به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / پارو: شعارهاي تماشاگران ما را تحريك كرد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پارو: شعارهاي تماشاگران ما را تحريك كرد

نویسنده پیام
*
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1

سرمربي موقت نفت آبادان گفت: فشار تماشاگران باعث شد نتيجه را عوض کنيم.

--------------------------------------------------------------------------------

احمد پارو پس از پيروزي 2 بر يک مقابل ملوان انزلي پيش از اينکه خبرنگاري سؤالي بپرسد،‌ گفت: هواداران و مسئولان تيم خيلي کمک کردند تا من بتوانم امروز مسئوليت را قبول کنم. من نمي‌خواهم وارد حاشيه شوم. بنابراين فقط سؤالات فني بپرسيد.
وي افزود: نمي‌توان شرايط را پيش‌بيني کرد. ذوب‌آهن هم روز گذشته عقب بود اما بازي را برد. فشار تماشاگران باعث شد بتوانيم نتيجه را عوض کنيم. شعارهايي از جايگاه داده مي‌شد، باعث تحريک بازيکنان تيم شد.

پارو ادامه داد: هيچ کس در مجموعه نفت آبادان دوست نداشت تيم نتيجه نگيرد و همه دست به دست هم داده‌ايم تا تيم نتيجه بگيرد. چنين صحبت‌هايي بي‌انصافي است. 11 بازي ديگر در ليگ داريم تا بتوانيم نتيجه‌اي در شأن آبادان کسب کنيم.
وي تصريح کرد: اگر حمايت تماشاگران به تيم برگردد و با بازيکنان صلح کنند، نتيجه بهتري خواهيم گرفت. امروز ناچار شدم روي نيمکت بنشينم و قبل از بازي خيلي از مربيان آباداني با من تماس گرفتند تا راهنمايي‌ام کنند و اين نشان مي‌دهد که مي‌توان به مربيان آباداني اعتماد کرد.

پارو درباره اينکه گفته مي‌شود غلامحسين پيرواني براي هدايت تيم نفت در آبادان به سر مي‌رود، گفت:‌ او به آبادان نيامده اما من هم در روزنامه‌ها خواندم که پيرواني يکي از گزينه‌هاي هدايت تيم نفت است.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
شنبه ۷ اسف ۱۳۸۹ ۱۴:۰۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استيلي: مهاجمان شاهين مقابل تاكتيك ملوان تمركز نداشتند esii 0 188 دو شنبه ۲۳ اسف ۱۳۸۹ ۱۵:۰۱ عصر
آخرین ارسال: esii
  ياوري: تراكتورسازي به فكر كسب يك امتياز بود esii 0 262 يك شنبه ۱۷ بهم ۱۳۸۹ ۰۰:۵۰ صبح
  پيام تبريك دكتر سعيد‌لو به مناسبت صعود ايران به مرحله يك چهارم نه esii 0 259 يك شنبه ۲۶ دي ۱۳۸۹ ۱۴:۴۴ عصر
  علي كريمي يك نيمه برابر روسونري /ميلان الاهلي را شكست داد esii 0 232 دو شنبه ۱۳ دي ۱۳۸۹ ۱۴:۱۰ عصر
  گزارش ویژه: فحاشي عربي به كرار؛تاكتيك خاص عليه ستاره تراكتور! alireza 0 215 جمعه ۲۸ آبا ۱۳۸۹ ۰۴:۰۲ صبح
آخرین ارسال: alireza
  هفت تريك عنايتي بالاتر از پنج تريك ادينيهو و خليلي masoume 0 314 شنبه ۲۳ مرد ۱۳۸۹ ۲۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: masoume

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.