به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / دانستنيها v / سنگ هاي شفابخش براي خانم ها

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سنگ هاي شفابخش براي خانم ها

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 1,443
سپاس کرده: 3,076
سپاس شده: 1,642 در 914 موضوع

امتياز: 251.50

ارسال: #1
سنگ هاي شفابخش
لعل بنفش

لعل بنفش يا «‌ سنگ شفا دهنده »‌ بدبيني و منفي گرايي را از وجود فرد دور مي كند و به او
صفا و پاكي مي بخشد. اين سنگ احساس حقارت و خودكم بيني را در فرد از بين مي برد و به او
يك چشم انداز معنوي مي بخشد. آرامش و صبر را در شخص افزايش مي دهد و قلب را
سبك مي كند.

كهربا

كهربا يا « سنگ آرامش دهنده » نوعي كريستال است كه به اعصاب شخص آرامش مي بخشد.
انرژي هاي منفي را از فرد دور مي كند و او را تشويق مي كند كه زندگي را زياد سخت نگيرد.
اين سنگ همچنين در طي مراقبتهاي بعد از عمل جراحي مي تواند آرامش دهنده هيجانات
و عواطف باشد.
سنگ لاجورد

سنگ لاجورد يا « سنگ موازنه روحي » يك متعادل كننده باور نكردني براي كودكاني است كه قابليتهاي رواني فوق العاده اي را از همان دوران اوليه زندگي خود نشان مي دهند. رنگ آبي تيره اين سنگ باعث تحريك هوشياري و خودآگاهي و پالايش بصيرت معنوي در كودك مي شود. سنگ لاجورد زمينه را براي قبول خود و پذيرش نعمت هايي كه به او ارزاني شده است آماده مي كند و به كودك كمك مي كند كه به آگاهي معنوي برسد. اين سنگ داراي قدرت هاي محافظ است و همه حسهاي روحي - رواني را تحريك مي كند و از همين رو بسيار ارزشمند است.
يشم سبز

يشم سبز يا «‌سنگ تسكين دهنده احساسات » را به راحتي مي توان براي بچه ها تهيه كرد
و مثل جواهرآلات معمولي مورد استفاده قرار داد. بچه هاي حساس و هيجاني ، اغلب به يك
وسيله محافظت كننده احتياج دارند كه همراهشان باشد و از اين طريق مطمئن شوند كه احساساتشان بر آنها غلبه نمي كند و آنها را تحت تأثير قرار نمي دهد. اين سنگ اعتماد به نفس،
و اتكا به خويشتن را در بچه تقويت مي كند. يشم سبز به فرد ايمان مي بخشد تا در زندگي
به تك تك آرزوهاي خود برسد.

چشم ببر

سنگ « چشم ببر » با لايه هاي نازك قرمز رنگي كه در آن وجود دارد هنگامي كه به سمت جلو و عقب تكان داده مي شود نور را در مسير معيني منعكس مي كند و به نظر مي رسد چشم يك ببر به شما خيره شده است! اجازه دهيد كودكتان نيروي اين سنگ را كشف كند . اين سنگ براي بچه هايي كه
از نظر روحي سركوب شده اند بسيار خوب است و قواي روحي – رواني آنها را تقويت مي كند.

سولفيد آهن

سولفيد آهن يا « سنگ محافظ و نگهبان »‌ به شكل هاي مختلف وجود دارد. صفحات دايره شكل
تا مكعب هاي مختلف سطح براق و برنجي اين سنگ ، بچه ها را به طرف خود جلب مي كند.
اين سنگ شبيه آينه اي كوچك است كه انرژيهاي منفي را از بچه دور مي كند و هراس او را از اين كه مورد حمايت قرار نگيرد ، كاهش مي دهد. بچه وقتي اين سنگ را در اختياردارد حس مي كند كه
از نظر جسماني در وضعيت كاملي قرار دارد و سرشار از عشق است.
(آخرین ویرایش در این ارسال: پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۰۰:۲۱ صبح، توسط shayeste.)
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۰۰:۱۲ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
ارسال ها: 1,443
سپاس کرده: 3,076
سپاس شده: 1,642 در 914 موضوع

امتياز: 251.50

ارسال: #2
سنگ هاي شفابخش براي خانم ها


قرار گرفتن هر انرژي در حوزه مغناطيسي انسان هاي زميني، ممکن است مفيد يا مضر باشد. گاه اين اثرات زياد و گاهي کم است. هنگامي که شما انرژي درمانگر را دريافت مي کنيد، اگر از آن بيش از حد استفاده کنيد، مضراتي به دنبال خواهد داشت. بنابراين شما بايد حتما از اين نوع انرژي ها با رعايت دقيق مدت زمان بيان شده استفاده نماييد.

