به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم پرسپوليس v / دايي: كاشاني اگر 10 درصد دوستم دارد با ليدر‌هاي متخلف برخورد كند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دايي: كاشاني اگر 10 درصد دوستم دارد با ليدر‌هاي متخلف برخورد كند

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 3,320
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1
دايي: كاشاني اگر 10 درصد دوستم دارد با ليدر‌هاي متخلف برخورد كند
دايي: كاشاني اگر 10 درصد دوستم دارد با ليدر‌هاي متخلف برخورد كندسرمربي پرسپوليس گفت:‌ حبيب کاشاني اگر 10 درصد مرا دوست دارد با ليدر‌هاي متخلف برخورد کند.


--------------------------------------------------------------------------------


علي دايي پس از برتري 3 بر يک برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فکر کنم نيمه اول بازي متعادلي بود اما در نيمه دوم ما موقعيت‌هاي بيشتري براي گلزني داشتيم. اين يکي از بازي‌هاي زيباي پرسپوليس در مدت حضور من در اين تيم بود. فولاد فوتبال را روي زمين خيلي خوب بازي مي‌کند اما امروز بازيکنان ما همدل و با هم بودند و فعل خواستن را خيلي خوب صرف کردند و خدا را شکر مي‌کنم که به پيروزي رسيديم.

وي ادامه داد: با تمام مسائلي که رخ داد و خيلي‌ها نمي‌خواستند ما موفق شويم خدا را شکر مي‌کنم که بازيکنانم مردانگي نشان دادند و پيروز شديم. از هواداران نيز بايد تشکر کنم که 94 دقيقه تيم‌شان را تشويق کردند. امروز به غير از بردن کار ديگري نمي‌توانستيم انجام دهيم. مردم امروز بدون در نظر گرفتن منافع شخصي‌ فقط پرسپوليس را تشويق مي‌کنند و بازيکنان نيز با جان و دل بازي کردند. 3 امتياز با ارزش را گرفتيم که خيلي سخت به دست مي‌آيد.

دايي گفت: خيلي‌ اتفاقات ديدم اما به جرأت مي‌گويم همواره سالم زندگي کرده‌ام و از هيچ‌کس جز خداي بزرگ نمي‌ترسم. من در مکتبي بزرگ شدم که ترس معنا ندارد. در مکتبي بزرگ شدم که وجدان دارم تا شب آرام سر بر روي بالين بگذارم و اگر کسي را اذيت کرده باشم نمي‌توانم شب راحت بخوابم. اين اتفاقات باد ملايم است. طوفان، پرسپوليس است.
وي ادامه داد: اين اتفاقات متأسفانه از هفته قبل آغاز شده است اما من به مجموعه پرسپوليس افتخار مي‌کنم که با غيرت و تأسف بودند. براي اولين‌بار است که به شدت به وجود خودم افتخار مي‌کنم. من اگر اعتقادم را زير پا بگذارم آن روز، روز مرگ من است.

سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه ليدر پرسپوليس او را کتک زده گفت: اين اتفاق افتاده و برخي مي‌خواهند آن را ماست‌مالي کنند اما واقعيت داردو در گذشته نيز ليدرها ايجاد مشکل کرده بودند. حيف پرسپوليس است که با اين عظمت چند ليدر بخواهند براي آن تصميم‌گيري کنند. آن روز درگيري فيزيکي پيش آمدو من با کاشاني داشتم حرف مي‌زدم که يک ليدر از پشت يک مشت حواله‌ام کرد. من از خيلي چيزها گذشت مي‌کنم اما مردم نمي‌گذرند و روي مسائل حساسيت دارند. مردم تيم خودشان را حمايت مي‌کنند. اين تيم، تيم مردم است و به من نيز لطف کوچکي دارند. امروز هواداران و عاشقان پرسپوليس را ديديد. دست تک‌تک آنها را مي‌بوسم اما برخي که عده‌شان اندک است نمي‌خواهند پرسپوليس موفق شود.

دايي افزود: از کاشاني مي‌خواهم که از اين موضوع گذشت نکند. من از هيچ کس نمي‌ترسم اما چرا يک ليدر بايد در باشگاه داد و فرياد کند و هرکاري که خواست انجام دهد. از کاشاني مي‌خواهم اگر فقط 10 درصد من را دوست دارد با ليدرهاي متخلف برخورد کند. آن ليدر امروز آمد عذرخواهي کرد و خيلي کلمات ديگر به کار برد اما من از مدير باشگاه مي‌خواهم که با آنها برخورد کند.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من روزي که به پرسپوليس آمدم فقط به احترام کاشاني آمدم و اکنون چشم‌ انتظار تصميم‌گيري او در اين زمينه هستم.

دايي در مورد اينکه او از باشگاه خواسته ليدرها کنار تيم نباشند گفت: حرف‌هاي‌ بي‌اساسي است که گفتند دايي گفته ليدرها در بوشهر و عربستان هم نباشند اما اين مسئله به من ربطي ندارد. من فقط گفتم ليدرها در هتلي که ما هستيم نباشند. تيم من آرامش مي‌خواهد ليدر اسم بزرگي است و اکثر آنها با شرف هستند و مردم را براي تشويق تيم هماهنگ مي‌کنند اما برخي از آنها به دنبال منافع خود هستند.

