به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرشته ی من باش!

نویسنده پیام
*
سپاس کرده: 3,076
سپاس شده: 1,642 در 914 موضوع

امتياز: 251.50

ارسال: #1
فرشته ی من باش!
فرشته ی من باش!

گاهی روزگار تو را وارد بازی نابرابری می کنه که به تنهایی شانسی برای برنده شدن نداری. گاهی شرایط آنقدر غیر انسانی می شه که برای دوام آوردن فقط یک نیروی مافوق انسانی می تونه کمک ات کنه.اونوقت تو دعا می کنی که در کنارت فرشته ای داشته باشی. فرشته ای که با تکیه به اون بتونی ادامه بدی.زندگی آنقدر منطقی نیست که آرزوی تو هیچوقت برآورده نشه. نه.. زندگی آنقدر منطق داره که هر آرزوی خالصانه ای برآورده بشه. باور کن!..من دوستی دارم که یک فرشته داره...فرشته ی اون به قالب انسانهای مختلف در می یاد و کمک اش می کنه تا بتونه تحمل کنه. دوست من سالهاست که با تکیه به فرشته اش در مقابل ناملایمات صبر می کنه.فرشته ی اون کمکش می کنه که گذشت داشته باشه. کمک اش می کنه که ساده تر از کنار مشکلات عبور کنه. کمک اش می کنه که صبر کنه.من اما گذشت کردن را خوب بلدم. جعبه ای دارم که در اون کارت پستالها و نامه های دوستانم را نگه داشته ام.در همه ی اونها یک جمله مشترکه: نیلوفر،تو مهربون ترین دوست من هستی... . می دونم !من مهربانی کردن را بلدم.صبر کردن را بلدم.ندیدن خودم را بلدم اما دیدن خودم چی؟ من فرشته ای می خوام که کمکم کنه خودم را هم ببینم. کمکم کنه که برای رساندن دیگری به ساحل خودم را غرق نکنم. نه،در این بازی دیگه مهربونی کافی نیست. این بازی به مرحله ای رسیده که مبارزه لازم داره.من فرشته ای می خوام که به نیلوفر مهربون مبارزه یاد بده... دوست عزیزم ،توم بارزه بهم یاد میدی؟
جمعه ۱۲ فرو ۱۳۹۰ ۱۷:۳۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از shayeste سپاسگزاری کرده است. naghmeh
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.