به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم استقلال v / هوار محمد: حرفه‌اي هستم و دوست دارم استقلال برنده دربي باشد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هوار محمد: حرفه‌اي هستم و دوست دارم استقلال برنده دربي باشد

نویسنده پیام
*
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1

هافبک عراقي تيم فوتبال استقلال گفت: چون يک بازيکن حرفه‌اي هستم دوست دارم مقابل پرسپوليس تيم خودم برنده شود.

--------------------------------------------------------------------------------

هوار ملا محمد در خصوص اينکه آيا پس از ورودش به ايران با شرايط تيم استقلال آشنا شده و يا هنوز نياز به فرصت دارد، اظهار داشت: همه استقلال را مي‌شناسند چون باشگاه بزرگي است و معتقدم هر روز نسبت به قبل بهتر بازي مي‌کند. من نيز در شرايط خوبي هستم و بازيکنان اين تيم رابطه خوبي دارم و اميدوارم بتوانم مهره مفيدي براي استقلال باشم.
وي در خصوص آمادگي خودش گفت: هنوز بدنم صد در صد آماده نيست اما کم کم با بچه‌ها هماهنگ مي‌شوم و به آمادگي مطلوب خواهم رسيد.

هوار در خصوص مشکلاتي که بين او و باشگاه پرسپوليس به وجود آمده است،‌گفت: با تماشاگران و بازيکنان پرسپوليس هيچ مشکلي نداشتم و در مدت کوتاهي اختلافي جزئي با مدير عامل پرسپوليس پيدا کردم که اين مساله مرتفع شد و ديگر نمي‌خواهم در خصوص اين موضوع صحبت کنم. همه چيز به پايان رسيده است و مشکلاتم با پرسپوليس را فراموش کرده‌ام.
وي تصريح کرد: به تماشاگران پرسپوليس احترام مي‌گذارم ولي شرايط ايجاب مي‌کند در استقلال باشم و بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارم. فوتبال حرفه‌اي است و ممکن است يک سال در پرسپوليس باشي و يک سال در استقلال.
هافبک عراقي استقلال در پايان در خصوص دربي 10 فروردين و اينکه مقابل تيم سابقش بازي مي‌کند به فارس گفت: من بازيکن استقلالم و دوست دارم تيم خودم در اين مسابقه برنده شود. اميدوارم مردم هم از عملکرد من راضي باشند و بتوانم رضايت خاطر آنها را جلب کنم

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
شنبه ۷ اسف ۱۳۸۹ ۱۴:۲۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.