به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری که تنها عشق خودش را کشت!!!

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 11 در 8 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
دختری که تنها عشق خودش را کشت!!!
به یادتم حالا که از تو دورم بذار که حرف دلمو بیارم به زبونم بذار بگم که اگه من اون سر دنیا باشم اگه من شاد باشم یا که غمگین باشم اگه خنده رو لبام موج بزنه یا که اشک از گونه هام چکه کنه اگه در خواب باشم یا که بیدار باشم اگه تو جمع باشم یا که تنها باشم من فقط لحظه هارو به یاد تو میگذرونم اگه من شاد باشم دلیل شادیم تویی اگه غمگین باشم دلیل این غم تویی اگه خنده رو لبام موج بزنه دریای مواج تویی اگه اشک از گونه هام چکه کنه ابر بهاری تویی اگه تو خواب باشم بدون تو رو خواب میبینم اگه بیدار باشم میخوام کنار تو باشم اگه تو جمع باشم حرف تورو پیش میکشم اگه تنها باشم میخوام به یاد تو باشم اگه تمام زندگیمو من به یاد تو میگذرونم در عوض از تو فقط یه چیز میخوام میخوام که حس خوبتو راهی قلب من کنی میخوام که توی شادیات یه لحظه یاد من کنی

امضا كاربر
Bauیل یاتار طوفان یاتار یاتماز ترختور پرچمی Bau
BauBauیاشایاشایاشا تیییییرختور BauBau
BauBauBauاذربایجانیمBauBauBau
جمعه ۱۲ فرو ۱۳۹۰ ۰۰:۰۶ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2 کاربر به دلیل این ارسال از ribvar سپاسگزاری کرده اند. vahid131, ملودى
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 1,390
سپاس شده: 75 در 26 موضوع

امتياز: 51.75

ارسال: #2
RE : دختری که تنها عشق خودش را کشت!!!
با این متن هات خیلی حال میکنم
مثل خودمیAbu

امضا كاربر
vahid131 عزير در تاريخ Tuesday 17 Aug 2010 در انجمن دانلود رایگان ثبت نام كرده است .
جمعه ۱۲ فرو ۱۳۹۰ ۰۰:۱۸ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.