به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست دارم

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 1,443
سپاس کرده: 3,076
سپاس شده: 1,642 در 914 موضوع

امتياز: 251.50

ارسال: #1
دوست دارم
دوست دارم

سلام"سلام به تو که قلبی پاک تر ازاقیانوس ونگاهی آرام تر از نغمه ی گیتار داری.

همیشه به خاطر بسپار که اکه توی زندگیت به دری برخوردی که قفل بزرگی به آن زده شده بود هرگز ناامید نشو چون اگه قرار بود اون در باز نشه به جای اون در یه دیوار می ساختند پس همیشه امیدی باقی است.

روزی که فریاد زدی دوست دارم گفتم بلند تر بگو نشنیدم ولی اگه روزی خواستی بگی که دیگه دوستم نداری آروم بگو تا بقیه نشنوند.نفرین به آنکه دستت را از من بگیرند"سرت را از روی شانه هایم بر دارند وعطر نفسهایت را از من دریغ کنند. به سادگی عشقت به معصومی نگاهت به زیبایی لبخندت قسم که دوست دارم.

هر وقت دلم برات تنگ میشه "میام پشت در قلبت و هی در می زنم س هر وقت قلبت میزنه بدون دلم برات تنگ شده پس بدون همیشه دلتنگم.وقتی به تو مینگرم قلبم چنان به تپش می افتد که گویی اشتیاق دارد از درون سینه بیرون آید و فریاد زند که هیچکس را به جز تو دوست ندارد. دوست دارم پناه من گرمی آغوشت بشه و هر اسمی جز اسم خودم دیگه فراموشت بشه . از کسی که دوسش داری ساده دست نکش شاید دیگه هیچکس رو مثل اون دوست نداشته باشی و از کسی هم که دوست داره به سادگی عبور نکن شاید هیچکس مثل اون تو رو دوست نداشته باشه "پس از من نه ساده دست بکش ونه به سادگی از کنارم عبور کن .یکی با پاش میاد و میره ویکی با دلش"ولی مواظب باش عزیزی با پای خودش از دلت بیرون نره !همیشه گفتند حرفیو بزنکه بتونی بنویسیش"چیزیو بنویس که بتونی امضاش کنی و چیزی رو مضا کن که بتونی پاش وایسیپس با تمام علاقه ای که به تو دارمحرف دلم را مینویسم و آن را امضائ میکن
چهار شنبه ۱۰ فرو ۱۳۹۰ ۱۶:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.