به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / قلعه‌نويي: تصميم ممبيني درست باشد، مربيگري را كنار مي‌گذارم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قلعه‌نويي: تصميم ممبيني درست باشد، مربيگري را كنار مي‌گذارم

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 3,320
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1
قلعه‌نويي: تصميم ممبيني درست باشد، مربيگري را كنار مي‌گذارم
قلعه‌نويي: تصميم ممبيني درست باشد، مربيگري را كنار مي‌گذارمسرمربي سپاهان گفت: اگر کارشناسان داوري در ايران و آسيا گفتند خطاي عمران‌زاده اخراج نداشت مربيگري را کنار مي‌گذارم.--------------------------------------------------------------------------------


به گزارش خبرگزاري فارس امير قلعه‌نويي پس از تساوي يک بر يک مقابل استقلال در نشست خبري عنوان کرد:‌ ابتدا از هواداران سپاهان تشکر مي‌کنم که در يک روز غير تعطيل به ورزشگاه آمدند و تيم‌شان را حمايت کردند. يک تبريک ويژه هم به ممبيني مي‌گويم که 2 امتياز حساس را از ما گرفت.
وي افزود: توپي که روي ابراهيم توره خطا شد اگر هر کارشناس در ايران و آسيا گفتند که خطاي عمران‌زاده اخراج نداشت من مربيگري را کنار مي‌گذارم. آقاي ممبيني از دقيقه يک با سوت‌هايي که زد به ما فشار آورد و شرايط را به هم ريخت.

سرمربي سپاهان افزود: من يک سؤال از ممبيني دارم. اگر خطا گرفته چرا رنگ کارت او زرد بود؟ چرا از کارت درست استفاده نکرد؟ اگر سپاهان دوباره قهرمان شود قرآن خدا غلط مي‌شود که اين همه به ما فشار مي‌آورند؟
قلعه‌نويي تصريح کرد: فردوسي‌پور يک جور عليه ما انتقاد مي‌کند، مطبوعات جور ديگر و شماها که اينجا هستيد به نوعي ديگر. در بازي مقابل پاس همدان يک خطا که عليه سپاهان بود را 40 بار نشان دادند اما خطا‌هاي صورت گرفته روي بازيکنان ما را نشان ندادند.

وي با بيان اينکه با بدشانسي روبرو شدند گفت: در نيمه دوم رحمتي يک بار هم زمين نخورد. نيمه دوم توپ‌هاي زيادي از دست داديم و بدشانسي آورديم. مي‌توانستيم برنده اين بازي باشيم. من بازهم به ممبيني تبريک مي‌گويم. حتماً با اين داوري‌ها زمين مسابقه و شرايطي که داريم به يک مربي بزرگ خارجي نياز داريم و بايد بياوريم.
قلعه‌نويي خاطرنشان کرد: از اول براي تيم ما جوسازي کردند. صحنه گل‌هاي ما را نشان نمي‌دهند. همان بلايي که پارسال سرمان آوردند امسال هم ادامه دادند.

اين مربي در ادامه با اشاره به خبرنگاران اصفهاني و در حالي که از جو نشست خبري ناراحت بود اظهار داشت: شماها که بايد از يک تيم اصفهاني و تيم شهر خود دفاع کنيد چنين جوي را به وجود مي‌آوريد. در بازي با پاس همدان حق تيم ما خورده شد اما کسي چيزي نگفت ولي سپاهان همان سپاهان زرد طلايي است. همه جمع شده‌اند تا اين تيم زمين بخورد. من ديگر نمي‌دانم چه کنم. نمي‌خواهند بگذارند يک تيم شهرستاني شکل بگيرد.
وي در پاسخ به اين سؤال که به نظر مي‌رسيد روي سيدصالحي خطاي پنالتي صورت گرفت و استقلالي‌ها هم مي‌توانند از داوري گله‌مند باشند گفت: خدا را شکر که استقلال هم در اين نشست خبري وکيل وصي پيدا کرد. در برنامه 90 احمد جمشيديان يک حرکت کرد چهار بار به سراغش رفتند اما حالا اينجا چنين اتفاقاتي افتاده است. پارسال ديديد که چه بلايي سر ما آوردند.

در ادامه نشست يکي از خبرنگاران در خصوص عملکرد ضعيف رضا عنايتي صحبت کرد که سرمربي سپاهان در پاسخ گفت: اين چيزي که شما مي‌گوييد نيست. جوي عليه عنايتي راه انداخته‌ايد. اين خبرنگار در پاسخ به اين سرمربي گفت مطمئن باشيد که ما مشکلي با عنايتي نداريم اما قلعه‌نويي گفت اتفاقاً اطمينان دارم اين جو وجود دارد، حداقل در مورد شما که اين سؤال را مي‌پرسد اين جو وجود دارد. من عنايتي را به بازي آوردم چون احتمال اخراج توره بود. آنها بلندزن بودند و من بايد ميانگين قد را به نفع خودمان تغيير مي‌دادم. عنايتي در توپ‌گيري، فشار و ايجاد موقعيت همه کار کرد.
سرمربي سپاهان در پاسخ به اين سؤال که استقلال را چطور تيمي ديد تصريح کرد: در مورد تيم خودم صحبت مي‌کنم. دو سه موقعيت خوب را وحيد طالب‌لو برگرداند و يک موقعيت تک به تک هم نصيب توره شد اما داور چنين تصميمي گرفت.

