به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / خوردبین:استقلال وقتي 6 گل خورد هم اينقدر دفاعي نبود

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوردبین:استقلال وقتي 6 گل خورد هم اينقدر دفاعي نبود

نویسنده پیام
*
اعتبار: 98
سپاس کرده: 4,337
سپاس شده: 5,083 در 2,428 موضوع

امتياز: 52,615.30

ارسال: #1
خوردبین:استقلال وقتي 6 گل خورد هم اينقدر دفاعي نبود
محمود خوردبين معتقد است استقلال در روزي كه 6 گل از پرسپوليس خورد هم اينقدر دفاعي بازي نكرده است.
سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس درباره شكست يك بر صفر اين تيم از استقلال در داربي هفتاد تهران اظهار كرد: ما خيلي خوب بازي كرديم و از بازيكنانمان رضايت كامل داريم. اما برد و باخت در فوتبال طبيعي است و من اين برد را به استقلالي‌ها تبريك مي‌گويم.
وي ادامه داد: پرسپوليس بين 7 تا 9 شانس مسلم گلزني داشت اما استقلال تنها يك موقعيت هوايي داشت و روي همان به گل رسيد.
خوردبين درباره داوري اين مسابقه گفت: من هميشه گفته‌ام كه براي اين بازي بايد يك داور خارجي انتخاب كرد. تركي يك پنالتي صددرصد را براي ما نگرفت اما اگر همين اشتباه را يك داور خارجي انجام داده بود هيچ حرف و حديثي هم پيش نمي‌آمد. الان اين صحبت مطرح مي‌شود كه داور از استقلال جانبداري كرده است.
وي افزود: من نمي‌گويم كه تركي طرفدار استقلال بود اما قضاوت يك داور ايراني در داربي همين مشكلات را به وجود مي‌آورد.
سرپرست پرسپوليس همچنين با اشاره به مشكل گلزني اين تيم گفت: اول فصل خوب گل مي‌زديم و بازيكناني مانند نوري، رضايي و نوروزي گل‌هاي زيادي براي ما به ثمر رساندند اما نمي‌دانم حالا چه اتفاقي افتاده كه نمي‌توانيم گل بزنيم. به نظر من اين موضوع به ضعف بازيكنان يا عملكرد كادر فني ارتباطي ندارد بلكه مسائل روحي در آن موثر است.
وي در پايان گفتگويش با ايسنا با اشاره به داربي معروف سال 1352 پرسپوليس و استقلال كه با پيروزي 6 بر صفر سرخپوشان همراه بود، گفت: باور كنيد حتي در ديداري كه 6 گل به استقلال زديم هم استقلالي‌ها اينقدر دفاعي بازي نكردند و پرسپوليس هم اينگونه حمله نمي‌كرد. اصلا بازي كاملا يك طرفه دنبال مي‌شد. حتي بي‌خورد و بي‌جهت وقت بازي را تلف كردند و در كل استقلالي‌ها خيلي بد بودند. اميدوارم در بازي بعد مقابل بنيادكار فقط گل بزنيم. چرا كه مطمئنم با انجام همين بازي اين تيم را شكست خواهيم داد.
جمعه ۱۲ فرو ۱۳۹۰ ۲۰:۴۵ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.