زن ها در هر سن و سال و در هر مرحله از شفا و بهبودي خويش، مي توانند از سنگ ها استفاده کنند. شناخت و آگاهي از خويشتن در طي يک سفر معنوي، کار ساده و آساني نيست و احتياج به زمان و منافع بسياري دارد. بعضي افراد قادر نيستند خطرات و هراس هاي ناشي از پايين انداختن نقاب هايي که بر چهره زده اند را بپذيرند و خود واقعي خويش را آشکار کنند و به گوهر ناب زندگي دست يابند.

«ايزس بدون روبنده» نام يکي از الهه هاي مصري است که چهره اش را با پارچه قرمزي پوشيده بود و نماد جهالت و احساسات گرايي است که هميشه در ميان انسان و حقيقت قرار گرفته است. ايزس، روبنده خود را براي فرزانگان و خردمندان برمي دارد و اسرار جهان هستي را براي آنها آشکار مي کند. اين سفر دروني براي آنهايي که قادرند در برابر قدرت طوفاني آگاهي کامل تاب بياورند، بسيار مقدس و ارزشمند است. در اين سفر خيالي، سنگ هاي جواهر نقش شفا دهنده ايفا مي کنند. اين سنگ ها همچون اسرار دروني يک زن، به فرآيند پايين انداختن روبنده از چهره ايزس دروني کمک مي کنند و باعث مي شوند همه موانعي که بر سر راه شناخت خويشتن خود ايجاد کرده ايم از ميان برداريم. جواهرات شخص را مورد حمايت قرار مي دهند و به شفا و آرامش عميق و دروني زن کمک مي کنند. از جمله سنگ هاي جواهر شفابخش براي زنان مي توان به موارد زير اشاره کرد.


لعل بنفش:

لعل بنفش يا «سنگ شفادهنده»، بدبيني و منفي گرايي را از وجود فرد دور مي کند و به او صفا و پاکي مي بخشد. اين سنگ احساس حقارت و خود کم بيني را در فرد از بين مي برد و به او يک چشم انداز معنوي مي بخشد. آرامش و صبر را در شخص افزايش مي دهد و قلب را سبک مي کند.

اشک سرخ پوست:

اشک سرخ پوست يا «سنگ غم» کمک مي کند که اشک هاي شخص از چشمان او جاري شود و همه موانعي را که فرد را از تجربه غم و اندوه سنگين باز مي دارد، از ميان برمي دارد. اين سنگ همه عقده هاي فروخفته را بيدار مي کند و باعث سبک شدن روح مي شود. اين سنگ غم و اندوه شخص را از او مي گيرد و تغيير رنگ مي دهد و تيره مي شود.


کهربا:

کهربا يا «سنگ آرامش دهنده» نوعي کريستال است که به اعصاب شخص آرامش مي بخشد. انرژي هاي منفي را از فرد دور مي کند و او را تشويق مي کند که زندگي را زياد سخت نگيرد. اين سنگ همچنين در طي مراقبت هاي بعد از عمل جراحي مي تواند آرامش دهنده هيجانات و عواطف باشد.

نکته:

بهتر است بيمار هنگام دريافت انرژي هاي شفابخش، در مکاني به دور از صداهاي متفرقه قرار داشته باشد، چرا که ارتعاشات صوت بسيار قوي بوده و باعث بر هم زدن ارتعاشات و مدارات و حتي انرژي هاي آزاد شده مي شود و از ورود اين نوع انرژي ها به مدارات مغناطيسي بدن انسان جلوگيري مي نمايد.
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۰۰:۲۲ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.