به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / كاشاني: دايي را بركنار نمي‌كنم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كاشاني: دايي را بركنار نمي‌كنم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 98
سپاس کرده: 4,337
سپاس شده: 5,083 در 2,428 موضوع

امتياز: 52,615.30

ارسال: #1
كاشاني: دايي را بركنار نمي‌كنم

سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: اين بحث كه قصد داريم علي دايي را بركنار كنيم صحت ندارد.
حبيب كاشاني پس از شكست يك بر صفر پرسپوليس برابر استقلال عنوان كرد: بازي خوبي ارائه كرديم ولي از موقعيت‌ها درست استفاده نشد. هوادار حق دارد ناراحت باشد. اين از اتفاقات نادر است كه پرسپوليس در ديدار رفت و برگشت به استقلال ببازد.
وي افزود: با وجود اين باخت بحث‌هايي كه مورد بركناري دايي مطرح است درست نيست. وقتي فدراسيون آن همه به افشين قطبي فرصت مي‌دهد و باز او را حفظ مي‌كند ما هم قاعدتا دايي را حفظ مي‌كنيم. دايي خودش اين بازيكنان را آورده و تيم را بسته است پس ما هم بايد او را حفظ كنيم. من بايد با او صحبت كنم اگر مي‌خواهد استعفا كند كه آن را هم نمي‌دانم به او مي‌گويم كه بماند.
كاشاني در باره اعتراض هواداران پرسپوليس تصريح كرد: هوادار بايد صبر كند. قطعا براي بررسي دلايل شكست جلسه مي‌گذاريم و مشكلات را حل مي‌كنيم. من علم فني ندارم حتما علي دايي صلاح ديده كه چه تعويضي انجام دهد من نبايد جوابگوي تعويض باشم.
وي درباره داوري محسن تركي گفت: تصميم تركي در يك صحنه مشكوك بود و آن صحنه مي‌تواند براي پرسپوليس پنالتي باشد.
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۰۵:۱۲ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حاج‌رضايي: کي‌روش با ايراني‌ها به جايي نمي‌رسد mohammad0916 1 296 سه شنبه ۹ دي ۱۳۹۳ ۱۸:۴۷ عصر
آخرین ارسال: آنی خانوم
  دايي و کريمي صدرنشين‌بلامنازع جدول بي‌وفايي! پاندانه 0 250 يك شنبه ۲۵ آبا ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ صبح
آخرین ارسال: پاندانه
  فردوسي‌پور:پرسپوليسي‌بودم‌‌ولي‌الان‌مهم‌نيست پاندانه 0 255 سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ صبح
  15 ميليارد‌ پاداش‌قهرمانان آسيايي و پاراآسيايي پاندانه 0 257 پنج شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ صبح
  فنايي:اطلاعات‌افشاريان‌براي‌کارشناسي‌کافي‌نبود پاندانه 0 248 پنج شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ صبح
  استيلي:کريمي‌براي‌جام‌جهاني‌مربي‌خوبي‌مي‌‌شود پاندانه 0 222 دو شنبه ۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ صبح
  ثنايي:دايي تراکتورسوار است، پيکان سوارنمي‌شود پاندانه 0 182 دو شنبه ۲۴ شهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ صبح

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.