به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار اقتصادي v / علت افزايش قيمت تخم مرغ در روزهاي اخير اعلام شد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

علت افزايش قيمت تخم مرغ در روزهاي اخير اعلام شد

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 5,659
اعتبار: 34
سپاس کرده: 899
سپاس شده: 1,175 در 657 موضوع

امتياز: 389.18

ارسال: #1
علت افزايش قيمت تخم مرغ در روزهاي اخير اعلام شد
تهران – معاون وزير جهاد کشاورزي علت نوسانات قيمتي در بازار تخم مرغ را بروز عوارض تنفسي در واحدهاي مرغداري اعلام کرد و گفت : اين وضع در روزهاي گذشته تشديد و موجب افزايش قيمت تخم مرغ شد .

'سيد محسن دستور ' روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادي ايرنا ، درعين حال برخي اخبار مبني بر افزايش 100 درصدي قيمت تخم مرغ را رد کرد وگفت: وزارت جهاد اقداماتي را براي تامين کمبودها در نظر گرفته تا اين افزايش قيمت جبران شود .
* اقدامات پيشگيرانه در واحدهاي مرغداري
رييس سازمان دامپزشکي همچنين از تداوم اقدامات پيشگيرانه براي جلوگيري از شيوع بيماري در واحدهاي مرغداري خبرداد .
وي گفت: هم اکنون با مواردي از بيماري هاي تنفسي در واحدهاي مرغداري مواجه هستيم و اقدامات پيبشگيرانه اي را نيز در دستور کار قرار داده ايم اما اقدامات انجام شده به معني شيوع بيماري دراين واحدها نيست.
معاون وزير جهاد کشاورزي ، دليل بروز بيماري هاي تنفسي در واحدهاي مرغداري را تغييرات آب وهوايي و همچنين مهاجرت پرندگان مهاجر به کشور عنوان کرد و گفت : سازمان دامپزشکي براي جلوگيري از شيوع اين بيماري در واحدهاي مرغداري جنبه هاي احتياطي را رعايت مي کند .
وي ادامه داد : در راستاي مصالح اقتصادي براي کاهش خسارات به توليد کنندگان و همچنين رعايت موارد بهداشتي در صورت مشترک بودن بيماري عمليات مورد نياز انجام مي شود.
رييس سازمان دامپزشکي در خصوص ستادي که در مورد مقابله با اين بيماري در وزارت جهاد کشاورزي تشکيل شده نيز گفت : همواره در زمان هاي مورد نياز ستادهايي براي همکاري دستگاه هاي مختلف درون وزارتخانه و يا با همکاري دستگاه هاي خارج از وزارت جهاد کشاورزي تشکيل مي شود که نمونه آن براي اجراي قانون هدفمندي يارانه ها تشکيل شد.
معاون وزير جهاد کشاورزي به تشکيل ستاد قرنطينه دامي نيز اشاره اي داشت و گفت: در زمان اجراي اين برنامه ستادي متشکل از وزارتخانه هاي جهاد کشاورزي ،کشور، نيروي انتظامي،استانداري ها و فرمانداري ها تشکيل مي شود تا با همکاري اين دستگاه ها طرح ها و برنامه ها به بهترين شکل اجرايي شود.
** بيماري در باغ وحش تهران
رييس سازمان دامپزشکي در ارتباط با نتايج آزمايش نمونه هاي دوم بيماري گزارش شده در باغ وحش تهران نيز اظهار داشت : اين نمونه ها به آزمايشگاه هاي مرجع در خارج از کشور ارسال شده که تا هفته آينده نتايج قطعي آنها اعلام مي شود.

امضا كاربر
خواستنِ دوبارهٔ بعضی‌ از آدمها ،
مثل پیکِ آخر مشروبه
نمیدونی بخوری
حالتو بهتر می‌کنه یا بالا میاری …! EAV
شنبه ۷ اسف ۱۳۸۹ ۱۴:۲۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.