به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / مطالب جالب و خواندنی v / اثبات ولایت امیرالمومنین و حکم رسول خدا در مورد کسی که باعث شد دخت

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اثبات ولایت امیرالمومنین و حکم رسول خدا در مورد کسی که باعث شد دخت

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 2
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
اثبات ولایت امیرالمومنین و حکم رسول خدا در مورد کسی که باعث شد دخت
اثبات ولایت امیرالمومنین و حکم رسول خدا در مورد کسی که باعث شد دخترشان سقط جنین کندبه نقل ازاهل سنت

یا صاحب الزمان اجرک الله

السلام علی سیدة الجلیلة الجمیلة ذات الاحزان الطویله

فی المدة القلیلةالمجهولة قدرها و المخفیة قبرها والمظلوم بعلها

*****


یا امیر المومنین روحی فداک * آسمان را دفن کردی زیر خاک؟


آه را در دل نهان کردی چرا؟ * ماه را در گل نهان کری چرا؟


یا علی جان تربت زهرا کجاست؟ * یادگار غربت زهرا کجاست؟؟


تا ز نورش دیده را روشن کنم * بر مزارش شعله ها بر تن کنم


آه از آن ساعت که آتش در گرفت * جام را از ساقی کوثر گرفتت


یاد پهلویش نمازم را شکست * فرصت راز و نیازم را شکست


آه زهرا تا ابد جاری بود * دست مولا تشنه ی یاری بود


چون علی شد بی کس و بی هم نفس * گفت یا زینب به فریادم برس


شعر اززنده یاد مرحوم محمد رضا آقاسی
*********


اي چراغ خانه ام سو سو مزن * ناله از درد رخ و بازو مزن


الوداع اي يار سيلي خورده ام * الوداع اي غنچه ي پژمرده ام


كشتي صبرعلي پهلو نگير * همچو حيدر از پيمبر رو مگير


خانه را خالي زخوشحالي مكن * فاطمه پشت مرا خالي مكن


جان حيدر روز من را شب مكن * چادرت را برسر زينب مكن


چون كبوتر در قفس افتاده اي * پيش چشمم از نفس افتاده اي


بلبل خاموش گشته از سخن * با سكوتت كُشتي ام حرفي بزن


اي هم آواي علي تنها مرو * بي كسم من بي كسم زهرا مرو


********

شهادت شریفترین وجود عالم هستی همان بانویی که قبرش مخفی و قدرش ناشناخته است را به محضر حضرت بقیه الله روحی فداه صلوات الله علیه و همه شما تسلیت عرض میکنم.


ابن ابی الحدید معتزلی در شرح نهج البلاغه خود چاپ بیروت دارجیل سال1407 هجری جلد14 صفحه192 به نقل از محمد بن اسحاق میگوید :

