به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم پرسپوليس v / هشدار شهريار به ليدرها

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هشدار شهريار به ليدرها

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 3,320
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1
هشدار شهريار به ليدرها
هشدار شهريار به ليدرهادايي از مشت خوردنش حرف زد وآن را تاييد کرد اما به ليدرهايي که سايت ووبلاگ راه انداخته اند هشدار داد.--------------------------------------------------------------------------------


تصور می شد سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری بعداز بازی بافولاد خبرساز شود. دایی گفت: متاسفانه در هر تغيير و تحول و يا بهتر بگويم در هر انقلابي خيلي‌ها صدمه مي‌بينند و خيلي‌ها دوست دارند که اين کار صورت نگيرد. به جرات مي‌توانم بگويم که به غير از آن بالايي که کار همه ما را مي‌بيند، از هيچ کس نه ابايي دارم و نه مي‌ترسم. من در مکتبي بزرگ شده‌ام که ترس در آن هيچ معنايي ندارد. هميشه کلاه‌ام را قاضي مي‌کنم و دوست دارم که شب‌ها با وجدان راحت بخوابم. مطمئن باشيد که اينها بادهاي ملايم است که مي‌وزد، وگرنه طوفاني در کار نيست.
دايي ادامه داد: خوشبختانه امروز بازيکنانم بسيار خوب بازي کردند و هديه خوبي به هواداران دادند. شما ببينيد که اين درگيري‌ها از کجا نشات مي‌گيرد. من افتخار مي‌کنم به مجموعه‌اي که با آن کار مي‌کنم، با اين بازيکنان و با اين باشگاه و با اين مديريت به خيلي جاها مي‌توان رسيد. در مورد خودم هم مي‌گويم که هميشه بر سر اعتقاداتمان مي‌ايستم و اگر يک روز بخواهم به چيزهايي که اعتقاد دارم پشت کنم و از آنها کوتاه بيايم، آن روز، روز مرگ من است.
سرمربي پرسپوليس با تائيد برخورد فيزيکي‌اش با يکي از ليدرهاي پرسپوليس، گفت: من قبول دارم که اين اتفاق افتاد و آن را انکار نمي‌کنم. بعضي‌ها مي‌خواستند اين مساله را ماستمالي کنند؛ اما اين بار اول نيست که در باشگاه از اين اتفاقات مي‌افتد، اما حيف باشگاهي مانند پرسپوليس است که با اين عظمت بايد شاهد حضور اين افراد در خود باشد. افرادي که نمي‌دانم اسم‌شان را چه بگذارم و نمي‌دانم چرا اين کارها را مي‌کنند. بله، آن فرد يک مشت هم به صورت من حواله کرد که متاسفانه من پس از جلسه از آن موضوع گذشتم؛ اما بعضي‌ها در سايت‌ها و وبلاگ‌هايشان جوري حرف مي‌زنند که انگار مالک باشگاه پرسپوليس هستند. من هميشه گفته‌ام که يک روز به پرسپوليس آمده‌ام و يک روز هم مي‌روم. اين تيم متعلق به هواداران است، هواداران امروز نشان دادند که عاشق تيم‌شان هستند و به اين حرف‌ها هيچ توجه‌اي ندارند، من دست تک تک اين هواداران را مي‌بوسم که به هم لطف دارند. وي در ادامه گفت: نمي‌دانم چه مساله‌اي است که آن فرد مي‌آيد و در باشگاه داد و بيداد مي‌کند. من به خاطر حبيب کاشاني از اين موضوع گذشتم، در حالي که مي‌توانستم به خيلي چيزها دامن بزنم. فراموش نکنيد که من از چه شهري هستم؛ اما متاسفانه اکنون در جايگاهي قرار گرفته‌ام که کاري نمي‌توانم بکنم اما مطمئن باشيد که اگر من هم از اين موضوع بگذرم، مردم نمي‌گذرند، مردمي که امروز نشان دادند تيم‌شان را دوست دارند.
سرمربي پرسپوليس با بيان اينکه آن ليدر پس از درگيري، بسيار اظهار ندامت کرد و حرف‌هاي زيادي هم زد، گفت: من به خاطر کاشاني از حق خودم گذشتم، آن ليدر پس از آن از من عذرخواهي کرد و حرف‌هاي زيادي هم پس از آن زد؛ اما من از کاشاني اين درخواست را دارم که اگر 10 درصد من را دوست دارد به خاطر مردم يکسري تصميم‌ها را بگيرد و به اين شرايط پايان دهد، من واقعا اين درخواست را از کاشاني دارم.
سرمربي پرسپوليس در مورد شايعه حضور سه اتوبوس از اردبيل در تهران براي برخورد با ليدر خاطي گفت: اين ماجرا را قبل از بازي با سايپا نيز مطرح کردم. من اگر بخواهم 20 اتوبوس از اردبيل مي‌آورم. مردم اردبيل عاشقانه دوستم دارند. من جواني‌ام را در اردبيل سپري کرده‌ام و مي‌توانم بيش از يک ميليون نفر يا بيشتر آدم از اردبيل بياوريم و به اينکه اردبيلي‌ هستم افتخار مي‌کنم. اگر اين اتفاقرخ مي‌داد سکوها و راه‌پله‌هاي ورزشگاه هم پر مي‌شد. در ديدار با راه‌آهن در دقيقه 44 يک نفر ديگر را تشويق کردند و در دقيقه 85 عليه ما شعار دادند اما امروز 94 دقيقه تشويق شديم.

