به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / اظهارنظر استقلالي‌ها درباره داربي 70

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اظهارنظر استقلالي‌ها درباره داربي 70

نویسنده پیام
*
اعتبار: 98
سپاس کرده: 4,337
سپاس شده: 5,083 در 2,428 موضوع

امتياز: 52,615.30

ارسال: #1
اظهارنظر استقلالي‌ها درباره داربي 70
بازيكنان استقلال از تكرار پيروزي ديدار رفت مقابل پرسپوليس شادمان هستند.
آبي‌هاي پايتخت كه در ديدار رفت با تك گل فرهاد مجيدي در واپسين دقايق بازي به برتري رسيده بودند، اين بار با گل نيمه‌ي اول آرش برهاني شاگردان دايي را داربي هفتادم شكست دادند.
آرش برهاني در پايان بازي با پرسپوليس گفت: خيلي خوشحالم كه توانستم زحمات بازيكنان ديگر را به ثمر برسانم و گل اين بازي را بزنم.
وي افزود: بازيكنان ما بازي را تحت كنترل خودشان قرار دادند.
برهاني با اشاره به اينكه پس از مدتها استقلال توانست هر دو بازي رفت و برگشت را ببرد، اظهار كرد: قبل از بازي همه نيت كرده بوديم كه امسال در ليگ دو برد پشت سر هم به دست بياوريم.
مهدي اميرآبادي هم در پايان بازي تيمش با پرسپوليس در مورد اين بازي و اينكه پس از ده سال استقلال توانست هر دو بازي رفت و برگشت را ببرد، گفت: ما با اين برد يكي از ركوردها را شكستيم و توانستيم دو بازي رفت و برگشت را ببريم.
وي افزود: در اين بازي سه امتياز شيرين را كسب كرديم و به همين علت بابت كسب اين سه امتياز بسيار خوشحال هستم.
محمود فكري در پايان بازي استقلال و پرسپوليس اظهار كرد: بازيكنان ما شرايط خيلي خوبي از نظر بدني و روحي داشتند و پيش‌بيني مي‌كرديم كه بازي خوبي ارائه دهيم. خوشبختانه خوب و كم اشتباه ظاهر شدند و توانستيم اين بازي را ببريم.
وي ادامه داد: امروز پرسپوليس خوب بازي كرد ولي اين بازي حيثيتي است و همه اعضا نيز با تمام وجود بازي كردند.
وي افزود: بازيكنان ما از موقعيت‌ها استفاده كردند و توانستيم اين بازي را ببريم.
فكري در پايان گفت: اين برد عيدي خوبي بود كه به هوادارانمان داديم. بازيكنان ما مقابل پرسپوليس خيلي خوب و كم اشتباه ظاهر شدند.
سرپرست باشگاه استقلال نيز گفت: خوشحال هستم كه بعد از ده، پانزده سال توانستيم بازي رفت و برگشت را ببريم.
فتح‌الله‌زاده با بيان اين كه بازي بسيار خوبي بود و پرسپوليس هم خوب بازي كرد، گفت: اين بازي من را در جايگاه ويژه حبس كرده بود و بسيار اضطراب داشتم.
وي ادامه داد: در پايان بازي به كاشاني گفتم؛ تيم شما خيلي خوب بود ولي ما برديم.
فتح‌الله زاده در پاسخ به اين سوال كه چه پاداشي به بازيكنانش خواهد داد، عنوان كرد: پاداش را به اختيار بازيكنان گذاشته‌ام و هر چه آنها بگويند همان را انجام مي‌دهم.
سرپرست تيم استقلال در مورد توهين تماشاگران استقلالي به دايي عنوان كرد: دوستان پرسپوليسي ما به فرهاد مجيدي توهين كردند و هواداران ما هم در تلافي آن شروع به توهين به دايي كردند، اما من سريع واكنش نشان دادم و از آنها خواستم كه اين كار را نكنند. دايي بزرگ پرسپوليس است و مشكل پرسپوليس دايي نيست بلكه آنها كمبود بازيكن دارند، وگرنه مربي‌ بهتر از دايي نمي‌شود.
جمعه ۱۲ فرو ۱۳۹۰ ۲۱:۱۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حاج‌رضايي: کي‌روش با ايراني‌ها به جايي نمي‌رسد mohammad0916 1 296 سه شنبه ۹ دي ۱۳۹۳ ۱۸:۴۷ عصر
آخرین ارسال: آنی خانوم
  فردوسي‌پور:پرسپوليسي‌بودم‌‌ولي‌الان‌مهم‌نيست پاندانه 0 252 سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ صبح
آخرین ارسال: پاندانه
  فنايي:اطلاعات‌افشاريان‌براي‌کارشناسي‌کافي‌نبود پاندانه 0 247 پنج شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ صبح
  استيلي:کريمي‌براي‌جام‌جهاني‌مربي‌خوبي‌مي‌‌شود پاندانه 0 221 دو شنبه ۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ صبح
  3شيوه‌براي‌خصوصي‌سازي‌باشگاه‌درنظرگرفته‌شد پاندانه 0 224 چهار شنبه ۱۷ ارد ۱۳۹۳ ۰۰:۳۶ صبح
  اسکولاري‌فردا اسامي‌بازيکنان‌برزيل‌را اعلام‌مي‌کند پاندانه 0 188 چهار شنبه ۱۷ ارد ۱۳۹۳ ۰۰:۳۰ صبح
  چلسي–آتلتيکو‌مادريد؛کدام شگفتي‌ساز مي‌شود؟ پاندانه 0 208 چهار شنبه ۱۰ ارد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ صبح

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.