کردم و دوباره ویندوز دیکاوری را از روی سی دی نصب کردم ((سی دی را روز اول از لبتاب گرفتم)) ویندوز برای 20 الی30 دقیقه درست کار میکرد ولی بعد از چند دقیقه دوباره همین اتفاق می افتاد یعنی جای OPEN با اکسپلور عوض میشد و همان آش و همان کاسه

شما را به خدا کمکم کنید که نزدیه سه الی چهار هفته است از کارو زندگی افتادم
(آخرین ویرایش در این ارسال: يك شنبه ۳ خرد ۱۳۸۸ ۱۵:۳۵ عصر، توسط MostafaNavvab.)
يك شنبه ۳ خرد ۱۳۸۸ ۱۵:۲۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
عضو طلایی
اعتبار: 190
سپاس کرده: 3,356
سپاس شده: 6,190 در 1,549 موضوع

امتياز: 519.50

ارسال: #2
RE: بجای OPEN برنامه EXPOLORE بازمیشه ، بهتر بگم جاشون عوض شده و کارایی شو
دوست عزیز شما باید سیستمتون رو با یک آنتی ویروس اورجینال بروز شده پاک سازی کنید
نه از این نسخه های 2000 تومانی موجود در بازار.
بعد اگر مشکل حل نشد با استفاده از Fdisk /mbr مستر بوت رکورد رو هم فرمت کنید احتمالا ویروس روی سکتور صفر هارد شما نشسته.

امضا كاربر
تمام سپاسم از آن کسی که به من نیازی نداشت اما فراموشم نکرد ...
يك شنبه ۳ خرد ۱۳۸۸ ۱۷:۱۵ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1395.