به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من از عادت می ترسم!!!

نویسنده پیام
*
اعتبار: 35
سپاس کرده: 174
سپاس شده: 542 در 376 موضوع

امتياز: 2,968.75

ارسال: #1
من از عادت می ترسم!!!
كودك از تاریكی می ترسد، دوستم از مرگ، و من... از عادی شدن پدیده ها! پشت ویترین یك مغازه، زیباترین لباس دنیا را می بینیم. تمام فكر و ذكرمان می شود آن. به هر قیمتی شده - به هر قیمتی شده!- می خریمش. چند باری كیف می كنیم از پوشیدنش و بعد... ناگهان هیولای عادت می آید و در نگاه مان جا خوش می كند و دیگر اشتیاق پوشیدن آن لباس، می رود به سمت ناكجا!

امروز كسی را ملاقات می كنیم برای اولین بار در این دنیای شلوغ! دلمان می خواهد هم صحبت شویم روزگار را با او. خودمان را به آب و آتش می زنیم كه این پدیده جدید را متوجه خودمان كنیم. موفق می شویم. چند قرن كوتاه تمام توجه مان می رود به سمت این دوست نوزاد! و بعد... خدا لعنت كند این واژه "عادت" را!!!

به حضور پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر، فرزندان، دوستان، آشنایان، رهگذران روزمره زندگیمان عادت می كنیم بی دلیل! به این خیال كال كه همیشه های دنیا كنارمان هستند. عادت می كنیم و می رویم سراغ كارهایی مهم تر از این پدیده های تكرار نشدنی!

و بعد یك روز... پدیده می رود برای همیشه از روزگار روزمرگی مان! ما می مانیم و ... ما و حسرتی كه سعی می كنیم در پس بی تفاوتی های ظاهری و توجیه های نخ نما پنهانش كنیم.

امضا كاربر

یعــــنی می رسـَد روزی
کـــه رویِ همـین صفـحـه بنوـیسم:
"آمـــد.... کـــه بمــــآند"
يك شنبه ۸ اسف ۱۳۸۹ ۰۵:۵۱ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.