قلعه‌نويي در مورد اينکه سپاهان از ضد حمله استفاده مي‌کرد عنوان کرد: من فوتبال هجومي و تاکتيکي را در دستور کارم قرار دادم و به فکر ضد حمله نيستم. مگر شما تک به تک توره را نديديد؟ مگر توپي از خط دروازه برگرداندند را نديديد؟
وي درباره تعويض زودهنگام نويدکيا اظهار داشت: ممنونم که چنين سؤال پرسيديد. بعضي‌ها با غرض‌ورزي سؤال مي‌پرسند. ما بازيکن وزني و فني خود را از زمين بيرون آورديم. او اگر در زمين بود اتفاقات ديگري مي‌افتاد. خبرنگاري که عليه سپاهان سؤال مي‌پرسد بگويد استقلال در نيمه دوم چه موقعيتي داشت. شايد بازي دستشان بود اما موقعيت نداشتند. اگر محسن بنگر آن توپ را خوب دفع مي‌کرد گل استقلال به دست نمي‌آمد. محرم نويدکيا يک رهبر بزرگ در زمين است و بازيکناني مثل احسان حاج‌صفي از او حرف‌شنوي دارند. من دعا مي‌کنم که او به بازي الهلال برسد.

قلعه‌نويي در جواب اين پرسش که به نظر استقلال براي مساوي به اصفهان آمده بود گفت: آنها براي مساوي آمده بودند. قدرت تاکتيکي ما طوري بود که قبل از دقيقه 80 مي‌توانستيم باز هم دروازه استقلال را باز کنيم. در دو سه نوبت وحيد واکنش‌هاي بسيار خوبي نشان داد و اگر او نبود بازي را برده بوديم.
يکي از خبرنگاران از امير قلعه‌نويي پرسيد پس از پايان بازي وقتي مشغول ترک زمين بوديد زير لب مي‌گفتيد مگر شرف نداريد. به چه کسي اين حرف را مي‌زديد، با خنده گفت: من به خودم اين حرف را زدم، سؤال بعدي.

سرمربي سپاهان در مورد درگيري رحمتي در پايان بازي عنوان کرد: من آن لحظه زمين نبودم ولي فکر مي‌کنم رحمتي براي جدا کردن بازيکنان به آنجا رفت. همين است ديگر شماها فقط به همين مسائل مي‌پردازيد. گلر ملي‌پوش براي جدا کردن بازيکنان رفته اما شماها به چيز ديگري مي‌پردازيد.
قلعه‌نويي در پاسخ به اين سؤال که با نتايج به دست آمده شانس قهرماني کدام تيم را بيشتر مي‌داند، گفت: پرسپوليس هم شانس قهرماني دارد و به همراه سپاهان، استقلال و ذوب‌آهن در مربع قهرماني است. ما بايد هرچه سريع‌تر خود را جمع‌وجور کنيم.

وي در مورد اينکه با سياست جديدي که کميته داوران در پيش گرفته و با حرف‌هايي که عليه ممبيني زد ممکن است محروم شود، گفت: اصلاً برايم مهم نيست.
قلعه‌نويي در ادامه درباره اينکه شايد چنين مسئله‌ به سپاهان ضربه بزند، اظهار داشت: وظيفه‌ام است از حقم دفاع کنم حتي اگر به اين قيمت باشد که من را چه در جريان بازي‌ها و چه بحث مالي محروم کنند. وقتي سکوت کنم تلويزيون و مطبوعات عليه من موضع مي‌گيرند پس من بايد از حق تيمم دفاع کنم.
در پايان اين نشست همان خبرنگاري که در مورد رضا عنايتي از قلعه‌نويي سؤالي پرسيده بود، قصد داشت سؤال ديگري از سرمربي سپاهان بپرسد که امير قلعه‌نويي به او گفت: شما سؤال نکن يک نفر ديگر سؤال کند. اين خبرنگار به شدت به اين رفتار قلعه‌نويي اعتراض کرد و به او گفت من 5 سال است که در اينجا حضور دارم اما امير قلعه‌نويي با سر تکان دادن نشست خبري را ترک کرد.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
شنبه ۷ اسف ۱۳۸۹ ۱۳:۵۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  واکنش تند محمد فنايي به حرف‌هاي قلعه‌نويي پسربد 0 259 چهار شنبه ۲۹ مرد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ صبح
آخرین ارسال: پسربد
  زرينچه: فروزان توانايي بالايي دارد، بايد بهتر شود آقانیما 0 135 سه شنبه ۱۴ مرد ۱۳۹۳ ۱۹:۲۰ عصر
آخرین ارسال: آقانیما
  پنج‌شنبه قرارداد نهايي با کي‌روش بسته مي‌شود پسربد 0 98 سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ صبح
آخرین ارسال: پسربد
  دايي از دو ليست مالي ديگر رونمايي کرد آقانیما 0 168 سه شنبه ۱۹ فرو ۱۳۹۳ ۲۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: آقانیما
  آغازجلسه‌هماهنگي‌براي‌ميزباني‌ايران‌درجام‌ملت‌ها آقانیما 0 140 دو شنبه ۱۸ فرو ۱۳۹۳ ۲۰:۴۰ عصر
آخرین ارسال: آقانیما
  حاشيه کنفرانس مطبوعاتي دايي و قلعه‌نويي پسربد 0 200 پنج شنبه ۱۴ شهر ۱۳۹۲ ۱۶:۳۵ عصر
آخرین ارسال: پسربد
  برتري‌مقابل پرسپوليس شروعي‌جديد براي‌ملوان نیمـا 0 210 پنج شنبه ۱۵ دي ۱۳۹۰ ۱۸:۴۰ عصر
آخرین ارسال: نیمـا

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.