به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار اقتصادي v / تحقق 96 درصدي حفاري چاه‌هاي نفت و گاز در سال 89

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تحقق 96 درصدي حفاري چاه‌هاي نفت و گاز در سال 89

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 9,040
اعتبار: 98
سپاس کرده: 4,337
سپاس شده: 5,083 در 2,428 موضوع

امتياز: 52,615.30

ارسال: #1
تحقق 96 درصدي حفاري چاه‌هاي نفت و گاز در سال 89
مديرعامل شركت ملي حفاري ايران از تحقق 96 درصدي برنامه‌هاي حفاري در بخش عمليات و خدمات فني در سال 89 خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز به نقل از روابط عمومي شركت ملي حفاري ايران، حيدر بهمني اظهار داشت: با تلاش شبانه روزي مجموعه كاركنان شركت ملي حفاري ايران از آغاز سال 89 تا تاريخ 27 اسفند ماه گذشته، حفاري 185 حلقه چاه‌هاي نفت و گاز در نقاط مختلف خشكي و دريايي كشور با موفقيت انجام شد كه حفاري و تكميل اين تعداد چاه در مقايسه با دوره مشابه سال قبل 50 حلقه افزايش نشان مي‌دهد.
وي با اشاره به اينكه با همت و پشتكار كاركنان در بخش‌هاي مختلف اهداف كيفي پيش‌بيني شده سال 1389 تحقق يافت، گفت: از چاه‌هاي حفاري شده 94 حلقه توصيفي توسعه‌اي، پنج حلقه اكتشافي و 86 حلقه تعميري بوده است.
مديرعامل شركت ملي حفاري ايران، تعداد دكل‌هاي ناوگان حفاري اين شركت را 63 دستگاه برشمرد و اظهارداشت: سال‌جاري افزون بر 354 هزار متر حفاري به وسيله ناوگان حفاري شركت در مناطق خشكي و دريايي 10 استان نفت‌خيز و گازخيز كشور انجام شد كه بيش از 20 هزار متر در قياس با مدت مشابه پارسال افزايش دارد.
وي با اشاره به استقرار 9 دستگاه حفاري ملكي و استيجاري اين شركت در آب‌هاي خليج فارس، افزود: شركت ملي حفاري ايران يكي از بزرگترين شركت‌هاي حفاري در عرصه حفاري دريايي در اين منطقه است.
بهمني درباره خدمات فني و مهندسي ارائه شده اين شركت در سال 89 اظهار داشت: در مدت پيش گفته 6 هزار و 565 مورد خدمات فني و ويژه بر روي چاه‌هاي نفت و گاز صورت گرفت كه با رشد چهار درصدي، 326 عمليات بيشتر از سال 88 است.
مديرعامل شركت ملي حفاري ايران گفت: اين شركت در سال 89 كارنامه‌اي درخشان و غرورآفرين در عرصه‌هاي مختلف فني، مهندسي، عملياتي، تداركاتي و پشتيباني از خود برجاي گذاشت كه افزايش توان عملياتي، حضور در پروژه‌هاي داخلي و بين‌المللي، به‌كارگيري فناوري‌هاي نوين و افزايش ضريب ايمني از جمله اين دستاوردها است.
وي همچنين ساخت قطعات و تجهيزات صنعت حفاري در داخل كشور، اشتغال‌زايي و حماسه پرافتخار مهار و كنترل فوران چاه 24 نفت شهر را از موفقيت هاي بزرگ اين شركت در اين سال برشمرد.
پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۲۰:۵۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.