به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / شريفي: فردا درباره موارد انضباطي دربي تصميم‌گيري مي‌شود

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شريفي: فردا درباره موارد انضباطي دربي تصميم‌گيري مي‌شود

نویسنده پیام
*
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1
بازيکني پيدا نکردم که به او پاداش دهيم

رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: در مورد موارد انضباطي پيش آمده در دربي فردا تصميم‌گيري مي‌شود.

--------------------------------------------------------------------------------

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي شريفي پس از پايان بازي دربي 70 عنوان کرد: در بازي امروز مسائلي به وجود آمد و مسائلي ديده شد که فردا در مورد آنها تصميم‌گيري خواهد شد.

وي درباره اينکه کدام تيم برتر بود گفت: پاسخ دادن به اين سوال در حيطه وظايف من نيست و براي ما دردسر درست مي‌کند.

شريفي تصريح کرد: در اين ديدار پرسپوليس ميزبان بود و چند ترقه دست‌ساز پرتاب شد. چند بازيکن هم با داور برخورد داشتند. در مجموع بازي بدي به لحاظ انضباطي نبود اما خوب هم نبود.

رئيس کميته انضباطي خاطرنشان کرد: من خيلي به دنبال بازيکني بودم که به او پاداش دهيم اما چنين بازيکني پيدا نکرديم.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۱۳:۵۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مذاکره پرسپوليسي‌ها با ملي‌پوش کاستاريکا آقانیما 0 129 دو شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۳ ۱۴:۳۸ عصر
آخرین ارسال: آقانیما
  تلاش مي‌کنيم کي‌روش مبلغ را پايين بياورد پسربد 0 122 دو شنبه ۹ تير ۱۳۹۳ ۲۲:۳۶ عصر
آخرین ارسال: پسربد
  نتايج‌حسابرسي‌ملوان‌تا25فروردين‌اعلام‌مي‌شود آقانیما 0 119 سه شنبه ۱۹ فرو ۱۳۹۳ ۲۲:۳۲ عصر
  آغازجلسه‌هماهنگي‌براي‌ميزباني‌ايران‌درجام‌ملت‌ها آقانیما 0 136 دو شنبه ۱۸ فرو ۱۳۹۳ ۲۰:۴۰ عصر
  حکم‌راي‌کسرامتياز ازتيم‌هاي‌ليگ‌يک‌صادرشده آقانیما 0 148 دو شنبه ۱۸ فرو ۱۳۹۳ ۲۰:۳۸ عصر
  اسکوچيچ:بايد با عقل‌مان بازي‌مي‌کرديم نه قلب‌مان آقانیما 0 139 يك شنبه ۱۷ فرو ۱۳۹۳ ۲۰:۵۶ عصر
  فونيکه‌:هر تيمي‌بيشتر پول بدهد همان‌جا مي‌روم hoseindavudi 0 239 دو شنبه ۱ خرد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ صبح
آخرین ارسال: hoseindavudi

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.