به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / نوري: براي دايي ناراحتم اما نمي‌دانم چه بگويم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نوري: براي دايي ناراحتم اما نمي‌دانم چه بگويم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 98
سپاس کرده: 4,337
سپاس شده: 5,083 در 2,428 موضوع

امتياز: 52,615.30

ارسال: #1
نوري: براي دايي ناراحتم اما نمي‌دانم چه بگويم

هافبك پرسپوليس گفت: براي علي دايي واقعا ناراحتم اما نمي‌دانم چه بگويم
محمد نوري در جمع خبرنگاران عنوان كرد: دو دربي را باخته‌ايم كه خيلي تلخ بود اما همه مي‌دانند پرسپوليس بازي خوبي را انجام داد.
وي افزود: اگر فرصت‌هاي ابتدايي بازي گل مي‌شد، بازي را مي‌برديم. مطمئنا همه كارشناسان پرسپوليس نمره خوبي مي‌دهند.
وي درباره صحنه‌اي‌ كه داور خطاي محمد محمدي را نگرفت، گفت: من نمي‌دانم چرا در آن صحنه پنالتي اعلام نشد. رضايي بايد چطور مي‌افتاد تا پنالتي شود.
نوري تاكيد كرد: شرمنده هواداران شديم ولي ما با تمام توان در دربي حاضر شديم. براي علي دايي واقعا ناراحتم.
وي در پاسخ به اين سؤال كه چرا تعويض شد، گفت: اين نظر دايي بود ولي روي نيمكت هم خيال مي‌كردم كه در زمين هستم. نمي‌توانستم وقتي داور سوت پايان را مي‌زند شاهد باخت پرسپوليس باشم.
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پورحيدري:جواب قلعه‌نويي را بدهم تيم بهم مي‌ريزد mohammad0916 0 138 پنج شنبه ۱۸ دي ۱۳۹۳ ۲۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: mohammad0916
  حاج‌رضايي: کي‌روش با ايراني‌ها به جايي نمي‌رسد mohammad0916 1 296 سه شنبه ۹ دي ۱۳۹۳ ۱۸:۴۷ عصر
آخرین ارسال: آنی خانوم
  دايي و کريمي صدرنشين‌بلامنازع جدول بي‌وفايي! پاندانه 0 250 يك شنبه ۲۵ آبا ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ صبح
آخرین ارسال: پاندانه
  آقايي: از حبيب کاشاني تشکر ويژه مي‌‌کنم پاندانه 0 190 سه شنبه ۲۰ آبا ۱۳۹۳ ۱۳:۱۶ عصر
  فردوسي‌پور:پرسپوليسي‌بودم‌‌ولي‌الان‌مهم‌نيست پاندانه 0 253 سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ صبح
  هيچ کدام از بازي‌هاي ليگ پخش نمي‌شود پاندانه 0 224 سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ صبح
  دايي پيشنهاد مربيگري تيم اميد را نمي‌پذيرد پاندانه 0 186 دو شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ صبح

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.