به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / محصص: پرسپوليس بازنده سربلند بود

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محصص: پرسپوليس بازنده سربلند بود

نویسنده پیام
*
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1
هفتادمين شهرآورد سرخابي‌ها

کارشناس فوتبال کشورمان عملکرد پرسپوليس مقابل استقلال را ستود و اين تيم را بازنده سربلند مقابل حريف آبي پوش خود خواند.

--------------------------------------------------------------------------------

تیم فوتبال پرسپولیس چهارشنبه در هفتادمین شهرآورد پایتخت با نتیجه یک بر صفر مقابل استقلال تن به شکست داد.

مرتضی محصص در ارزیابی خود نسبت به این بازی اظهار داشت: پرسپولیس از نظر من بازی خوبی را انجام داد و حریف آبی پوش خود را تحت فشار قرار داد اما نتوانست از موقعیت های خود به گل دست پیدا کند. با این حال اعتقاد دارم پرسپولیس بازنده ای سربلند بود.

وی افزود: هر دو تیم تاکتیک خوبی در این بازی داشتند البته بعضی مشکلات باید در فوتبال ما حل شود. به عنوان مثال وقتی تیمی صاحب توپ است بازیکنان بسادگی توپ را از دست می دهند که این مشکل باید برطرف شود.

محصص در پایان در خصوص تعویض های مربیان گفت: به نظر من اگر وحید هاشمیان از پرسپولیس زودتر به بازی فراخوانده می شد شاید نتیجه ای غیر از این رقم می خورد ضمن اینکه در تیم استقلال هم سید صالحی می توانست زودتر به زمین بیاید.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۱۳:۳۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.