سرمربي پرسپوليس در مورد شايعه حضور سه اتوبوس از اردبيل در تهران براي برخورد با ليدر خاطي گفت: اين ماجرا را قبل از بازي با سايپا نيز مطرح کردم. من اگر بخواهم 20 اتوبوس از اردبيل مي‌آورم. مردم اردبيل عاشقانه دوستم دارند. من جواني‌ام را در اردبيل سپري کرده‌ام و مي‌توانم بيش از يک ميليون نفر يا بيشتر آدم از اردبيل بياوريم و به اينکه اردبيلي‌ هستم افتخار مي‌کنم. اگر اين اتفاقرخ مي‌داد سکوها و راه‌پله‌هاي ورزشگاه هم پر مي‌شد. در ديدار با راه‌آهن در دقيقه 44 يک نفر ديگر را تشويق کردند و در دقيقه 85 عليه ما شعار دادند اما امروز 94 دقيقه تشويق شديم.

دايي ادامه داد:‌ ذوب‌آهن از چه دقايقي گل زد؟ ما در ليگ قهرمانان اروپا همراه بايرن مونيخ در دقيقه 90 به بعد دو گل از منچستر خورديم و باختيم. هوادار بايد تيمش را تشويق کند. به خدا، به ناموس زهرا قسم مي‌خورم از اينکه من را تشويق مي‌کنند ناراحت مي‌شوم. دست تک‌تک آنها را مي‌بوسم و از آنها مي‌خواهم من را تشويق نکنند.

وي در مورد پيامک‌هايي که عليه او منتشر شده گفت: شکايت قانوني در اين زمينه کرده‌ايم و وکيلم از فردا پيگير اين ماجرا است. من از خيلي چيزها گذشت مي‌کنم اما اين بار پا روي دلم گذاشتم. باور کنيد بعد از باخت پرسپوليس راحت نمي‌خوابم و هزار مشکل براي من پيش مي‌آيد.
سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه کاشاني با او همدل نيست گفت: اين مسئله را قبول ندارم. کاشاني به من خيلي لطف داشته است. خيلي مسائل را خيلي از ما نمي‌دانيم و اين باعث مي‌شود طور ديگري قضاوت کنيم. من مشکلي با کاشاني نداشته و ندارم. اگر مشکلي باشد دو نفري آن را حل مي‌کنيم اما به نظرم کاشاني با برخي مسائل مدارا مي‌کند. من زمان را مقايسه نمي‌کنم شايد مسائل زماني چنين اقتضا مي‌کند. کاشاني مدير موفقي است و مديريتش از من بهتر است اما من از باشگاه و مديريتش مي‌خواهم تا تيم من در آرامش باشد و اين آرامش را براي بهتر کار کردن به من بدهند.

دايي در مورد ديدار با حريف عربستاني در ليگ قهرمانان آسيا گفت: خدا را شکر مي‌کنم قبل از ديدار با اين تيم بزرگ توانستيم برابر يک تيم بزرگ پيروز شويم. مي‌خواهيم در عربستان از فوتبال پرسپوليس و فوتبال ايران دفاع کنيم و گام اول را محکم برداريم تا براي صعود به اما و اگر نرسيم. من در سايپا با چند جوان و بچه‌ 18 ساله مقتدرانه صعود کردم و اين بار هم مي‌خواهم با پرسپوليس اينگونه باشيم. دو فيلم از بازي‌هاي الاتحاد عربستان را ديده‌ام و آنها را به خوبي آناليز کرده‌ايم. از امروز بيشتر به آن بازي فکر مي‌کنيم فقط در ديدار که 2 بر صفر الاهلي را ديروز شکست داد فيلم مسابقه‌اش را نديديم.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
شنبه ۷ اسف ۱۳۸۹ ۱۴:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پرسپوليس شكايت كند، بازي تكرار می شود!؟ mmjn 0 198 سه شنبه ۲۲ فرو ۱۳۹۱ ۱۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: mmjn
  پرسپوليس شكايت كند، بازي تكرار می شود!؟ **maryam 0 231 دو شنبه ۲۱ فرو ۱۳۹۱ ۱۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: **maryam
  ديدار رويانيان با كاركنان باشگاه پرسپوليس hoseindavudi 0 219 سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰ ۲۲:۵۲ عصر
آخرین ارسال: hoseindavudi
  شيث رضايي: پس از 6 ماه مي‌خواهم خيلي چيزها را ثابت كنم esii 0 237 چهار شنبه ۱ تير ۱۳۹۰ ۲۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: esii
  دايي شرط كميته فني باشگاه پرسپوليس را رد كرد esii 0 236 سه شنبه ۳۱ خرد ۱۳۹۰ ۱۳:۱۳ عصر
آخرین ارسال: esii
  دايي: با اين مديريت در پرسپوليس كار نمي‌كنم esii 0 239 سه شنبه ۲۴ خرد ۱۳۹۰ ۱۳:۵۹ عصر
آخرین ارسال: esii
  دايي در جلسه كميته فني اعلام كرد esii 0 236 يك شنبه ۲۱ فرو ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ عصر
آخرین ارسال: esii

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.