به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خرید سیستم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 1 در 1 موضوع

امتياز: 101.50

ارسال: #1
خرید سیستم
سلام.
آقا من سیستممو تازه فروختم.حالا میخوام یه کیس بخرم تاحدود500تومن ولی توسایت که سرچ کردم دیدم مثل اینکه وضع بازار کامپیوتر اصلا خوب نیست .با این پول سیستم قبلی خودمو فقط میشه تهیه کرد.چرا انقدر مادربوردکم شده توبازار.به نظر شما تا یک ماه آینده چیز جدیدی میاد صبرکنم تااون موقع یاهمین حالا هم میشه جمع کرد.ترجیحا اینتل
من میخواستم CPU5500بگیرم دیدم اصلا مادربوردی که به دردش بخوره وجودنداره یا قیمت نجومی داره نظر شما چیه؟
شنبه ۴ دي ۱۳۸۹ ۱۳:۱۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از NAJEE سپاسگزاری کرده است. ashkan
*
سپاس شده: 1 در 1 موضوع

امتياز: 101.50

ارسال: #2
RE: خرید سیستم
خیلی ممنون که جوابمو دادین.این اولین پست من من بودفکرنمیکردم اینجوری ضایع بشم:b (34):
سه شنبه ۷ دي ۱۳۸۹ ۱۲:۵۳ عصر
*
سپاس شده: 2 در 1 موضوع

امتياز: 112.00

ارسال: #3
RE: خرید سیستم
http://rayasystem.com/
فاکسکان رایانه های خانگی خود را در سال نو میلادی روانه بازار کرددر اولین روزهای سال نو میلادی 2013 کمپانی فاکسکان به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان رایانه و قطعات الکترونیکی در دنیا رایانه های جدید خود را با نام Nano pc مدل AT-7300 و AT-7500 و AT-7700 را روانه بازار کرد .
این مدل رایانه ها که می توان گفت رایانه های حرفا ای می باشند و می توان از آن استفاده خانگی نمود را بعد از آخرین مدل نانوپی سی مدل NTI1500بعد از آغاز سال نو میلادی روانه بازار کامپیوتر نموده است .
این مدل از نانو کامپیوتر های فاکسکان دارای گرافیک
Intel HD400 Support DX11 هستند که میتوان گفت فاکسکان با این کار خود گرافیک این نانو پی سی ها را به طور کامل با لا برده است این دستگاه ها توان مصرفی بین 15تا 24 وات داشته که می توان با یک لپ تاپ مقایسه نمود.
ابعاد کوچک نانو پی سی 190x135x38 میلیمتر که در حدود 40 برابر کوچکتر از یک سیستم معمولی را دارد و می توان به راحتی به پشت مانیتور و روی میز کار قرار داد .
نانو پی سی فاکسکان مدل AT-7300 دارای CPU: Intel Core i3
و مدل AT-7500 دارای AT-7700 ومدل CPU:Intel Core i5 دارای CPU: Intel core i7 می باشد.
این دستگاه با داشتن 4 پورت USB3: و 2پورت USB:2 و مودم داخلی وایرلس WIFI 802.11 درگاه Gigabitlan کارت خوان داخلی می باشد این مدل نانو پی سی تا 16 گیگ رم ساپورت میکند و این دستگاه با وجود درگاه HDMI این امکان را به کاربر می دهد تا با تماشای تصویر با وضوح HD1080 را تجربه کند و همچنین از قابلیت های D3 نیز بهره مند شود.
کمپانی فاکسکان در سال 2013 با قدرت فراوان در قسمت نانو پی سی فعالیت نموده است و سال 2013 را سال نانو پی سی معرفی کرده است .
لازم به ذکراست شرکت رایاسیستم اکباتان به عنوان نماینده نانو پی سی فاکسکان در ایران تمام نانو پی سی های فاکسکان را گارانتی و عرضه می نماید.
پنج شنبه ۲۶ ارد ۱۳۹۲ ۱۹:۰۷ عصر
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.