دايي ادامه داد:‌ ذوب‌آهن از چه دقايقي گل زد؟ ما در ليگ قهرمانان اروپا همراه بايرن مونيخ در دقيقه 90 به بعد دو گل از منچستر خورديم و باختيم. هوادار بايد تيمش را تشويق کند. به خدا، به ناموس زهرا قسم مي‌خورم از اينکه من را تشويق مي‌کنند ناراحت مي‌شوم. دست تک‌تک آنها را مي‌بوسم و از آنها مي‌خواهم من را تشويق نکنند.
سرمربي پرسپوليس در ادامه در پاسخ به اين سوال که در مورد آن اس.‌ام‌.اس‌ها چه اطلاعاتي به دست آورد‌ه‌ايد و آيا مي‌خواهيد از افرادي در اين مورد شکايت کنيد يا خير؟ گفت: من همه چيز را در اين مورد درآورده‌ام و فردا که يک روز کاري است وکيلم اين موضوع را پيگيري مي‌کند و مطمئنا از افراد دخيل در اين قضيه شکايت خواهد کرد واین بساط جمع می شود.مطمئن باشيد که ديگر از حرف خودم باز نمي‌گردم، دوست دارم کاري بکنم که مردم و هواداران سرشان را بالا بگيرند، شما فکر مي‌کنيد زماني که تيم ما 4 تا يا 5 تا گل مي‌خورد، من مي‌توانستم تا صبح بخوابم، دوست ندارم از اين به بعد هيچ چيزي به پرسپوليس لطمه بزند. متاسفانه وقتي که من گفتم اس‌.ام‌.اس‌ها را پيگيري مي‌کنم به خيلي‌ها بر خورد، اما من نمي‌توانم خيلي از مسائل را در اينجا بازگو کنم. پيش از اين هم گفته‌ام که اگر همين الان به من بگويند که از پرسپوليس برو، به خانه‌ام مي‌روم.

علي دايي در پاسخ به سوال خبرنگاري که از او پرسيد، هنگامي که افشين قطبي سرمربي پرسپوليس بود، حبيب کاشاني بيشتر با او همکاري مي‌کرد و حتي شيث را بلافاصله اخراج کرد، اما امروز مي‌بينيم که حبيب کاشاني همچنان با شيث مدارا مي‌کند، آيا اين موضوع را قبول داريد؟ اظهار کرد: من اين چيزها را قبول ندارم. کاشاني تا به حال خيلي به من لطف داشته و من هم خيلي او را دوست دارم، تا الان هيچ مشکلي با کاشاني نداشته و ندارم اما به نظر من کاشاني با بعضي از مسائل مدارا مي‌کند.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا کاشاني با شما مشکلي دارد؟ گفت: خير، حتما در حال حاضر شرايط اينگونه اقتضا مي‌کند. به هر حال کاشاني يک مدير موفق است و اين را هم نشان داده. او حتما در مسائل مديريتي بيشتر از من مي‌داند، اما خواهش من از باشگاه اين است که به من آرامش دهند تا بتوانم به راحتي با تيمم کار کنم.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
شنبه ۷ اسف ۱۳۸۹ ۱۴:۲۵ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.