زمانیکه پیامبر صلی الله علیه و اله اراده کرد ابی العاص(به نقل تواریخ اهل سنت ابی العاص شوهر زینب یکی از دختران پیامبر صلی الله علیه و اله بود که قبل از اسلام به او ازدواج کرده بود او دختر خواهر خدیجه بهترین همسر پیامبر بود که بعداز ظهور اسلام ایمان نیاورد و در جنگ بدر با مشرکان علیه پیامبر جنگید و در همین جنگ اسر مسلمین شد زمانی که اهل مکه برای ازادی اسرا اقدام کردندبا پراداخت فدیه {طلا،پول و... که بابت ازادی اسیر پراخت میشود} فدیه ابی العاص که دختر پیامبر فرستاده بود گردنبندی بود که در شب عروشی او مادرش خدیجه علیها سلام به او هدیه داده بود. پیامبر به محض دیدن گردنبند به خاطر علاقه ای که به خدیجه داشتند نارحت شد و به مسلمین گفت اگر میخواهید این اسیر رابا فدیه اش ازاد کنید و آنان نیزهمین کار را کردند ابی العاص وقتی این گذشت مسلمین را دید به پیامبر و عده داد که زینب را به مدینه بفرستد. شرح نهج البلاغه ج 14 ص 189 تا 192 و سیره هشام ج 2 ص 297و 298 مراجعه کنید) را آزاد کند با او شرط کرد که زینب را به مدینه بفرستد زمانی که ابی العاص به مکه رسید به زینب گفت که آماده شو تا به پدرت در مدینه ملحق شوی زینب شروع به آماده شدن کرد ابی العاص ،برادرش (کنانه بن ربیع )را مامور بردن زینب به مدینه کرد ،زینب دختر رسول خدا را در هودجی که بر شتر بود نشسته و کنانه ریسمان شتر را گرفته و بطرف مدینه حرکت کردند . این خبر در میان مردان و زنان قریش در مکه پیچید و همه جا سخن از رفتن زینب آن هم به این صورت بود . عده ای از مشرکین از جمله (هباربن اسود بن مطلب بن اسدبن العزی بن قصی)به قصد اذیت کردن زینب ناقه زینب را تعقیب کردند،اول کسی که از مشرکین به ناقه زینب رسید هبار بن اسود بود . وی به محض رسیدن نیزه ای به طرف هودج زینب رها کرد، زینب که حامله بود از این حمله ترسید چون به مدینه رسید فرزندی که در شکم داشت سقط کرده و بچه از شکم انداخت . به همین خاطر در روز فتح مکه وقتی مسلمانان مکه را فتح کردند پیامبر صلی الله علیه و اله دستور دادند که هر کجا هبار بن اسود را دیدند او را به قتل برسانند .

ابن ابی الحدید بعد از نقل این خبر میگوید: این خبر را همچنین برای نقیب ابی جعفر که خدایش رحمت کند خواندم . نقیب گفت: وقتی رسول خدا بخاطر ترساندن زینب وافتادن بچه از شکم او خون هباربن اسود را مباح کرد . روشن است که اگر در زمان فاطمه سلام الله علیها زنده بود بدون شک خون کسانی را که فاطمه را ترسانند تا بچه از شکمش انداخت مباح میکرد. ابن ابی الحدید میگوید:

به نقیب گفتم که آیا میتوانم این خبر را که (عده ای فاطمه را ترسانند تا اینکه فرزندش محسن را از شکم انداخت) ازشما نقل کنم؟نقیب گفت : نه؟؟؟!!! از من نقل نکن ولکن بطلان این خبر را نیزاز من نقل نکن چرا که من در مورد این خبر نظر و عقیده ای نمیدهم !!!


همچنین ابن ابی الحدید در جلد بیستم شرح نهج البلاغه صفحه 16 و 17 تحت عنوان ایراد کلام ابی المعالی الجوینی فی امر الصاحبه و الرد علیه (نقل اعتراضات ابی المعالی جوینی درامور صحابه و رد آن) به نقل ازابی المعالی جوینی میگوید :

خانه فاطمه سلام الله علیها بخاطر (حفظ نظام اسلام و بخاطر جلوگیری از تفرقه میان مسلمانان ) مورد هجوم واقع شد و صیانتش شکسته شد چرا که مسلمانان ان زمان از دین برمی گشتند و دست از اطاعت بر میداشتند{ ازاطاعت خدا یاابابکر و دوستانش؟؟؟ }. درجواب گفته میشود که: همین سخن و جواب را بگوئید انجا که در جنگ جمل (هودج عایشه) مورد هتک حرمت واقع شد چرا که عایشه بر علیه خلیفه رسمی مسلمانان قیام کرده بود و هودج او مورد حمله قرار گرفت تا آنکه ریسمان اطاعت پاره نشود و اجتماع مسلمین از هم نپاشد و خون مسلمین به هدر نرود ...

