به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم استقلال v / مظلومي: پنالتي نبود؛ داور بايد به رضايي كارت مي‌داد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مظلومي: پنالتي نبود؛ داور بايد به رضايي كارت مي‌داد

نویسنده پیام
*
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1
بايد اين بدعت غلط را از استقلال دور کنم

سرمربي استقلال گفت: برخوردي که در محوطه جريمه ما بوجود آمد پنالتي نبود و داور بايد به بازيکن پرسپوليس کارت نشان مي‌داد.

--------------------------------------------------------------------------------

پرويز مظلومي پس از پيروزي يک بر صفر استقلال مقابل پرسپوليس اظهار داشت: به دايي خسته نباشيد مي‌گويم، پرسپوليس در نيمه دوم خوب بازي کرد و اين موضوع طبيعي بود. اين تيم يک بر صفر عقب بود و براي جبران گل خورده مجبور بود که حمله کند.

وي افزود: من بايد اين بدعت غلط را از بازيکنان استقلال دور کنم. تيم ما نبايد پس از به ثمر رساندن گل عقب بکشد و من اين موضوع را در رختکن به بازيکنان گوشزد کردم و به آنها گفتم که بايد در نيمه دوم رو به جلو حرکت کنند که متاسفانه اين کار انجام نشد و اين مشکل ساختار فوتبال ايران است.

سرمربي استقلال عنوان کرد: استرس در اين ديدار باعث شد بازيکنان دو تيم از فرصت‌هايشان به خوبي استفاده نکنند و موقعيت‌هاي فراواني را از دست بدهند.

مظلومي در رابطه با برخورد غلامرضا رضايي مهاجم پرسپوليس با محمد محمدي دروازه‌بان استقلال اظهار داشت: درباره داوري نمي‌‌توانم صحبت کنم. به نظرم ترکي خوب قضاوت کرد و ما بايد از داوران حمايت کنيم.

وي در پاسخ به اين سؤال که اگر اين صحنه به نفع استقلال در محوطه جريمه پرسپوليس رخ مي‌داد آيا باز هم چنين اظهارنظري مي‌کرديد، گفت: به نظر من برخوردي که در محوطه جريمه ما بوجود آمد پنالتي نبود و داور بايد به بازيکن پرسپوليس کارت نشان مي‌داد. رضايي با حرکت شيرجه‌وار قصد فريب داور را داشت.

مظلومي خاطرنشان کرد: به استقلال و هواداران تبريک مي‌گويم و از تمام آنها به دليل حمايت و دعا براي تيم تشکر مي‌کنم.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۱۳:۵۵ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از esii سپاسگزاری کرده است. هدی عسل
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاپيتان‌اول آبي‌ها در اردوي‌ترکيه مشخص مي‌شود hoseindavudi 0 202 دو شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۱ ۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: hoseindavudi
  انصاري‌فرد: با استقلالي‌ها صحبت كرده‌ام؛ با پرسپوليس مذاكره‌اي esii 0 226 يك شنبه ۲۲ خرد ۱۳۹۰ ۰۰:۱۱ صبح
آخرین ارسال: esii
  مظلومي: با گده مشورت مي‌كنم اما نظر نهايي را خودم مي‌دهم esii 0 264 يك شنبه ۱۹ دي ۱۳۸۹ ۲۲:۳۰ عصر
  نظري‌جويباري: برگه شكايت به دست هوار ملا محمد مي‌رسد esii 0 248 شنبه ۱۱ دي ۱۳۸۹ ۱۴:۲۲ عصر
  حريف آسيايي استقلال 30 بهمن مشخص مي‌شود esii 0 244 شنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۲۱:۳۵ عصر
  مهاجم آبي‌ها زير تيغ جراحي مي‌رود/ ميداودي جام ملتهاي آسيا را از esii 0 250 پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۹ ۱۳:۰۲ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.