به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / بادامكي: تعجب مي‌كنيم كه چرا اينطور مي‌بازيم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بادامكي: تعجب مي‌كنيم كه چرا اينطور مي‌بازيم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 98
سپاس کرده: 4,337
سپاس شده: 5,083 در 2,428 موضوع

امتياز: 52,615.30

ارسال: #1
بادامكي: تعجب مي‌كنيم كه چرا اينطور مي‌بازيم

هافبك پرسپوليس گفت: خودمان هم تعجب مي‌كنيم كه چرا اينگونه مي‌بازيم.
حسين بادامكي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جاي تعجب است كه چرا اينطور مي‌بازيم و ناراحت هستيم.
وي درباره اينكه در صحنه‌اي از بازي با محمد محمدي بحثي داشت، گفت: چيز خاصي نبود. فقط به او گفتم كه كمتر وقت‌كشي كند. احساس كردم كه داور با او مهربان بود. فكر مي‌كنم وقت اضافه كمي گرفته شد.
* هاشميان: داور مي‌توانست وقت بيشتري بگيرد
وحيد هاشميان مهاجم پرسپوليس هم گفت: اميدوار هستم با سعي و تلاش در بازي بعدي اين شكست را جبران كنيم.
وي درباره اعتراض بازيكنان پرسپوليس به داور بابت زمين افتادن بازيكنان استقلال عنوان كرد: به نظر من داور بايد دقت بيشتري در گرفتن وقت اضافه مي‌كرد. به هرحال ما هم عقب بوديم و بچه‌ها حساس شده بودند. من از همه هواداران پرسپوليس عذرخواهي مي‌كنم.
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استيلي:کريمي‌براي‌جام‌جهاني‌مربي‌خوبي‌مي‌‌شود پاندانه 0 222 دو شنبه ۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ صبح
آخرین ارسال: پاندانه
2fly هافبك پرسپوليس: به فركي زنگ زدم گفت در پست تو بازيكن نمي خواهيم پاندانه 0 270 يك شنبه ۲ تير ۱۳۹۲ ۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: پاندانه
fly مصاحبه 13 سال پيش با فوتباليست كوچكي به نام ليونل مسي + عكس kindly 0 218 يك شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۶:۳۱ عصر
آخرین ارسال: kindly
  دوستي‌مهر: از مردم عذرخواهي مي‌كنم/ در روز صعود، به ازبكستان باخت rohi-t 0 126 چهار شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۲۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: rohi-t
  آيا كريمي هم مثل مجيدي خداحافظي مي‌كند؟ rohi-t 0 134 جمعه ۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۸:۱۸ عصر
  پرسپوليس فیلم عدم تعادل بازیکنان را منتشر مي‌كند rohi-t 0 159 دو شنبه ۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۸:۳۳ عصر
  قول كي روش براي برد در بازيهاي بعد rohi-t 0 188 سه شنبه ۲۸ شهر ۱۳۹۱ ۱۸:۵۴ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.