پس وقتی جایز باشد حمله به خانه فاطمه بخاطر امری که هنوز واقع نشده بود. چگونه هتک حرمت از هودج عایشه از گناهان کبیره است آن هم از گناهان کبیره که باعث خلود در اتش جهنم است میباشد و باید از انجام دهنده آن بیزاری جست و این بیزاری از مهمترین ارکان ایمان بشمار می رود. لکن حمله به خانه فاطمه و ورود وحشیانه در منزلش و جمع آوری هیزم و آتش زدن ،آن خانه، از ارکان ایمان بشمار میرود ؛وخداوند بوسیله این کار به مسلمانان عزت بخشیده !و آتش فتنه و خونریزی را بااین کار خاتمه پیدا کرد... در اخر ابن ابی الحدید مینویسد : ابی المعالی جوینی چنین گفته با وجود اینکه او سنی متعصبی بوده و هرگز احتمال شیعه شدن در مورد او داده نمیشود!!!!( نقل شد از مقتل الزهراء نوشته سید محمد حسین سجاد با کمی تغییر)

حال اهل سنت بگویند:

آیا حرمت فاطمه سلام الله علیها از عایشه کمتر بوده با آنکه حتی دشمنان فاطمه هم میدانستند او سیده زنان عالمیان است؟آیا سخن عایشه را که در مورد او گفت فاطمه راستگوترین انسان ( اسناد این حدیث در پست اسناد شهادت حضرت زهرا در کتب اهل سنت موجود است چند نکته اخر آن را بخوانید همین جاکلیک کنید تا ببینید ) فراموش کردند و خانه اش راآتش زدند؟آیا عمر فراموش کرد که رسول خدا فرمود خدا غضب میکند به انچه فاطمه غصب کند و او را لگد زد آنچنان که باعث سقط فرزندشان محسن شد؟؟؟ آیا نسبت فاطمه به پیامبر از نسبت عایشه به پیامبر نزدیکتر نیست؟ چرا که نسبتی که از ازدواج پدید میاید با طلاق برای همیشه از بین میرود ولی نسبت فرزندی هیچ گاه از بین نمیرود؟؟


پس از کتب اهل سنت ونظرات علمای آنها نتیجه میگیریم که:

آنچه فاطمه سلام الله علیها درمورد حقانیت و خلافت امیرالمومنین صلوات الله علیه میگفت راست بوده به گفته خود اهل سنت و عمر ،ابابکر و عثمان هر سه درغگو بودند وقطعاً عمر اگر در زمان رسول خدا چنین آزاری به فاطمه رسانده بود پیامبر دستور قتل او را میدادند زیراهبار بن اسود فقط باعث سقط شدن فررزند زینب شد ولی زینب کشته نشد ولی عمر هم باعث سقط شدن حضرت محسن علیه السلام شد و هم حضرت زهرا را کشت و البته ابابکر را هم که دستور این کار را داده بود حکم دیگری برایش قابل تصور نیست.ممکنه اهل سنت بگویندلقب ابابکر صدیق است چگونه او درغگو است باید بگویم اول این حدیث جعلی است و ثانیا پیامبرسه نفر را به عنوان صدیق معرفی کردند که دو نفر آنها قبل از اسلام بودند و فقط از امیرالمومنین به عنوان صدیق در بعد از اسلام نام بردند که البته این حدیث را هم اهل سنت اخیر از کتب خویش حذف کرده اند به اولین لینک که درپایان مطلب گذاشتم مراجعه کنیدتا مطمئن بشید .همچنین ام المومنین شما هم در دوزخ خواهد بود زیرا که فتنه جمل را به پا کرد و با خلیفه به حق زمانش جنگ کرد و عده بسیاری را گمراه کرد و به کشتن داد.


این لینک ها را هم ببینید:

چه كسي به ابوبكر لقب «صديق» و به عمر لقب «فاروق» را داد ؟

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?ba...ion&id=633

نحوه اسلام آوردن عمر بن خطاب در منابع اهل تسنن چگونه آمده است ؟

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?ba...ion&id=985

فيلم اعتراف وزير سعودي در مورد صدور تروريست های وهابي به عراق:

http://de.youtube.com/watch?v=12nHN0goNk...re=related

پاسخ دكتر عصام العماد به برخي شبهات مولوي هاي اهل سنت

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?ba...bar&id=230

مت
سه شنبه ۵ خرد ۱۳۸۸ ۲۲:۴۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.