به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم پرسپوليس v / دايي: وجدانم راحت است؛ يك سر و گردن برتر از استقلال بوديم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دايي: وجدانم راحت است؛ يك سر و گردن برتر از استقلال بوديم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1
شانس قهرماني‌مان از دست رفت

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: وجدانم راحت است زيرا يک سر و گردن برتر از استقلال بوديم.

--------------------------------------------------------------------------------

علي دايي پس از شکست يک بر صفر برابر استقلال اظهار داشت: همه ديدند تيم برتر ميدان پرسپوليس بود. هم در نيمه اول و هم در نيمه دوم موقعيت‌هاي فراوان گلزني داشتيم. از نظر فني يک سر و گردن از استقلال سرتر بوديم. آنها از يک موقعيت نصف و نيمه گلزني کردند اما بازيکنان پرسپوليس موقعيت‌هاي زيادي را از دست دادند.

وي ادامه داد: امروز آن روي فوتبال را ديديم ولي من نمي‌توانستم کاري کنم. موقعيت گلزني‌هاي فراواني را به دست آورديم که از دست رفت.

سرمربي پرسپوليس در مورد قضاوت محسن ترکي در اين مسابقه گفت: کارشناسان داوري در مورد اين مساله اظهار نظر کنند. به عقيده من مي‌توانست خطاي پنالتي روي غلامرضا رضايي اتفاق افتاده باشد اما داور به راحتي از آن گذشت.

دايي در مورد شعار تماشاگران استقلال عليه خود و دودستگي تماشاگران پرسپوليس که برخي خواهان جدايي از اين تيم هستند گفت: نمي‌توانم به تماشاگران استقلال بگويم شعار ندهيد اما من دو دستگي بين تماشاگران پرسپوليس نمي‌بينم، اگر شما مي‌بينيد نشانم دهيد. وجدانم راحت است. همه کار از نظر فني براي پرسپوليس انجام داده‌ام، نمي‌توانم خودم وارد ميدان شوم و گلزني کنم.

دايي در مورد اينکه دهه اول فروردين،‌ بدشانسي او در فوتبال است گفت: فوتبال و زندگي ورزشي ما همين است و فروردين و ارديبهشت فرقي نمي‌کند. من همه کار براي پرسپوليس انجام داده‌ام و امروز از نظر فني تيم برتر ميدان بوديم.

دايي در پاسخ به اين سؤال که با شکست مقابل استقلال قهرماني اين فصل را از دست داديد، گفت: مطمئناً بازي استقلال آخرين فرصت ما بوداما پرسپوليس راه را ادامه مي‌دهد و اميدوارم در بازي‌هاي بعد بتوانيم نتيجه لازم را بگيريم.
وي گفت: پرسپوليس خوب بازي مي‌کند اما در پايان شرمنده هواداران مي‌شويم.

دايي در رابطه با ماندنش در رأس کادر فني پرسپوليس عنوان کرد: من نمي‌توانم در رابطه با ماندن خودم اظهارنظر کنم، باشگاه رئيس دارد و ايشان بايد تصميم‌گيري کند. من تابع قراردادم با پرسپوليس هستم و در شرايط فعلي افتخار مي‌کنم که با تمام وجود براي تيمم کار کردم و اگر چه تيمم بد بازي نکرد.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان کرد: پرسپوليس بايد تمرکز خود را در بازي‌هاي ليگ قهرمان آسيا و جام حذفي حفظ کند، قطعا بازي مقابل نماينده ازبکستان براي ما بسيار مهم است و بايد بتوانيم جبران کنيم.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۱۳:۵۶ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از بين كاشاني و دايي يك نفر بايد از پرسپوليس برود esii 0 291 سه شنبه ۳۱ خرد ۱۳۹۰ ۱۳:۰۹ عصر
آخرین ارسال: esii
  حيدري: مي خواهيم به صدر جدول رده بندي ليگ برتر نزديك تر شويم esii 0 218 پنج شنبه ۱۹ اسف ۱۳۸۹ ۱۵:۱۳ عصر
  شيث رضايي مي‌خواهد شكايتش را از دايي در دادسرا پيگيري كند esii 0 230 يك شنبه ۸ اسف ۱۳۸۹ ۱۵:۳۷ عصر
  شريفي: شكايت شيث رضايي از دايي تخلف است esii 0 252 سه شنبه ۳ اسف ۱۳۸۹ ۱۴:۴۶ عصر
  شيث رضايي از دايي شكايت نكرده است pintorico 0 248 سه شنبه ۱۹ بهم ۱۳۸۹ ۰۰:۲۹ صبح
آخرین ارسال: pintorico
  شيث رضايي از علي دايي شكايت كرد esii 0 288 پنج شنبه ۱۴ بهم ۱۳۸۹ ۱۴:۰۵ عصر
  دايي: آنهايي كه سرعت قطار پرسپوليس را بگيرند پياده مي‌شوند esii 0 261 چهار شنبه ۱ دي ۱۳۸۹ ۱۴:۵۹ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.