به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار علمي،فرهنگي و هنري v / کرمانشاه در انتظار سفر سوم هيات دولت/

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کرمانشاه در انتظار سفر سوم هيات دولت/

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 5,659
اعتبار: 34
سپاس کرده: 899
سپاس شده: 1,175 در 657 موضوع

امتياز: 389.18

ارسال: #1
کرمانشاه در انتظار سفر سوم هيات دولت/
رييس دانشگاه رازي:
‌٩٠ درصد مصوبات دور دوم سفر استاني اجرايي شده استرييس دانشگاه رازي کرمانشاه، گفت: مصوبات دور اول سفرهيات دولت به استان کرمانشاه 100 درصد اجرايي شده واز مصوبات دور دوم سفر هيات دولت به استان نيز تنها 10 درصد باقي مانده که آن هم اجرايي مي‌شود.

محمد مهدي خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه کرمانشاه، در خصوص وضعيت کلي دانشگاه رازي کرمانشاه، اظهار داشت: دانشگاه رازي در سال 51 تاسيس شده است و در حال حاضر داراي 8 دانشکده، 23 گروه آموزشي و 238 رشته تحصيلي در دوره‌هاي شبانه و روزانه مي‌باشد.

وي افزود: دانشگاه رازي داراي 10725 دانشجو و 295 عضو هيات علمي است که با توجه به اين تعداد دانشجو و استاد، اين دانشگاه از لحاظ فضاهاي آموزشي و کمک آموزشي با توجه به شاخص سرانه دانشجويي در فضاهاي آموزشي تا رسيدن به وضعيت مطلوب حدود 19 هزار متر فاصله دارد.

خدايي در ادامه گفت: در بخشهاي کمک آموزشي مانند سالن سرپوشيده، سلف سرويس، کتابخانه خوابگاه و فضاهاي فرهنگي و اداري اين دانشگاه در حدود 120 هزار متر کمبود فضا وجود دارد.

وي در رابطه با مصوبات دور اول سفر هيات دولت به استان کرمانشاه اظهار داشت: مصوبات دور اول سفر هيات دولت به طول کامل اجرايي گرديده است که از جمله آن مي‌توان به تکميل ساختمان دانشکده ادبيات و سلف سرويس دانشگاه رازي، انتقال يک دانشکده از دانشگاه رازي به اسلام آباد غرب در طرح توسعه دانشگاه‌هاي استان، کمک به ارتقاي کمي و کيفي دانشگاه‌هاي استان و تکميل پروژه خوابگاه دانشگاه اشاره کرد.

رييس دانشگاه رازي با اشاره به اينکه 90 د رصد از مصوبات دور دوم سفر هيات دولت به استان کرمانشاه نيز اجرايي شده است، افزود: تکميل دانشکده‌هاي دامپزشکي و تربيت بدني، احداث دانشکده نفت و پتروشيمي، راه‌اندازي يک واحد دانشگاهي بين‌المللي در دانشگاه رازي براي جذب دانشجويان ساير کشورها از جمله مصوبات دور دوم سفر هيات دولت است که اجرايي شده‌اند.

وي در ادامه گفت: از جمله ديگرمصوبات دور دوم که در دست اجراست مي‌توان به مطالعه و احداث فاز دوم دانشکده فني مهندسي، مطالعه و احداث دانشکده فني مهندسي اسلام آباد غرب، تجهيز آزمايشگاه‌هاي دانشگاه رازي از محل اعتبارات نهاد رياست جمهوري، اختصاص مبلغ 3 ميليارد ريال براي تکميل آمفي تئاتر و کتابخانه دانشکده ادبيات و علوم انساني و صدور مجوز احداث پرديس دانشگاه کشاورزي و منابع طبيعي اشاره کرد.

خدايي در خصوص پيشنهادات دانشگاه رازي در دور سوم سفر هيات دولت به استان کرمانشاه اظهار داشت: پيشنهادات دانشگاه رازي در سفر سوم هيات دولت 24 مورد است که از آن جمله مطالعه احداث و تجهيز ساختمان واحد بين الملل به مساحت پنج هزار متر مربع، مطالعه احداث و تجهيز دانشکده شيمي به مساحت 6 هزار متر مربع، مطالعه احداث و تجهيز دانشکده علوم ومهندسي کشاورزي به مساحت پنج هزار متر مربع، مطالعه احداث و تجيهز بيمارستان آموزشي درماني دامپزشکي به مساحت 1500 متر مربع، مطالعه و تجهيز مجموعه فرهنگي پرديس کشاورزي به مساحت پنج هزار متر مربع و ايجاد پارک تفريحي براي دانشجويان مي‌باشد.

امضا كاربر
خواستنِ دوبارهٔ بعضی‌ از آدمها ،
مثل پیکِ آخر مشروبه
نمیدونی بخوری
حالتو بهتر می‌کنه یا بالا میاری …! EAV
شنبه ۷ اسف ۱۳۸۹ ۱۵:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.