به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / دانستنيها v / نامه های عاشقانه «الیزابت تیلور» به حراج گذاشته می شود

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه های عاشقانه «الیزابت تیلور» به حراج گذاشته می شود

نویسنده پیام
*
اعتبار: 89
سپاس کرده: 3,564
سپاس شده: 2,616 در 1,304 موضوع

امتياز: 21,686.03

ارسال: #1
نامه های عاشقانه «الیزابت تیلور» به حراج گذاشته می شود
"من تا به حال در زندگیام هیچ کس را به اندازه تو دوست نداشتم و نخواهم داشت."

تیلور در این نامه ها درباره فیلمهایش ، نگرانی برای وزنش و همینطور امتحانات مدرسه اش نیز می نویسد.

پاولی که اکنون در فلوریدا زندگی می کند، دوسال پیش این نامه ها را به حراجی آر آر فروخت.

نامه های عاشقانه ای که توسط الیزابت تیلور در سن ۱۷ سالگی نوشته شده اند و تا به حال هیچ وقت منتشر نشده اند، در ماه می بصورت آنلاین به حراج گذاشته می شوند.

به گزارش واحد خبر آفتاب به نقل از اسکای نیوز، این نامه ها باعث می شود که دوران نوجوانی الیزابت تیلور به عنوان یک بازیگر جوان هالیوود را بهتر درک کنیم.

تاریخ این نامه ها به سال ۱۹۴۹ باز می گردد یعنی زمانی که الیزابت تیلور با ویلیلم پاولی نامزد بود. تیلور هیچ وقت با ویلیام ازدواج نکرد اما در دوران نامزدی اش بیش از ۶۰ نامه برای او نوشت.

در یکی از این نامه ها او برای پاولی می نویسد:" من تا به حال چنین عشقی را تجربه نکرده بودم، این عشق خیلی کامل ، عالی و زیباست."

"من تا به حال در زندگیام هیچ کس را به اندازه تو دوست نداشتم و نخواهم داشت."

تیلور در این نامه ها درباره فیلمهایش ، نگرانی برای وزنش و همینطور امتحانات مدرسه اش نیز می نویسد.

پاولی که اکنون در فلوریدا زندگی می کند، دوسال پیش این نامه ها را به حراجی آر آر فروخت.

امضا كاربر
آنچه هستی هدیه خدابه توست
آنچه میشوی هدیه تو به خداست
بی نظیر باش چون بی نظیر خلق شدی
(آخرین ویرایش در این ارسال: پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ صبح، توسط hastii.)
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از hastii سپاسگزاری کرده است. eesanaseri
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.